Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Кихане, кашляне, смях, както и напъните в кенефа. Всичко това става мъчение, дори при натъртено ребро. За контузия на реброто имаше една формула, че на колкото години си - толкова време ще ти трае. Сравнително вярна е.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кихане, кашляне, смях, както и напъните в кенефа. Всичко това става мъчение, дори при натъртено ребро. За контузия на реброто имаше една формула, че на колкото години си - толкова време ще ти трае. Сравнително вярна е.

 

Това съм го чувал за крак или ръка и не изобщо не е вярно... зависи от контузията... не е същото като да си навехнеш крака и да го счупиш...

 

 

Моя пост по това време да се счита за оплакване... #*$$ още не съм си легнал... това на какво прилича :angry1

Link to comment
Share on other sites

За крака и за ръцете може и да не е вярно, но контузено ребро няма как да го обездвижиш или да го пазиш повече. Дишаш си и още как. Миналата година два пъти след падане ребрата са го отнасяли и двата пъти болките ме преследваха близо месец.

Link to comment
Share on other sites

Един приятел след като катастрофира със скутерче и си счупи ребро принадлежи лафа "ааа аха аха да кихна и взех че се ресетнах, после като boot-нах и забелязах че съм на пода"

 

Е не аз не съм претърпял удар или нещо такова във фитнеса ми се получи, и минава за 1-2-3 дни... Лошото е че сега ще ходя пак да тренирам и ще е болезнено

Link to comment
Share on other sites

Нуробекс, Муконазал сперей, Солпадейн, Ериус, Тегретол + минаване през Общ. парактивуващ, отиване с направление при УНС, с направление през Невролог = 65+ лв.Не знам колко време загубих, поне 2 дни.

 

А това цялото "да видим дали ще има ефект" Лол... искам и аз така "да видим дали ще има ефект".

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Много ми е криво настроението... :( И утре вместо да почивам ще работя, че колегата бил болен :(

Link to comment
Share on other sites

@Tomahawx, това бил "консервативния подход" (a.k.a. "натъпчи го с болкоуспокояващи - кофеин и кодеин също), другия подход е пункция/операция на синусите - няма начин да се излъжа :D

 

Слушам си "Глория - Можеш ли да ме обичаш", като гледам около мен доста повечко нещастни хора има (реално, не външо) и си мисля... защо всички искат всичко да е сложно, когато то не е.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

@Tomahawx, това бил "консервативния подход" (a.k.a. "натъпчи го с болкоуспокояващи - кофеин и кодеин също), другия подход е пункция/операция на синусите - няма начин да се излъжа :D

 

Слушам си "Глория - Можеш ли да ме обичаш", като гледам около мен доста повечко нещастни хора има (реално, не външо) и си мисля... защо всички искат всичко да е сложно, когато то не е.

 

host, повярвай ми по-добре е да не се правят инвазивни операции докато не е крайно наложително или поне ако има шанс да се повлияе от друго. Рязането е най-лесната работа но един път клъцнато не става същото после...

Link to comment
Share on other sites

Я кажи къде го има това Черно Море и на какви парички :)

 

Именно: http://www.bsgold.bg/index.php Невероятно е.. и лошото е че колкото повече го пия толкова повече ми харесва...

 

product_43_big.jpg

 

Естествено те питам с лечебни цели.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Неска реших да се разходя до МОЛ-а барем си харесам и си взема нещо, само дето се оказа че за около 2 часа обикаляне из него нищо свястно не открих, почти във всички магазини се някви боклуци, даже един свястен колан не можах да си харесам. В крайна сметка реших да си взема бельо, което когато се прибах в къщи се оказа, че ми е голямо и ще се наложи да ходя да го сменям, но ще стане утре щото вече съм доста изморен и няма начин пак да се грабна да ходя до там и обратно. И така визитата ми до МОЛ-а се оказа пълен провал |-(

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Аз си имам ужасТно нервозен пит бул (това е оплакване :laughing: ).

 

Да ги сборим, а :lol:

Толкова ли си мразиш кучето :ph34r:
Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да дам пример за смотан тиймплей , то това ще са денонощните оператори на Евроком :

 

Прибирам се по-рано и о ... чудо ... няма нет , що ? Щото не съм го бил плащал ... е добре .. нали фирмите трябва да го платят до 26-ти . Звъня аз на посоченият телефон , вдига ми момченце със леко женствен глас и след като му обяснявам случката , той ми отговаря че единственото нещо което може да направи за мен е да ми пусне интернета при ограничена скорост от 128 кб и че аз съм бил в грешка и че всички абонати ги били изключвали на 15ти ... ок ... тормозя си се аз тука с бавният нет , при което на един рефреш нета отново спира и ми излиза съобщение че ЛАН услугата не е достапна за тва пс ... звъня отново при което друго момче ми вдига и ми казва .. ама наистина фирмите ги спират на 26ти , възтановявам Ви връзката .. рестартирайте . Рестартирам един-два-три пъти - нет йок ! Звъня отново , вдига ми момиче и ми заявява че колегите били съобщили за проблема , ама забравили там да обновят базата данни ... и трябвало да рестартирам в момента , за да имам интернет в пълна скорост. Рестартирам и воала ... всичко е 6 . Дано до утре нямат отново служебни разногласия , че да страдам аз от цялата работа :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Някакви "говедари" от сайта RabotavEU.com ми пращат ел. писма чрез service@job-street.biz .Видиш ли аз съм бил регистриран при тях и те ми търсели работа - само ми искат номера на личната карта и ЕГН-то.Пуснах до КЗП едно писънце, няма ефект.

Аз този сайт нито го бях чувал, нито посещавал, нито съм се регистрирал ... чиста проба измамници.

Link to comment
Share on other sites

До 9 септември сме без топла вода. За мен как да е, ама една кучка не мога да си доведа вкъщи, бахти...

Link to comment
Share on other sites

До 9 септември сме без топла вода. За мен как да е, ама една кучка не мога да си доведа вкъщи, бахти...

Стига бе, още ли ги има тия изгъзици с топлата вода, баси? :angry1

Link to comment
Share on other sites

Правят ремонт. И затова. Ама поне предупредиха де....

Е кво като правят ремонт бе да ги таковам? Точно преди три дни в нашия блок се забеляза лек спад на температурата на топлата вода, т.е. като взлизам в банята не е толкова гореща колкото обикновено. Какво се оказа като причина - основния бойлер на блока бил сдал багажа (това е система, която захранва блока с топла вода и се обслужва от съответна горелка на природен газ), при което се включил резервния такъв, който разбира се е доста по-малък при което и спада на температурата. Но въпреки всичко това по никакъв начин не пречи на всеки да си вземе душ след тежкия работен ден. Мениджърката на блока изписа една камара съобщения до всички, че въпросното "неудобство" щяло да бъде преодоляно за максумум два дни (докато сменят основния бойлер наблока). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...