Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Някой занимавал ли се е да сменя тези гумени уплътнения на вратите ? Евентуално къде да погледна за цена? Търсих в нета само втора употреба или уплътнения за стъкла. Нещо не задавам правилен критерий за търсене.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тази китайска иновация ми се струва, че ще си остане на пътя в момента, в който закачи някъде на сух асфалт или нещо твърдо. :lol:

Това е екстра към "веригите". Свалят се сами. :) Даже няма нужда да спираш. 

Edited by Nanko
Link to comment
Share on other sites

Сериозно, кола като твоята как се кара при сняг?

В моето упътване също пише да не слагам вериги на определени размери гуми.

Link to comment
Share on other sites

...Още веднъж препоръчвам човека, който ми извърши ремонта. При първа възможност ще пусна клипче в което показвам пътя от 6ти септемви до гаража му, буквално.

 

Днес минах от там да си сложа 4 зимни гуми на колата и да си изправя едната джанта.Човека е наистина много точен,гледах го какво прави през цялото време,изправи ми джантата перфектно.За смяна на четири гуми,изправяне,помпене с азот,баланс-55 кинта.Вече само там ще ходя :-)Колкото до Еурокатена явно са влошили доста качеството или обръщат основно внимание на фирмените клиенти...

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Форд, брат - NO WAY... Може като за къра на село, някой ден като се преместя... Поне радиусът е около 10км и лесно може да се дотегли до къщи като се наложи. 

Link to comment
Share on other sites

Форд, брат - NO WAY... Може като за къра на село, някой ден като се преместя... Поне радиусът е около 10км и лесно може да се дотегли до къщи като се наложи. 

Този Форд няма нищо общо с онзи, който ти е в гаража, шъ знайш.

Link to comment
Share on other sites

Този Форд няма нищо общо с онзи, който ти е в гаража, шъ знайш.

 

Е та много ясно! Но така или иначе на мен камион не ми е нужен, аз принципно не ги харесвам, освен в определената за тях среда.

Link to comment
Share on other sites

...в мануала на моята кола изрично пише, да не й слагам метални вериги ...

 

...вероятно защото има много малко място между гумата и калника....

 

...за разлика например от една F1-кола, която изобщо няма калници и не е никакъв проблем да й хакнеш един комплект и да се покефиш малко по ски пистите. :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=YxbEnUjeuq8

 

 

Ето го тука вече напудрено като за редбул-демо:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=GciVOgHyywU

Link to comment
Share on other sites

Понеже ми свиха антената на колата тая нощ или вчера, някой дали може да даде насока откъде да ида да си взема, че в Еуратек вярвам ще почне от 50 лева поне.

Е това е оригиналния чарк   http://www.ebay.de/itm/Original-Skoda-Antenne-Kurzstab-20cm-5mm-Fabia-Octavia-Yeti-Rapid-6R0035849-IBB-/271531911393

Edited by downsoft
Link to comment
Share on other sites

Благодаря, то работи и така, но да не стои дупката и да се пълни с вода и боклуци. Ще скокна до руския да проверя, кога става пазарен ден там, че не съм ходил поне едно 7-8 години.

Link to comment
Share on other sites

И като тия, дето все още свиват капачки от джантите...миналото лято като ми ги свиха и то на 2 пъти и от 4-те джанти, направо не повярвах, че някой все още може да се интересува от капачки....сигурно щото моите са едни метални и доста красиви, та им е направило впечатление, понеже сега на зимните съм с едни обикновени и никой не ги пипа. :)

Link to comment
Share on other sites

И като тия, дето все още свиват капачки от джантите...миналото лято като ми ги свиха и то на 2 пъти и от 4-те джанти, направо не повярвах, че някой все още може да се интересува от капачки....сигурно щото моите са едни метални и доста красиви, та им е направило впечатление, понеже сега на зимните съм с едни обикновени и никой не ги пипа. :)

 

Това го правят хлапетии и си ги слагат после по колелата. Не че е по-малка простотия, но за чий чеп е някому антена?!?!?

Link to comment
Share on other sites

A те и чистачки от метро за по 2 лв. също крадат. Наскоро и аз си мислих, че тея години са отминали ама уви.... На старата кола щото не можаха да ми откраднат капачките, ми бяха откъртили емблемите от джантите...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...