Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Сложил си си платноходка на волана? :lol:

To май само това е по-зле от Форд. Тия са ебати пародията на коли...Опитаха се с последния Фокус да направят нещо хубаво, а то е тотален провал. Отвратителна евтина пластмаса на всякъде, а скоростната кутия е проектирана от пиян стажант...че и управлението към нея и то. Шевито в тоя клас е много по-добър избор. Или направо за тия пари един Челинджър.

 

https://postmediadriving.files.wordpress.com/2013/12/ford-focus-3.jpg

 

На визия са го докарали. Това е единствено в титаниум модела. В другите няма дисплей и навигация.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

При положение, че дилър на Рено има в цяла Европа във всеки по-голям град ... ше си взема Лада ама друг път... ама тва са мега теоритични неща щото аз и двете марки толко ги предпочитам, че ...

 

инак, да се сблъскаш със "скрапер бНвист" е уникално изживяване 

 

А: Имаш ли часта "В" от модел "ХХХ"
Б: Имам!

А: Вземам я.

 

след 2 дни

А: Ъъъъ, пратил си ми част "В" ама от модел "ХХУ"
Б: Ами те не са ли еднакви? Нз аз мислех, че всички бНв-та от серията "ХХ_" са еднакви?!

 

Ши падна... 

Link to comment
Share on other sites

Тая Лада, ако е 15000лв. с тея екстри, мисля, че Дачия ще имат сериозен спад в продажбите на служебни автомобили, с уговорката, че няма самосиндикални решения/промени от братята руснаци...

На дизайн за парите си е супер, ако направят цената под тази на Дачия/Great Wall, наистина ще имат проблем Дачия. То реално това си е чист Логан, но с дизайнерски промени.

Link to comment
Share on other sites

021326823.jpg

 

Това нещо от къде може да се намери - знам, че е продукт на Вюрт? Може и друга подобна пластмасария. Води се монтаж за врата на БМВ и уж тва е най-читавия вид - Вюрт - ама не мога от никав каталог или сайт да го изкопая. 

 

И да се похваля, сцепен колектор изпускателен :D :D :D а аз мислех, че съм си разпрал тръбите отдолу на колата при поредното задиране по неподходящи места... 

Link to comment
Share on other sites

Това нещо от къде може да се намери....
Защо не си ги поръчаш => http://m.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=Interior+Door+Trim+Panel+Clip+bmw&isNewKw=1&isRefine=true&mfs=GOCLK&acimp=0&_trksid=p2056088.m2428.l1313.TR0.TRC0.Xinterior+door+trim+panel+clip+bmw&sqp=interior+door+trim+panel+clip+bmw

 

 

Иначе на коматевския възел срещу старческия дом има един магазин за китайски авто боклуци виждал съм купища подобни клипсчета на безумни цени разбира се :P

 

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Оказа се, че едни мои клиенти - ДБК Димитров - също имат възможност да доставят такива пластмасови монтажи и вече си поръчах.

Link to comment
Share on other sites

От месец съм на нова робата и пътя ми е адски бавен. Днес даже нямаше много трафик..На връщане се прибирам през околовръстното, и ще го засека и там да видя какво е положението, иначе това ми е най-бързия маршрут. Ако имаше колела вместо светофари защото на много места има тази възможност нещата щяха да с в пъти по-добре...

 

Ако пък съм някакъв спринтьор, ще стигам по-бързо...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Точни модел на регистратора на Виден може ли някой да ми постне, че не мога да се оправя с търсачката на форума, 10х предварително. Леко спешно ми трябва за клиент.

Link to comment
Share on other sites

Ми 720p ако има 60кадъра мисля, че за 100лв е доволно :) все пак трябва да сме реалисти.

 

Има 1080p@30fps, 720p@60fps и май някои по-ниски резолюции, които не ползвам - само имай предвид, че на моя регистратор режимът 720p@60fps не работи коректно, (вероятно по причина бъгав фърмуер), но пък и 30-те кадъра на фул ейч ди са ми предостатъчни. Мисля, че за 100 лева даже ще го обзаведеш с 32 гигабайтова карта.

Link to comment
Share on other sites

Онова на линка ти горе не изглежда много добре на писане...напиши го в гугъл и ще ти излезнат 2 български клипа в ютюба - дневен и нощен...вярно, че в момента ги гледам на лаптопски екран, ама даже и на FullHD нещата хич не изглеждат добре. То сега почти всички пишат на FullHD (че и отгоре), ама много си зависи как точно го пишат...

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш по-добро за същата цена направо пращай. Искат го другата седмица да е тука. Видях всичките клипове и на сходни модели по БГ сайтовете, всичките са тотален валат. Ама при тея условия друго не видях. Сериозно ако видиш в някой сайт нещо биващо до към 80лв, направо пиши.

Link to comment
Share on other sites

Е...щом е за другата седмица, значи със сигурност трябва да е от нашенски магазин, а както знаеш, аз нямам поглед върху асортимента и ценообразуването в нашите магазини...само ми е известно, че си слагат доста голяма надценка, но това всъщност всеки го знае. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...