Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Кола е пламнала в движение и е изгоряла изцяло. Инцидентът е станал следобед в Пловдив, съобщиха от полицията в града, цитирани от "Фокус".

Малко преди инцидента шофьорът заредил автомобила на близката газстанция. Автомобилът е лумнал в пламъци около 14.30 ч. на Карловско шосе. За да се спасят от огъня, двамата мъже, които били в колата, скочили в движение от нея.

Вероятната причина е техническа неизправност на газовата уредба на колата. Двамата мъже са закарани в болница, без опасност за живота в момента на извозването им.

Чу се силен гръм. След като се обърнах, видях двамата мъже да се търкалят по платното, дрехите им горяха, а пожарът в колата се разрастваше, докато тя продължаваше да се движи. Беше като по филмите. Добре, че са скочили, иначе щяха да изгорят вътре", коментира очевидец на инцидента.

 

 

20160129.qhkpjwgcbs.jpg

bb6de5c4dcbc28a35e28ed086761c260.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това не е ли чисто Мондео?
Мой комшия, по същия начин, са такова Мондео, но седан. Зареждачката в багажника, със жена му страстни пушачи. Зареждат на Екото на затвора, тръгват по Южен, единия от двамата пали цигара... и колата беше трудна за описване, но все едно тунинговата, раздута. Те бяха 2 месеца /нещо такова/ в клиниката по изгаряния и те така. Да знаеш, че ти изпуска зареждачката, а това няма как да не го усетиш, защото миреше адски, а и за да има взрив, количеството е доволно... Та, да знаеш, че ти изпуска зареждачката и да караш така си е живо самоубийство.

Link to comment
Share on other sites

И ти верно ли си помисли, че тя е причината да се краде? Понеже някой илюстрирал новина със стара снимка и тръгнаха кражби? Силна логика...

Link to comment
Share on other sites

Да. Защото ако на някой преди не му е минавало през акъла - сега вече знае, че и това е вариант. Въпреки, че както виждаме и тук - ще се направят повече зулуми, отколкото някой ще открадне винетка.

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми мяза тия дупки да са като от кирка?

Четвъртити едни такива... Бая големшки... Ама нищо де, щом хората са писали, че е опит да се изреже стъклото, Ок, едвам ме навиха да се съглася :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За сметка на това прозорците така им се запотяват, че трябва да ги отварят... просто са големи.

 

На едно друго клипче имаше коментари - "Тия какво ли няма да измислят само и само да не си оправят пътищата" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Руски е на куково лято...челен товарач Кубота с премахната кофа и променен фасон качен на грамадни балонни гуми.Мършав дизел 44 коня...единственото грандиозно в това "нещо" е цената-почва от 65к долара :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Руснака си остава най-велик при ВСЪДЕХОДИТЕ

В този случай е японеца. Руснака просто му е сковал ламариненото купе и сложил едни по-големи гуми. Ама ти понеже си много отворен на всъдеходи, кажи нещо и за нивата. Между другото двигателите (макар и сравнително маломощни) на тези японски трактори се водят indestructible - нещо неприложимо за каквото и да е "сделано в рассии". И последно това е в класа на самоделните ATV-та, а сети се сам защо.  :lol:

 

А ето ти нещо заслужаващо наистина внимание:

 

https://www.youtube.com/watch?v=L9fPoK_HxSY

 

https://www.youtube.com/watch?v=lvoZAlna90g

 

https://www.youtube.com/watch?v=X3scRYxA_b8

Link to comment
Share on other sites

Разни проекти на тема УАЗ

 

В рисуването на картинките са много добри. Ей какви хубави картинки циркулират из нета на Lada Raven от около 2 години... Маруся-та е с английски двигатели та поне в това отношение е ок.

Link to comment
Share on other sites

Днес забелязах нещо странно, а може не толкова. На една Дачия Сандеро, може би 2013-2014г., имаше от старите табели с българското знаме и крайни букви КА или КМ. Как става тоя финт или това са крадени табели и колата е била нередовна? Няма как да бъркам годината, защото колата беше с последната емблема на Дачия, която е почти като на Рено. Бяло Сандеро, видях го в Кючука.

Link to comment
Share on other sites

KM са със знамето на ЕС и ги слагаха 2008-ма година. Старата ми кола беше с такова разширение.

Link to comment
Share on other sites

Ок, значи е била с КА, но как може кола произведена преди максимум 2 години и нещо, да е с такава табела? 100% беше с българското знаме, като табелата беше доста очукана.

Link to comment
Share on other sites

абе имам тука един "удължител" за коримлна рейка :D "някой" трябва да ми го начертае с корекция :D дали горния потребител има време за това?

Link to comment
Share on other sites

А какво значение има дали е с КА, УР или квото и да е? 

 

Прочети ми предния поуст и ще разбереш. Но обобщено - няма как кола произведена през 2013г., да е с табели от 2006г.

Link to comment
Share on other sites

Аз от началото не мога да разбера. За последните 2 букви от номера ли говорите?
Не може ли някой номер просто да се е освободил и да са го дали на някой с нова регистрация?

Link to comment
Share on other sites

Не, говоря за това, че табелата е с българското знаме, а такива, доколкото знам не трябва да се дават вече. Днес пак ще минавам от там и ако въпросната кола е там, ще я снимам.

И доколкото знам, няма как да дават стари табели.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...