Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хубаво по Зъ РОК въртяха Стикс, сега какво разбозиха всичко с тея Балканджии.

Link to comment
Share on other sites

Обичам денят ми да започва с биричка и Това...

 

 

П.п. Уупс, и Честит Рожден Ден на Хост! Пожелавам му здраве и късмет да го сполетят (всичко друго е последствие от тези двете) :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че е супер яко да си на Октоберфест. Хубава бира се лее от всички страни, поднасяна от хубави жени. Какво му трябва повече на човек? :beerchug :punk

 

Бе щом е биренфест, месеца няма значение. Но ми е много странна комбинацията "хубава жена" + бира :confused Хубавите жени пият хубаво вино, бирата е за грозните американки :rolleyes:

 

Хост, честит ти рожден ден батка :)

 

Като имам предвид хубава жена и вино - ето:

Link to comment
Share on other sites

Host , ЧРД и от мен , всичко най-хубаво ти желая!

Link to comment
Share on other sites

...Сега че AC/DC са измет,това си е вярно.
Не че музиката им е зле просто хората са си леко отрепки.Пияници,наркомани.До колкото помня някой от AC/DC беше умрял от собствената си повърня.Всеки харесва различна музика... И винаги съм мразел някой да ми казва какво да слушам...

 

Както обичам да казвам: измет е на майка ти сина, чадо... и ти го доказваш без никакво усилие, само с присъствието и спонтанните си изцепки :) любимите ти чалгаджийки изобщо не зобат белото и хич не се праскат като разпоретини по участия и частни ВИП партита... ама хич. За разлика от AC/DC, които са оставили нещо в музиката, тях никой няма да си ги спомня след десетина години. Тогава други разпоретини ще са ги изместили, щото тия сегашните ще са се яко разбрицали и амортизирали. Факт.

 

Наглостта няма граници :)

http://info.rozali.com/novini/p11296.html

 

О, много по-яко нагли са търговците по родните пазари... скоро им правиха проверки за произхода на стоката и едни собственици на сергия за цитруси заявили, че бананите, които продават, са СОБСТВЕНО производство... щото естествено нямат документи за внос и платено мито. Ето ТОВА е наглост :)

 

p.s. Ама и ти едни форуми четеш :)

Link to comment
Share on other sites

Благодарско за поздравите на всички

Снощи с Мерло и Мавруд от Винзавод Асеновград + домашна много добре се поля (на виличката), след няколко дни пак (там) :) .

Link to comment
Share on other sites

Да ви пикая на музиката...

Поздрав за Пешо

Mерси! :*
В Пловдив ще са ми най-хубавите години,дано се осъществят малките планове,ии да съм жива и здрава най-важното! :)
Както каза един виден съфорумник "Извинете, вие със зелена карта ли сте?"

 

Иначе моето участие в спора за музиката беше от чиста проба заядливост. Не познавам достатъчно добре творчеството на AC/DC, за да мога да дам меродавна оценка. Да не казвате, че не си признавам. Просто намирам популярните им и по-често въртяни песни за смотани. Но не съм изслушал и един цял техен албум. Докато, например, на мейдън съм им изслушал три или четири албума и мнението ми за тях остава твърдо - бълвоч. Всичките ми звучат еднакво и безлично.

Link to comment
Share on other sites

Ааа Over ти как разбра че слушам чалга? За твое голямо разочарование не слушам.Добре те не са били отрепки и измет просто са имали пари и леко са се уливали с тревата алкохола и твирдото...

Link to comment
Share on other sites

Щом ще си говорим така за Мейдън, Скорпус, значи вече няма да сме гаджета! :(

Ти пък де се навря сега бре :blink: !? Ми нали и ти недолюбваше цялата вехта метъл пасмина в т.ч. и Мейдън...? Или ще трябва специално да си губя времето за да ровя назад из темата и да ти събирам плещенията по този въпрос? :woot

Link to comment
Share on other sites

Пищях за Manowar и то само защото могат само да се слушат без да се гледат, защото са откровено бутафорни. Против Мейдън колкото и да ровиш лоша дума от мен няма да видиш. :D

Link to comment
Share on other sites

Пищях за Manowar и то само защото могат само да се слушат без да се гледат, защото са откровено бутафорни. Против Мейдън колкото и да ровиш лоша дума от мен няма да видиш. :D

Специално с тебе сме се дъвкали за Мейдън! Признавам си, че от моя страна беше заради спорта. (според мен тази група от много време насам е забозяла здраво)

 

И като си говорим за бутафории, нещо да имаш да ми казваш за изпълненията на разните му там скандинавски групички???

Link to comment
Share on other sites

И като си говорим за бутафории, нещо да имаш да ми казваш за изпълненията на разните му там скандинавски групички???

 

ако визираш бутафориите дето се явиха на Евровизия - добре... що ще метъл група на Евровизия ин дъ фърст плейс? освен ако не са банда маскирани педерасти...

 

но ако говориш по принцип, и наричаш сакндинавските групи бутафорни - мнооого си се объркал... примери мога да ти давам до утре и обратно. но ще се огранича само с последните забили у нас, на Спирит ъф Бургас - Clawfinger... линкове към твоята тръба няма да давам, всеки може да си ги намери. и това е само една "скандинавска групичка"...

Link to comment
Share on other sites

ако визираш бутафориите дето се явиха на Евровизия - добре... що ще метъл група на Евровизия ин дъ фърст плейс? освен ако не са банда маскирани педерасти...

 

но ако говориш по принцип, и наричаш сакндинавските групи бутафорни - мнооого си се объркал... примери мога да ти давам до утре и обратно. но ще се огранича само с последните забили у нас, на Спирит ъф Бургас - Clawfinger... линкове към твоята тръба няма да давам, всеки може да си ги намери. и това е само една "скандинавска групичка"...

Визирам имено смешниците които се явиха на Евробъзикнята... и цялата пасмина която повлече крак след тях (като визия, сценично поведение ако щеш дори и като звучене...) Защото в днешно време като се каже "скандинаски метъл" в повечето случаи се разбира имено, че става въпрос за подобни смешковци....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...