Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Именно де, тия ТЕЦ-ове отдавна трябваше да отидат в небитието. :tongue

 

Пуста Канада бе... :rolleyes:

 

Добре де, колега, с какво да ги заменим? Дай някаква идея. Вече са газифицирани дори. Или в Канада НИКОГА НИКЪДЕ не се случва да подменят главен тръбопровод? Всичките са вечни и маунтитата са ги инсталирали още през 1933-та примерно, решавайки проблема до 2033-та? Хайде недей така, че ще вземем да се обидим :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Пуста Канада бе... :rolleyes:

Това решение не е измислено в Канада, а се прилага навсякъде по света, където инфраструктурите се правят с мисъл.

 

Добре де, колега, с какво да ги заменим? Дай някаква идея. Вече са газифицирани дори. Или в Канада НИКОГА НИКЪДЕ не се случва да подменят главен тръбопровод? Всичките са вечни и маунтитата са ги инсталирали още през 1933-та примерно, решавайки проблема до 2033-та? Хайде недей така, че ще вземем да се обидим :laughing:

Газифицирането на градовете очевидно е някакво доста сложно мероприятие, достъпно за изпълнение само за извънземни цивилизации.

Аварии стават навсякъде, но когато енергийния източник достига до абоната и е двойно подсигурен (газ + електричество), както е двойно подсигурен и процеса на загряване на водата, сам се сещаш, че ситуации като дни без топла вода са нещо изключително рядко, какво остава пък за ежегодно повтарящи се събития, предизвикани не от аварии а от т.нар. "профилактика". Обаче явно българина си е свикнал с нямането на най-различни неща и в най-различна форма и не му прави особено впечатление.

Какво да кажем пък за основната черта на ТЕЦ-овите дружества да генерират едни от най-крупните схеми на далавери в държавата. Приказка, откъдето и да го погледнеш.

Link to comment
Share on other sites

От Европейския Съюз решили да направят експеримент колко може да понесе българина.

 

През зимата събрали образци от всички краища на България и ги затворили в един панелен блок.

Първата седмица им спряли парното. Никаква реакция

Втората седмица им спряли тока. Никаква реакция.

Третата седмица им спряли топлата вода. Никаква реакция.

Четвъртата седмица им спряли тотално водата. Никаква реакция.

Петата седмица в отчаянието си, експериментаторите затлачили главната канализационна тръба. И това не дало резултат.

Накрая, на шестата седмица събрали всички жители на блока и началника на експеримента им казал:

- Утре ще ви избесим всичките!

Тогава, от публиката плахо се надигнала една ръка:

- А въжетата ние ли ще си ги носим, или вие ще ни ги осигурите?

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

1-ва и 2-ра част математики - ликвидации на 1-ви и 2-ри септември... и вместо да съм на море с диви полицаи-алкохолици, аз седа и решавам задачи и хода на уроци, за да не прекъсна... и на сичкото отгоре ма зарязаха... бахти дупката, честно...

Link to comment
Share on other sites

1-ва и 2-ра част математики - ликвидации на 1-ви и 2-ри септември... и вместо да съм на море с диви полицаи-алкохолици, аз седа и решавам задачи и хода на уроци, за да не прекъсна... и на сичкото отгоре ма зарязаха... бахти дупката, честно...

Стига бре - в УНСС не знам някой да е прекъснал досега освен по собствено желание...винаги се намира начин,сещаш се нали :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Мамка му на Боровец малцовото уиски е 10 кинта 50те мл при това 12 годишно само

 

Че това си е добра цена. В Пловдив също има места където е по толкова.

Link to comment
Share on other sites

Стига бре - в УНСС не знам някой да е прекъснал досега освен по собствено желание...винаги се намира начин,сещаш се нали :rolleyes:

По принцип е така, ама в моя случай си имам работа с един от най-корумпираните екипи в университета и най-вероятно чакат да им се плати :wacko: А и нали знаеш - изпит не се зима, изпит се дава, а за пълния произвол в писането на оценки не искам да почвам да говоря...

Edited by BoqoJIa3a
Link to comment
Share on other sites

произвол в писането на оценки не искам да почвам да говоря...
Не става с говорене. Става с плащане. Всъщност, идеята е много добра - подготвя бъдещите икономисти за българската действителност.
Link to comment
Share on other sites

Е сигурно и в канада има ТЕЦ-ове и ВЕЦ-ове но няма значение.Имат повече гора повече реки значи могат да използват природата без да й вредят.

Link to comment
Share on other sites

Не става с говорене. Става с плащане. Всъщност, идеята е много добра - подготвя бъдещите икономисти за българската действителност.

Ами да, що да не ги подготви за оповръщаната действителност, вместо да се опита да я промени :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Хората, дърпащи конците на подобна порочна система нямат ни най-малкото желание, намерение или интерес да се опитат да я променят. Напротив.

 

Както казва един приятел "Тук е така".

Link to comment
Share on other sites

Вече пета година не може да се намери време да излезна в отпуск..И на сватбата на братовчедката не можах да отида, че имаше работа.. И сега пак за два дни ще подготвям два търга.. И на всичко отгоре инструкторът иска да се подготвя за градското каране, карайки кола и татко ми даде Рено 5 (прилича на Шанел 5 и си има свое мнение по въпроса, т.е. никога не си сигурен дали няма да загасне колата, както и проблем с педала за газта, със съединителя,няма и хидравлика на волана, УЖАС...)

P.S.

Утре, ако някой забележи Рено 5 го съветвам: ДА СЕ ПАЗИ!!!

Не че на някой му пука, ама много хубаво се оплаках :)

Link to comment
Share on other sites

Еее то голяма работа като няма хидравлика.Карай ГАЗ да те видим :D А ако ти изгасва значи много време баща ти си е играл с колата.Моя като тръгне да я оправя ... Още стой едната без двигател долу пред блока.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Тъпо, тъпо, тъпооо.....! Баси, едва понеделник е, а ми се очертава цяла седмица с тягостни, слабоплатени загуби на време. И на всичкото отгоре си обещах да бъда вежлив даже и с най-големия селчо който ми се тръсне на главата.... :cry

 

 

 

 

...... и татко ми даде Рено 5 (прилича на Шанел 5 и си има свое мнение по въпроса, т.е. никога не си сигурен дали няма да загасне колата, както и проблем с педала за газта, със съединителя,няма и хидравлика на волана, УЖАС...)

P.S.

Вземи я тресни някъде по - качествено, че да отървеш и бащати и колата от мъките им..........

 

Само на мен ли ми се строи, че за шофьорката ставаше дума?

 

Само на теб! Еосчето е добро дете и не бих и пожелал да се тряска сама.....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Е, как сама да се тресне някъде.Ако не замахне добре, ще умре в мъки.

 

____________________

 

Само на мен ли ми се строи, че за шофьорката ставаше дума?

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Вземи я тресни някъде по - качествено, че да отървеш и бащати и колата от мъките им..........
Даже бих те посъветвал да я треснеш в някое паркирало Рено - да отървеш още един човек от мъките му...
Link to comment
Share on other sites

Еее опа... май леко се пообъркахте... сега остава някой да обясни и как да се застрахова колата и после да се вземат парите от тоталката че да са и на печалба всички и набързо да спретнем едно крими разказче за най-хитрата застрахователна измама на петилетката :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...