Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ясно. Ами имаше друг вариант. Изхвърляш ги инцидентно, не забелязваш на момента и кофата после, при установяване на случката, е прибрана. Затова попитах. :)

Link to comment
Share on other sites

Хвърлих си ключовете за колата в кофата за боклук :(

 

Аз доста пъти съм правил подобно нещо

примерно сестра ми си е прибрала летните обувки в черен чувал за да се свалят в мазето , трябва да хвърля и боклука които е в същият чувал предполагам се сещате как изхвърлих всичките обувки , кофти е че се разбра чак на другия ден и те така сестра ми изгоря с доста чифта .... :)

 

ключовете за колата си ги исипах заедно с боклука в макдоналдс понеже ми бяха на чинийката , естествено ровех доста време докато ги намеря , даже едно от момичетата дойде да ме пита какво точно правя и защо ровя в боклука.... :)

Link to comment
Share on other sites

...даже едно от момичетата дойде да ме пита какво точно правя и защо ровя в боклука.... :)

Що не си призна, че още си гладен и си свършил парите... :lol:

 

А на мен ми изгоря един 30-амперов бушон в колата, към който са вързани предните светлини и фаровете за мъгла. Проблемът е, че имам всякакъв ампераж резервни бушони, но със стандартен цокъл, а тези са едни дебели, дето ги има само в японските коли. Отидох в един магазин на Мазда, а там имаше всички разновидности (20, 40, 60, 70, 80, 100А), но не и 30 - само те били свършили. 20А ми е малко, 40А ме е страх да сложа, а щели да зареждат пак след 2 седмици... :(

 

П.П. Ако някой знае къде още продават такива бушони, черпя бира. :)

14_1.JPG

Edit: gado, който в момента временно е "почиващ си от форума" е мернал снимката и ми се обади да ми каже, че утре му се пиело бира. Мерси, за което... :punk

Link to comment
Share on other sites

Преди малко в рейса имаше едно невероятно симпатично и сладко момиче. Просто страшно много ми хареса, но нямах смелост даже да я заговоря :( Сеге ме е яд страшно много. Защо съм такъв срамежлив. :(

Edited by Crazy_Hamster
Link to comment
Share on other sites

Е кой в каквото има... Аз докато бях в офиса един ден изпуснах ключа за тоалетната в... тоалетната... за щастие след като си бях пуснал водата. После имаше кратка молитва за кураж, една найлонова торба около ръката и БРЪЪЪЪЪЪК :D После си го измих със сапун и никой нищо не разбра.

Link to comment
Share on other sites

Кви бяха тея наргилета дето ги въртяхме вчера в RaptoR, та още ме цепи главата като за световно... :wacko:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Кви бяха тея наргилета дето ги въртяхме вчера в RaptoR, та още ме цепи главата като за световно... :wacko:

Щото смука от АЛФА наргилето...онова с двата мущука си беше добре и аз съм 6+ :laughing: Само вчера лицето ми беше почервиняло :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз затова като се усетих, че не ми е добре и веднага спрях да пуша наргиле. Не бях пушила и честно казано, не ми хареса особено, друго си е Pall Mall Slims (сини). Иначе, не знам от наргилето ли, от какво ли, но снощи се скарах с тоалетната... Много ми беше зле. Виеше ми се свят, гадеше ми се... Странна работа :blink:

 

Стеф, шшшшшшшшшшшттт, рано ни е. Не, наистина, с този гастрит е много зле понякога. Сутрин, вечер, ако не ям, ако преям...

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Аз затова като се усетих, че не ми е добре и веднага спрях да пуша наргиле. Не бях пушила и честно казано, не ми хареса особено, друго си е Pall Mall Slims (сини). Иначе, не знам от наргилето ли, от какво ли, но снощи се скарах с тоалетната... Много ми беше зле. Виеше ми се свят, гадеше ми се... Странна работа :blink:

 

9 месеца? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Вече и гърлото ме боли много, но нямам температура.Хола в апартамента стана гаден - според мен -, не ми се получи тъния нюанс на лилавато въпреки употребата на 2 и половина опаковки оцветител...ядосан съм...

Link to comment
Share on other sites

Офф : Пламене, ти да не си ми откраднал календарчето с червените дати, че знаеш? :) Не, хора, базик да става, но с това шега не бива. Има време :)

Пепел ти на пръстите, че ми пишеш такива мръсотии. Ааааааааааа, бой, бой, ще ти обръснем шарпея :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Офф : Пламене, ти да не си ми откраднал календарчето с червените дати, че знаеш? :) Не, хора, базик да става, но с това шега не бива. Има време :)

Абе не знам аз, ама знам, че цветната бременност не пита... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Брех що си мисля, че такива неща като презервативи, спирали, хапчета и т.н. има и в наща мила родиина. То не, че е гаранция 100% с някой от тях.Кво беше ако някой е късметлия и в гърба да му го тръкнат в гъза ще му влезе :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...