Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Специално с тебе сме се дъвкали за Мейдън! Признавам си, че от моя страна беше заради спорта. (според мен тази група от много време насам е забозяла здраво)

 

И като си говорим за бутафории, нещо да имаш да ми казваш за изпълненията на разните му там скандинавски групички???

 

От тях слушам само Immortal и Thyrfing. Имортал са ПЪЛЕН цирк, разбира се :D Тирфинг по се ядват на външен вид, но и те са малко повечко във филма.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Не те разбрах, нали съм руса. Поясни. ??

Има предвид, че трябва да има ограничителен режим за "фляване" на външни лица в града ни ;) ама не се впрягай. Само нИдей след 6-7 месеца да разправяш, чИ си от Пловдиф и там 'сички говорим мьеко.

Link to comment
Share on other sites

Има предвид, че трябва да има ограничителен режим за "фляване" на външни лица в града ни ;) ама не се впрягай. Само нИдей след 6-7 месеца да разправяш, чИ си от Пловдиф и там 'сички говорим мьеко.

Лелеее..., Хосте, ти си позволяваш да държиш такъв тон на дама?

Link to comment
Share on other sites

Има предвид, че трябва да има ограничителен режим за "фляване" на външни лица в града ни ;) ама не се впрягай. Само нИдей след 6-7 месеца да разправяш, чИ си от Пловдиф и там 'сички говорим мьеко.

 

 

Уф,писна ми да ме мислите за някъв тип определен,направо ми писна да ви чета тъпотийте. С кви хора се срещате вие?

И защо тряя ..абее...

 

Честит Рожден Ден. Здраве и щастие ти желая.

 

Едит: харесвам града си, живяла съм в него,и няма защо да казвам че съм от друго място. Тук произнасяме думите както си се пишат.. нямам намерение да променям това. Прикаляяти. (Прекалявате)

Link to comment
Share on other sites

Е да Mushroom head са леко зле,но Dark Tranquility i другите скандинваски групи са много добри.Е не съм слушал вскички,но повечето ги знам и имам по някоя песен на компа.

Link to comment
Share on other sites

Хубавите жени пият хубаво вино, бирата е за грозните американки :rolleyes:

Това кой го измисли? И как така американките ще пият хубава бира, като такава в Америка няма? :lol:

Link to comment
Share on other sites

И мисля, че не отива на една хубава жена да пие бира..., но пошлото българско общество и нагласите му повлияват много сериозно моите целеви групи (20 - 25 годишните). По хубаво нещо от една красива жена, държаща изящна кристална чаша с мерло или траминер... ама никой не ни разбира нас с Бънди явно.

 

_______________________

 

писна да ви чета тъпотийте. С кви хора се срещате вие?

 

Благодаря ти за поздрава, а за тъпотиите. Ами в този форум ако не си забелязала много тачим сърказма, просташки откровения хумор, сатирата и прочие :) тук почти няма нещо което да не е на базик написано ;) ще свикнеш.

Link to comment
Share on other sites

Пищях за Manowar и то само защото могат само да се слушат без да се гледат.
Стига да не разбираш английски.
Има предвид, че трябва да има ограничителен режим за "фляване" на външни лица в града ни ;) ама не се впрягай. Само нИдей след 6-7 месеца да разправяш, чИ си от Пловдиф и там 'сички говорим мьеко.
Далеч не беше това идеята ми. Прекалено много взе да ти се събира. Уволнен си като личният ми адвокат.

Търси се форумен адвокат. Мотивиращо заплащане, приятна среда на работа, млад екип, мотивиращо възнаграждение. Юридическото образование и предишен опит на длъжността не са задължителни, но се считат за плюс. Автобиографии и мотивационни писма изпращайте на ЛС. Одобрените кандидати ще бъдат извикани на интервю.

Link to comment
Share on other sites

.

 

Биратя я предложи за утеха на Хост.

 

Може да не съм Барби,ама предпочитам нещо по-така.

На бира се наситих. Сега започвам да спортувам и никаква бира или чипс или салати от пластмасови купички и всякакви разни подобни. Спирам и цигарите! Спирам и да пия коктейли или вино или бира всяка вечер. Макар че виното е полезно.

За виното и аз съм казвала , че много го харесвам, Хост,Бънди, разбира се,че една жена е много по красива-пиеща вино,отколкото надигайки хапбата с бира.

 

Започвам един различен живот, затова се радвам че отивам в Пловдив,щото новото начало си е ново начало :) Ще променя много неща.

Link to comment
Share on other sites

well... we all know very well that the beauty is in the eye of the beer-holder...

 

няма да върна една хубава девойка, само защото предпочитала да пие бира от пинтова халба, пред това да ближе вино от кристална чаша... всеки българин пази на тавана цървулите на дедо си... та не ми се правете на много префинени.

 

glory, една жена е много по-красива ако не пие изобщо алкохол...

Link to comment
Share on other sites

За виното и аз съм казвала , че много го харесвам, Хост,Бънди, разбира се,че една жена е много по красива-пиеща вино...

Zavisi ot koi krai e . Ot toq krai v koito sam gi vijdal kak izq6tno vdigat 4asha s 200ml vino piqt q na eks , na edin dah i dokato si mislish kolko e krasiva ti buta v racete 200ml 4asha s vino i ti kazva " Na eks ili v garba " opredeleno tazi misal 6te ti se izpari . Da ne govorim ako izberesh garba vsi4kite hubavi misli 6te ti se stekat po garba i 6te otidat kadeto im e mqstoto .

Link to comment
Share on other sites

Не е хубаво да си признаваш как в твоя край жените те заплашват да пиеш на ЕКС или ще ти исипят чашата в гърба........ особено пък във форума като този където всеки ще те емне как е възможно една жена да ти "направи" подобно нещо.

Ама аз няма да го направя де...... не съм такъв човек......

Link to comment
Share on other sites

Не е хубаво да си признаваш как в твоя край жените те заплашват да пиеш на ЕКС или ще ти исипят чашата в гърба........ особено пък във форума като този където всеки ще те емне как е възможно една жена да ти "направи" подобно нещо.

Ама аз няма да го направя де...... не съм такъв човек......

Ti si nepoklatimata betonna kolona zad men . Na teb se podpiram :lol: Vse pak tuk sa se sabrali vsi4ki izkliu4eniq ot praviloto ot celiq plovdivski okrag taka 4e sam psihi4eski gotov za tova koeto sledva .

Link to comment
Share on other sites

glory, една жена е много по-красива ако не пие изобщо алкохол...

 

 

Е... много ясно попринцип,ама ти или си мислиш за някви крайности , или не знам. Кое и е грозното на една дама да пие прилично някакъв алкохол попринцип,като изключим бирата - мъжко пиво. Иначе най-добре е една дама да не пие,но все пак,нищо лошо няма. Ама ти да си кажеш де.

 

 

 

 

UzITo , твоя пост ме разсмя,много! :)

 

zlobil , твоят също :)

Link to comment
Share on other sites

Миришат ми краката...А сестра ми в петък я чака бавна и мъчителна смърт - пребиване с мръсен чорап. Пуснала е във фейсбук снимка, на която съм на около 5г. Е тя и себе си излага, щот си личи, че е блонди :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ми не знам кое и е грозното... например, че пие? което е много женско занимание. въобще това - женско, мъжко - много е глупаво. нали половете са равни уж. или ако става дума за пиене на бира - не са, бирата е за мъже... тъпо. къде го пише, че е така? в глупавата реклама на Каменица?!

Link to comment
Share on other sites

И кой я каза тая тъпотия за хубавите жени , крокодилите , бирата и виното .... ?!

Хубавите жени НЕ пият вино , това го има само по филмите , тука фръцлите и застаряващите лелки пият вино , другите си жулят уискита и водки. А фръцла и застаряваща лелка определено не е същото като хубава жена......

 

А жена да пие бира хич не е грозно , последният път като видях хубава жена да пие бира забравих за какво съм се наредил на бара.....

Веднага описвам случката - Слънчев Бряг , Какао бийч...... бар - еба ли го в майката там всичките са еднакви , отивам да пийна 2 хайнекена на бара стои жена мечта , чудо , ПЕРФЕКТНА ако ти падне би се чудил дали да я е*еш или да я гледаш и да лъскаш бастуна...... АБЕ направо майката на красотата , гърди като дини , очи като маслини ..... краката , аххх краката като айфеловата кула всичко това комбинирано с почти несъществуващият бански е адска гледа .... бая се отплеснах дейба.... аа да и тая ти "Грозотия" пиеше биричка на бара тъкмо беше излезнала от морето защото не беше исъхнала , малки морски капки се стичаха по изваяното и тяло ( възможно е да е било пот ама е малко вероятно пък и разваля цялата история заради това приемаме че е било морска вода) а при всяко отпиване ледената биричка поднесена в кристална запотена чаша заприличваше на райски нектар....... Точно тогава се сетих че от 10 минути стоя и я зяпам и бирата ми се стопля , казах си Пфу дейба и курвата и тя сере и си отидох на кърпата ..... :)

 

Таааа поуката е .... ако ви връзват само грозни жени които пият бира не е яко да правите заключения от сорта на "жена която пие бира е грозна".......

 

 

ЕДИТ: не че намеквам нещо де.... и на мене не ми е връзвала супер мадама пиеща бира ама съм длъжен да отбележа че не сте прави.....

При мен все се случват такива които много обичат черно джони с редбул.... то хубу няма лошо ама като не плащам аз жулат флирт зелена ябълка със сок зелена ябълка.......

дейба курвите :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Точно тогава се сетих че от 10 минути стоя и я зяпам и бирата ми се стопля , казах си Пфу дейба и курвата и тя сере и си отидох на кърпата ..... :)

 

Таааа поуката е .... ако ви връзват само грозни жени които пият бира не е яко да правите заключения от сорта на "жена която пие бира е грозна".......

 

:bgrin:

 

Както казва Фори:"Всеки може да ебе хубави жени. Бъди мъж и не подбирай!"

Link to comment
Share on other sites

ми не знам кое и е грозното... например, че пие? което е много женско занимание. въобще това - женско, мъжко - много е глупаво. нали половете са равни уж. или ако става дума за пиене на бира - не са, бирата е за мъже... тъпо. къде го пише, че е така? в глупавата реклама на Каменица?!

 

 

е.. прав си. Прав си.

 

И все пак , ние не сядаме да пием,така както да можеш да го наречеш "че пием" . Това с равните полове..нямаше нищо общо. То и за мъж е грозно да пие,всяка жена се очарова от този,който не пие.

Link to comment
Share on other sites

нали половете са равни уж.
Равни са, докато нещата опират до права. Опре ли се до задължения и някои жени се сещат, че са феминистки ;)
Link to comment
Share on other sites

Равни са, докато нещата опират до права. Опре ли се до задължения и някои жени се сещат, че са феминистки ;)

 

равенството е двупосочно. поради което аз мия чинии, пера (пере пералнята де, аз я зареждам и простирам), пускам прахосмукачка, гладя си ризите и панталоните сам... хвърлям боклука, готвя, ама рядко. но понеже съм мъж на място и кавалер - не очаквам от половинката ми да сменя кушки, да оправя бушони, да оправя кранчетата в банята или капещото казанче... въпреки че сигурно би се справила... просто ще загубя самоуважението си ако я оставя да върши моите неща... така че май това за което намекваш си го правим сами, те не са ни виновни. сами се товарим със всичко - щото сме мъже.

Link to comment
Share on other sites

Равни са, докато нещата опират до права. Опре ли се до задължения и някои жени се сещат, че са феминистки ;)

 

Пълни глупости дрънкате понякога. Кои жени го правят това?

Една жена,обичаща мъжа си и уважаваща го ниокга няма да си помисли за такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

аз мия чинии, пера (пере пералнята де, аз я зареждам и простирам), пускам прахосмукачка, гладя си ризите и панталоните сам... хвърлям боклука, готвя, ама рядко. .

 

Това обяснява много работи.... и аз щях да съм заядлив на твое място....

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...