Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кой ще напише първата глупост :laughing:

 

 

Ти вече я написа. :rolleyes:

Edited by PrettyLittle
Link to comment
Share on other sites

Сакън, напълно я разбирам. Не съм имал Хонда, но в момента съм толкова безнадеждно влюбен в новия Сивик, че не ми е трудно да си представя какво й е.

 

/pat on the shoulder/

Link to comment
Share on other sites

Ами живот и здраве,като си го купиш и недай боже да ти се наложи да го продадеш,ще ме разбереш. А Хондата сигурно е много самотна сега.

Благодаря за съчувствието. А коя година е хондата,кога ще си я купиш? :)

Edited by glory
Link to comment
Share on other sites

Ами живот и здраве,като си го купиш и недай боже да ти се наложи да го продадеш,ще ме разбереш. А Хондата сигурно е много самотна сега.

Благодаря за съчувствието. А коя година е хондата,кога ще си я купиш? :)

За 3000 взимате някоя с 9-10 години по-нова сивик и същата работа... Щом има кой да ги даде :)

Link to comment
Share on other sites

Кой ще напише първата глупост :laughing:

Ще ли ти се......? Изчакай само да разпери по-широко криле...... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

До коляното ли те овързаха с медицинския? Ако е така не те виждам как ще го изтраеш месец...Имаш опцийка да ти е увит само глезена, като прасеца ти е свободен и по този начин няма почти никакви дразнения. Отделно ако се намокри няма грижи.

Не, само малко над глезена ми го увиха. Все едно съм си обул кубинката, дето се вика. Тъпото е, че не ми дойде на ума, да си измия крака преди да се затътря към хирургиите - щеше да е много по-малък шансът да ме сърби.

Link to comment
Share on other sites

Реших да ъпдейтна драйверите на видео картата. Свалих си инсталатора, инсталирах рестартирах - 800х600.

Драйвер на видео карта - няма. След рестарта - ни мишка ни клавиатура реагират. Сейф мод също. Сега ще пробвам да влезна с някое Лайв СД да видя какво има за спасяване от С-то и преинсталиране :sayjin

Чудя се дали да не пробвам директно Win7

Link to comment
Share on other sites

Мъхъм , и аз съм доволен от седмицата :)

Link to comment
Share on other sites

и на мене ми писа...... глория или глори или там квото е и тя ми писа.

ЛС тероризъм......

 

 

СМЯХ

 

 

ПС : моето от галченцето почваше "шшшшейййй алоууу мойту момче"........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Последният който се обърна така към мене беше дядо Атанас от село .... преди 10тина години когато му крадяхме от черешите.... еххх върна ме у детството дейба :lol:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

На моето кулминацията е към края:

 

"а??!?!?!?!?!?! Я малко по-внимателно.

 

 

Приятен ден! "

 

 

Даааа............. значи не съм сам..... :laughing: :laughing: :laughing: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да ви имам оплакванията...

На мен вчера "непредвидени обстоятелства" (разбирай "други хора") ми развалиха всички планове за отпуската и изобщо за следващите няколко месеца. До миналия ден, пак във връзка с вчерашната случка, бях хлътнал с близо 2К, днес се наложи да 'дохлътна' с още няколкостотин...а в следващите месец-два потъването се очаква да е тотално (не мога да смятам с толкова големи цифри)...и всичкото това от едно предоверяване. :sick

Направо се чудя дали да не зарежа всичко и да забегна за 2 седмици на отдалечено място да преосмисля ситуацията и следващите ми действия...

Link to comment
Share on other sites

ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА, отчупи ми се и парче зъб! Мамка му, тая година ми е много насрана. Почти се разпаднах, майна... :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Коляното ми е много зле, а ме е страх да ида на доктор, че като ги знам к'ви са...по-добре да си седя така... :angry:

 

 

 

 

 

Пробвай. Аз така направих и сега съм с него.

 

И как е Джам7 и има ли той почва у нас? Защото в момента съм си спънал машината с тва ХР и се чудя ко да правя :)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Има почва. Учудващо добре е. Аз Виста я прескочих. Само в офиса съм я ползвал, никъде другъде. От ХП направо на 7 отидох.

Link to comment
Share on other sites

Май си прещипах нерв и сега имам гадна болка като си поемам въздух всеки път да го еба :angry:

 

Един приятел след като катастрофира със скутерче и си счупи ребро принадлежи лафа "ааа аха аха да кихна и взех че се ресетнах, после като boot-нах и забелязах че съм на пода"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...