Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Добро да е! Отивам да си правя закуска.Вчера вечерта случайно разбрах че сестра ми ще ходи в Дания за 4 месеца.

 

Оооо имаш напредък. И то при положение, че завчера разбра, че имаш сестра :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Няква циганка ми иска една цигара...дадох и след тва взе да вади някви карти и да ми иска захарче да ръсна отгоре да ми гледала :)

Отрязах е с думите, че не вярвам в тия работи. Щетеше да е яко ако беше измислила някав по-интересен трик :)

Link to comment
Share on other sites

Няква циганка ми иска една цигара...дадох и след тва взе да вади някви карти и да ми иска захарче да ръсна отгоре да ми гледала :)

Отрязах е с думите, че не вярвам в тия работи. Щетеше да е яко ако беше измислила някав по-интересен трик :)

Ммм..., това със захарчето е нов елемет! Трябваше да му отдадеш дължимото....

Link to comment
Share on other sites

Еми нямам захарчета в мен не си нося...кой си носи захарче в него ? :)

Link to comment
Share on other sites

Няква циганка ми иска една цигара...дадох и след тва взе да вади някви карти и да ми иска захарче да ръсна отгоре да ми гледала :)

Отрязах е с думите, че не вярвам в тия работи. Щетеше да е яко ако беше измислила някав по-интересен трик :)

 

Мен са ме спирали 2 пъти като ме питат колко ми е часа.

Link to comment
Share on other sites

Смешното е че служителите на КАТ дошли на мястото на катастрофата също са се ударили (или някой ги е ударил). Самата катастрофа не е смешна

 

 

 

Че как са успели на булеварда да се ударят ей това ми е чудно - на прав път с 3 платна...

 

Служителите на КАТ не са се удряли пред тях се удариха просто.

 

Преди 5 мин се удариха на същото място! Аз съм в шок :wacko: :blink: нямам думи просто

Link to comment
Share on other sites

Служителите на КАТ не са се удряли пред тях се удариха просто.

 

Преди 5 мин се удариха на същото място! Аз съм в шок :wacko: :blink: нямам думи просто

Прикадете тамян на това място.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, мили познати! :) Как е тук без мен?

Много е безглорно.....

Link to comment
Share on other sites

Много е безглорно.....

 

Ехехехех. Каквото и да значи отговора ти,радвам се,че се забелязва липсата ми. Сигурно ви е по-спокойно и по-скучно :)

 

Много ви е хубаво градчето, и тепърва има да ме очарова :) Вчера цял ден прекарах на гребната база,беше много приятно :) Някакви млади хора бяха купили 3 хляба и гледахме как хранят рибите :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, мили познати! :) Как е тук без мен?
Знаеш ли, някакси форума оцеля и без теб. Това дали нарушава хипотезата ти, че света се върти около теб?
Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли, някакси форума оцеля и без теб. Това дали нарушава хипотезата ти, че света се върти около теб?

 

 

Грешно разбираш нещата. Като гледам на теб най-много съм ти липсвала :) Не ми отговаряй,моля.

Link to comment
Share on other sites

О, Боже! ТЯ вече е тук. И е била в близост до нас. :) (тъкмо си мислех на гребната да отида да тичам ама може и да преосмисля сега).

 

__________

 

Ама как един не инфантилен пост не се появи след нейния, всички сме много наред :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Вчера цял ден прекарах на гребната база,беше много приятно :) Някакви млади хора бяха купили 3 хляба и гледахме как хранят рибите :)

А, на тебе дадоха ли...... ;) :P

Link to comment
Share on other sites

А, на тебе дадоха ли...... ;) :P

 

:laughing: Не.

Но ще ги нахраня и аз някой ден :)

 

Близо до Природонаучния имаше едно паркче,и на дърветата бяха окачени много жълти,кръгли лампи,вечерта беше много приятно там :) А и май видях Психара на центъра един ден :)

Link to comment
Share on other sites

Гадине, ти си изрод! Буахахахаха :D :D :D

 

Предполагам, че хората са хранили сладководните риби, а тя е по-скоро скумрия. Или цаца...

Link to comment
Share on other sites

Гадине, ти си изрод! Буахахахаха :D :D :D

 

Предполагам, че хората са хранили сладководните риби, а тя е по-скоро скумрия. Или цаца...

М'не...., по-скоро е съвсем мъничко рибенце - виж колко нежно кълве -

:laughing: Не.

Но ще ги нахраня и аз някой ден :)

 

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ерммм хахаха яко затапване майна!

 

Ся да ходя на доктор и до аптеката или да си седя в нас и да чакам пратка?

На доктор тряа да се отиде, щото утре е събота и ако отида до тях пак ще ми мрънкат.

За пратката пък трябва да си седя в нас, щото и без т'ва имам работа и не знам кога ще пристигне.

Дано да имам късмет пратката да пристигне по-рано за да хвана доктора на време и да отида до аптеката преди да е затворила... и дано парите да ми стигнат за всичко.

Щото съм screwed иначе!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, мили познати! :) Как е тук без мен?

Честно казано беше много спокойно докато те нямаше. Предният път точно преди да спреш да пишеш редовно щях да ти пиша, но ти ме изпревари. Ще ти го представя в съкратен вариант: Няма да допусна заради 1 нов потребител да има проблеми с много стари. Надявам се ме разбираш какво имам на предвид.

Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли, някакси форума оцеля и без теб. Това дали нарушава хипотезата ти, че света се върти около теб?

 

Доколкото съм забелязал форума правеше разни хаотични движения докъмто днес ранния следобед, когато всичко изведнъж се нормализира и отново си влезе в орбитата

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...