Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Благодаря, здравето е важно! И на теб ти го желая.

 

А иначе и аз споменах Флойд и Бийтълс, защото те са банди, които не харесвах особено, в споменатите от теб по-ранни години, но с времето мнението ми за тях се промени. Както и за доста други банди. Но онази банда продължавам да я смятам за кенеф. И ми беше безкрайно любопитно колко човека ще скочат да ме линчуват, щото, недай си боже, съм си позволил да сквернословя. Такъв тип реакция се нарича фанатизъм. И подобен начин на мислене е довел до някой-друг кръстоносен поход и превръщането на сгради в летища... Щото мойто е правилното, пък чуждото трябва да се заличи с всички налични средства ;)

 

Наско, друже, искрено ти съчувствам!

 

Ред: Бънди, т'ва е яко! Като нямаш какво да кажеш - да цитираш чуждо мнение! Яко, така никога не падаш по гръб! От утре го вкарвам в употреба!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ти четеш ли въобще мненията на другите? Или си го прочел, но си толкова велик, че ти минават през ушите?

 

Виж какво са ти написали:

Не, не! Недорасъл си не защото не ти харесва тази банда, а защото препикаваш предпочитанията на другите! Нъ'л са сещаш, че мненията са като задниците...

Или кво, викаш дай да дигнем крак щот сме мноо големи?

И аз не понасям чалгата и всичките и деривати, но да съм седнал да храча по линковете които се постват тук? Ай със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, здравето е важно! И на теб ти го желая.

 

А иначе и аз споменах Флойд и Бийтълс, защото те са банди, които не харесвах особено, в споменатите от теб по-ранни години, но с времето мнението ми за тях се промени. Както и за доста други банди. Но онази банда продължавам да я смятам за кенеф. И ми беше безкрайно любопитно колко човека ще скочат да ме линчуват, щото, недай си боже, съм си позволил да сквернословя. Такъв тип реакция се нарича фанатизъм. И подобен начин на мислене е довел до някой-друг кръстоносен поход и превръщането на сгради в летища... Щото мойто е правилното, пък чуждото трябва да се заличи с всички налични средства ;)

Точно защото знам за слабостта ти по троленето, те посъветвах съвсем небрежно да извършиш гореупоменатото посегателство върху себе си :) ! Иначе нищо лично.

Link to comment
Share on other sites

А, к'ъвто съм трол самия аз, ако почна да приемам лично всяко хранене спрямо скромната ми особа, да съм станал true american emo и да съм си прерязал вените... на члена примерно... докато слушам любимото си парче на Avril Lavigne....

Link to comment
Share on other sites

Въх, Р_А_П_Т_О_Р_А не е мод вече. Тъкмо щях да му пиша да ми разчисти една тема. :)

Не е глобален такъв, но продължава да е мод. в подфорум.

Link to comment
Share on other sites

Според кого са измет?Според теб ли?Или мнението ти е меродавно...

Еее...., хубаво съм го игнорнал този Айнщайн, ама хич не съобразих, че като го куотне някой пак ще му гледам мъдростите..... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Не че музиката им е зле просто хората са си леко отрепки.Пияници,наркомани.До колкото помня някой от AC/DC беше умрял от собствената си повърня.Всеки харесва различна музика... И винаги съм мразел някой да ми казва какво да слушам...

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера какво се дъвчете толкова за музиката - всеки си има вкус. Факт е че ми харесват няколко песни на Металика но повечето им не ми харесват. Една част ми харесват на AC/DC и с Рамщайн, друга не. Е да ама и при Моцарт и Паганини е пак така - има неща които ми харесват много други не. Чалга почти не мога да трая... е да ама май има 2-3 песни които даже ми харесват... а сега де...

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив ще са ми най-хубавите години,дано се осъществят малките планове,ии да съм жива и здрава най-важното! :)

 

Ах, ама с каква голяма кошница идваш насам... :) Направо да ти завиди човек на ентусиазма.

Link to comment
Share on other sites

Ах, ама с каква голяма кошница идваш насам... :) Направо да ти завиди човек на ентусиазма.

 

Ако е на толкова на колкото си мисля наистина ще са най-хубавите ѝ години... Не че после е кофти, даже на моменти си мисля че не бих желал да се върна назад... и така докато не ме заболи гърба или не ми изтръпне задника от много седене пред компютъра ама не по желание ами защото трябва да свърша ей тези 5 неща днес и докато не ги свърша няма да мога да си легна... няма само хубаво обаче между 18 и 25 наистина са най-хубавите години в много отношения

Link to comment
Share on other sites

Ах, ама с каква голяма кошница идваш насам... :) Направо да ти завиди човек на ентусиазма.

 

Дам.. :) И все пак,недейте.

Странна ти е радостта ми ли? :) Нищо странно няма. Но няма да се впускам в подробности. :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че е супер яко да си на Октоберфест. Хубава бира се лее от всички страни, поднасяна от хубави жени. Какво му трябва повече на човек? :beerchug :punk

 

zx450gy250787361.jpgzx450gy250787362.jpg

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че е супер яко да си на Октоберфест. Хубава бира се лее от всички страни, поднасяна от хубави жени. Какво му трябва повече на човек? :beerchug :punk

При нас в базата германските военни всяка година организират Октоберфест. Правят го обаче за 1 вечер. Бирата е безплатна и внос от Германия :).

Иначе ми минава през главата, че ме чакат поредните 10-12 часа шофиране за да се прибера. След толкова километри навъртяни чак с нежелание го правя.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...