Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

На мен ми изкъртиха емблемките отстрани GIA на Мондеото, но това са пак невръстни хлапетии, в смисъл сеш'са кво подраства, за чистачки макар и нелепо пак горе-долу може да се приеме, ама антена!?!?!

 

Бахти, да почваме да слушаме Тодор Колев пак... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ей сега гледах един мерцедес кабрио паркиран кротко на улицата със счупена антена и хвърлена до колата...Оставих му я на задния капак.Народа масово изпростя...

Link to comment
Share on other sites

капачките на джантите ми крадоха, емблемите на капака преден/заден, развиваха ми болтовете на джантите да ги крадат ... кво да говорим... крадоха ми чистачки шампион, после и чистачките бош ... тва не е народ, тва е паплач 

Link to comment
Share on other sites

Емблемите, капачките и чистачките както и да е, ами ония идиоти, дето периодически правят рейдове из кварталите и режат гумите без оглед каква е колата? Самодоказват ли се по този начин...що ли...

Link to comment
Share on other sites

Тия Шкоди не знам какви толкова са ги харесали, за да крадат чаркове от тях все едно са Ес класи . От нашата два пъти краха- единия път антената, същата като показаната по-горе и чистачките ни бяха откраднали. На всичкото отгоре чистачките от паркинга на летището. А конкретно за чистачките явно са били виртуози някакви ,защото по принцип освен,ако колата не е на контакт и лостчето в конкретна позиция, за да застанат чистчаките в удобна позиця, е почти невъзможно да ги свалиш без да ги прецакаш.

 

Иначе магазин от който ние замествахме оригиналните неща е на Коматевско, първото кръстовище след кръстовището на Коматевско и Никола Вапцаров, точно преди него в дясно има два магазина за автоаксесоари .

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Емблемите, капачките и чистачките както и да е, ами ония идиоти, дето периодически правят рейдове из кварталите и режат гумите без оглед каква е колата? Самодоказват ли се по този начин...що ли...

 

Наркоманчета, на които някой гумаджия в близост е платил. Друга логика няма.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Пепи, к'ва е таа бира, ма... топла като чай...

Кибиците... ако обичаш... малко на страна...

Ники, ше ти скъсам главата... гад мръсна!

 

Ей...

Link to comment
Share on other sites

305 лева данък за 10 годишна Зафира...

 

280 лева данък за 12 годишна Шкода...

 

Е па нек'му палат колите... Всичките да ги запалят...  :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Тая Зафира да не е с 305 коня, че й е толкова данъка...че и на шкодата също...

Не е нужно да е чак толкова коне, мойта е 165 и данъка и е 360 лв.

Link to comment
Share on other sites

На Пежо 207 дължа .... 9.88... Колата е регистрирана 1+1 (т.е. по презумпция трябва да вади пари). Страшна логика в данъците!!! 

 

Е ти учудваш ли се? BMW X6 е най-регистрираната баничарка...

Link to comment
Share on other sites

Абе вие сте странни птици. Защо човека с Х6 да дава пари след като може и да не дава. Да не би да е добрия самарянин. При насрани правила - това е отговора. То ако тука няма врътки, само циганите ще останат.

 

На кой му се дават пари за глупости. Ти би ли дал ако можеш да си ги спестиш.

Link to comment
Share on other sites

Чефо, защо ми се струва, че сутрин ставаш и вечер си лягаш с единствена мисъл как повече да удариш държавата...то вярно, че не сме в най-добрата държава на света, ама и твоето не води до никъде, освен до някакво постоянно дребно тарикатене, от което.на някой най-много да му се стопли душата, че и днес денят му е минал ползотворно.

Link to comment
Share on other sites

Не ти се струва. Държавата го позволява, не аз. Аз не съм виновен, че правилата за равните важат само за по-малко равните. Нали не беше луд тоя дето яде баницата. Я да му направят няколко проверки с жестоки глоби и на третия път конфискация, па да видим дали ще е баничарка. Ай сиктир. Не е откривател на топлата вода, щом той може и аз мога.

 

'ората от дребно тарикатеене палати вдигнаха. Нека да е дребно. От тук малко от там малко и готово.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Хич не е дребно, Стефчо. Ти ако чакаш да спестиш от годишния данък, за да забогатееш както на теб ти харесва... заеби... По-скоро оттук милион-два от ДДС, оттам два-три от акциз и готово...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...