Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Къде ги видяхте тия снимки бе :blink:

 

 

Как бе, не ги ли видя - тя там си е почти гола. :lol:

Минаха и заминаха, тая със забрадката не е нейна, не виждате ли? ;)

 

ей ви едната http://zoom.bg/users/i/16/back2_34c586df94...2693f117866.jpg

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

RaptoR, дано да се оправиш възможно най-скоро и всичко да е наред!

Vetim, видях от къде си я свалил тази снимка ама така се е "смачкала", че не мога да се спра да се смея:) Нека ми!!!

Link to comment
Share on other sites

Счупен е, Галински, счупен е. Мамицата му мръсна! :angry1

 

Туриха ми и некъв ботуш от гипс, кошмар. За една простотия сега месец разправии! За първи път си чупя кост, мамка му

Как я свърши тази работа бе, момко... !? Надявам се, че не са дребните костици или бедрената кост.... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не е задължително!

 

Неприятно е, но счупеното носи щастие! Пожелавам ти това да е и последната кост, която си чупиш! Стъпал си на криво ли? Или си скочил от някъде...?

 

Кажи го на китката ми. :rolleyes: Всяка зима ме боли :angry:

Link to comment
Share on other sites

аз бях палаво дете и 2те ми ръце са чупени по 2 пъти и зимата си ебава мамата..... така че заеби го тва счупеното не боли.....

Link to comment
Share on other sites

Минаха и заминаха, тая със забрадката е не е нейна, не виждате ли? ;)

 

ей ви едната http://zoom.bg/users/i/16/back2_34c586df94...2693f117866.jpg

 

 

Това ли е почти голата снимка че аз нищо не виждам на нея. Различава се че е индивид от женски пол (по роклиата), но от тази снимка и да я видя на улицата няма да я позная...

Link to comment
Share on other sites

Това ли е почти голата снимка че аз нищо не виждам на нея. Различава се че е индивид от женски пол (по роклиата), но от тази снимка и да я видя на улицата няма да я позная...

 

дЕдо, това не е ПлейБой раи'ш ли :laughing:

Link to comment
Share on other sites

по темата: трябва да си го местя сега в другия крачол, щото много ми пука за мнението на някои модератори. тежка работа, но някой трябва да я свърши.

 

Ужас! Особено ако се наложи в колата в движение да е. Знаем, че си неспособен на такива сложни действия и ще трябвада сперш насред платното по въпроса.

 

Неприятно е, но счупеното носи щастие! Пожелавам ти това да е и последната кост, която си чупиш! Стъпал си на криво ли? Или си скочил от някъде...?

 

Ще кажа само , че подскочих и се приземих накриво. Супер некадърна и бездарна история... Какви по-тежки падания, изкълчвания и прочее и от какви ли не по-големи височини не са ми се случвали и не съм чупил нищо...

 

Видене, човеко, какво си направил?

 

eos, съдейки по снимките и моя вкус, имаш голяма доза чар :)

 

Нещо много глупаво, Румене :tongue

 

Дайте да видим снимки най-после! eos, публикувай нещо :laughing:

 

Как я свърши тази работа бе, момко... !? Надявам се, че не са дребните костици или бедрената кост.... :huh:

 

По най-невероятния начин в историята :rolleyes:

 

Счупих пета кост на десния крак, тази дългата от глезена до кутрето... За чий чеп ми напердашиха гипсов ботуш до коляното не разбрах... Така трябвало... Мисля да се видя тука с наши ортопеди и да го махна. Все ми се струва, че има много по-съвременни, ефикасни и малогабаритни решения.

Link to comment
Share on other sites

Рейчъл, съчувствам ти! Ще пия стограмка Гленфидих, пък дано да се орпавиш бързо!

 

Благодаря, Моника :laughing:

 

Аз се подкарвам с Тийчърс. Наздраве!

 

Тоя ботуш е кошмар! Направо се чувствам безпомощен... Не съм предполагал, че е толкова отвратително! Съчувствам дълбоко на всички в подобно състояние...

Link to comment
Share on other sites

Кажи го на китката ми. :rolleyes: Всяка зима ме боли :angry:

Напълно подкрепям.След автомобилна катастрофа преди 6 години си счупих бедрената кост на левия крак.Знам как се чувствам зимата и 1-2 дена преди и след като вали дъжд.На пресно пострадалия (RaptoR), кураж и дано за следващия старт на Формула-та да можещ да танцуваш танго или каквото те кефи без проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Напълно подкрепям.След автомобилна катастрофа преди 6 години си счупих бедрената кост на левия крак.Знам как се чувствам зимата и 1-2 дена преди и след като вали дъжд.На пресно пострадалия (RaptoR), кураж и дано за следващия старт на Формула-та да можещ да танцуваш танго или каквото те кефи без проблеми.

 

Само мръвки и бира ще се пие тогава, ама то май се пада след месец :laughing:

 

Иначе от дъжд нямам болки, но зимата малко и константно си ме боли...Ама кой ме би по-главата да се правя на космонавт в детската градина и да се изправя на облегалката на стола :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Тоя ботуш е кошмар! Направо се чувствам безпомощен... Не съм предполагал, че е толкова отвратително! Съчувствам дълбоко на всички в подобно състояние...

Преди около 10 години и аз бях с подобен ботуш. Оказа се накрая, че нямам нищо счупено. Ще имаш няколко неприятни момента докато ти е на крака. Най - първото нещо е, че гипса ще залепне за кожата и космите по крака. От сега си те представям как бъркаш с нещо под гипса за да го отлепиш. Само внимавай ако е нож да не се нараниш по сериозно. Другото и по - гадно нещо е от обездвижването на глезена. След като минат около седмица и малко отгоре ще разбереш за какво ти говоря. Докато си легнал или крака ти е хоризонтално няма да имаш никакви проблеми. В момента в който сутрин станеш от кревата и кръвта нахлуе в кракът ти, ще изпитваш неописуема болка. Мога да го опиша все едно кракът ти се пълни с кръв която си остава там. Започва и леко да пулсира. Наистина е много силна и неприятна болка. С всеки изминат ден ставаше по - страшно. Накрая отидох при доста добър специалист. 30 минути гледа снимката и не успя да види нищо счупено. Махна ми гипса и започнах да си ходя нормално без никакви раздвижване. Около 3 седмици изкарах с гипс на крака.

Link to comment
Share on other sites

ПДокато си легнал или крака ти е хоризонтално няма да имаш никакви проблеми. В момента в който сутрин станеш от кревата и кръвта нахлуе в кракът ти, ще изпитваш неописуема болка. Мога да го опиша все едно кракът ти се пълни с кръв която си остава там. Започва и леко да пулсира. Наистина е много силна и неприятна болка.

 

Болката е брутална. Но най-големия проблем е ходенето до WC с един крак в хоризонтално положение.

Link to comment
Share on other sites

Болката е брутална. Но най-големия проблем е ходенето до WC с един крак в хоризонтално положение.

Тоалетната лесно я преживях. С взимането на душ беше проблем. Доста зор беше, но нямаше друг вариант.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, Моника :laughing:

 

Аз се подкарвам с Тийчърс. Наздраве!

 

Тоя ботуш е кошмар! Направо се чувствам безпомощен... Не съм предполагал, че е толкова отвратително! Съчувствам дълбоко на всички в подобно състояние...

 

Мани, можеше и по-зле да е. Един познат е на такъв хал в момента, не стига, че е неприятно, ами днес кучето му опикало гипса :bgrin: .

Бързо оправяне ти пожелавам.

Link to comment
Share on other sites

Преди около 10 години и аз бях с подобен ботуш. Оказа се накрая, че нямам нищо счупено. Ще имаш няколко неприятни момента докато ти е на крака. Най - първото нещо е, че гипса ще залепне за кожата и космите по крака. От сега си те представям как бъркаш с нещо под гипса за да го отлепиш. Само внимавай ако е нож да не се нараниш по сериозно. Другото и по - гадно нещо е от обездвижването на глезена. След като минат около седмица и малко отгоре ще разбереш за какво ти говоря. Докато си легнал или крака ти е хоризонтално няма да имаш никакви проблеми. В момента в който сутрин станеш от кревата и кръвта нахлуе в кракът ти, ще изпитваш неописуема болка. Мога да го опиша все едно кракът ти се пълни с кръв която си остава там. Започва и леко да пулсира. Наистина е много силна и неприятна болка. С всеки изминат ден ставаше по - страшно. Накрая отидох при доста добър специалист. 30 минути гледа снимката и не успя да види нищо счупено. Махна ми гипса и започнах да си ходя нормално без никакви раздвижване. Около 3 седмици изкарах с гипс на крака.

 

Ванка, първото нещо мина. То ми е най-малкия проблем! Цяла нощ не съм спал! Този боклук ме стяга и от това ме боли целия крак до коляното БЕЗ СЧУПЕНОТО! Не знам дали ми се събира и час сън... Не мисля, че това ще остане на крака ми до края на деня. На всеки 10-на минути сменям разни пози и стойки и нищо не помага... Кракът ми е като в менгеме. Не знам какво ми направиха тия боклуци в Пирогов, но това ако не ми го махне ортопед днес ще го натроша сам. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ужас! Особено ако се наложи в колата в движение да е. Знаем, че си неспособен на такива сложни действия и ще трябвада сперш насред платното по въпроса.

.....

 

......

да не би болката да стимулира оригналничещата ти жлеза?

 

аз вече никъде не спирам, щото не се знае кога и откъде ще връхлети некой нетърпелив модератор с чупен крак, който после да ми обяснява колко съм некадърен и смотан само за да не си признае, че е сбъркал някъде с нещо. горкото ми самочувствие няма да понесе такъв допълнителен товар и ще се смачка съвсем. затова си го пазя. специално избягвам да спирам пред шкоди с рисувани картинки по капака и пускам редовно стотинки в касичката за закупуване на 25 м червен килим, та да съм подготвен за следащото Ви минаване покрай мен.

 

 

онтопик: първоначално мислех да посъчувствам, но за пореден път ми бе пресечен ентусиазма.

 

 

въпреки това в името на теоретично съществуващия дух на взаимопомощ в този форум ще споделя:

добри ортопеди по мой опит са

1. доктор Стефан Петров Димов. Дава дежурства в спешния кабинет на УМБАЛ "свети Георги" (хирургиите на пещерско шосе). Да, това е бившия директор на "УМБАЛ свети Георги", който осъдиха за безстопанственост(глоба+пробация) и очерниха в медиите, но като ортопед-травматолог е признат и доказан специалист. Опитен хирург.

2. доктор Христо Аврамов Георгиев. При проблеми със ставите дава адекватни решения.

Link to comment
Share on other sites

Рапторски, дишай, предния месец и баща ми беше гипсиран, поду се много в гипса и опсува света 2-3 дена в началото, после го поотпусна. Няма да пожелавам скорошно оздравяване, защото няма да ти дадат да го махнеш по-рано от срока, затова ще ти пожелая леко и колкото може приятно прекарване на сакатия срок.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...