Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

16+
От този разказ си вадя няколко извода:За да си опикае всичко, изглежда на дедо му е бил 'набъбнал', което задава неудобния въпрос защо в момента на срането на дедо му е станал? Отговора - щото изпитва възбуда от срането. Тоест е долен гей! Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

От този разказ си вадя няколко извода:За да си опикае всичко, изглежда на дедо му е бил 'набъбнал', което задава неудобния въпрос защо в момента на срането на дедо му е станал? Отговора - щото изпитва възбуда от срането. Тоест е долен гей!

 

Или просто харесва това :)

Link to comment
Share on other sites

Ми, Хиподил нали си слушал? :laughing: "Джуджанка"! :laughing:

 

По-скоро "Мони каза на Домчил". Хубаво е че помните ИСТИНСКИЯ Хиподил

 

Така и не разбрах лично аз как се е опикал Ники, Това да не е оня засрания кенеф с подмивката? Че какво й е на чинията? Аз лично ползвам поне 4-5 чинии в различните ми места на пребиваване и нямам проблеми. ИМА обаче чинии, които са проблемни откъм жени. Косо отсечените при тяхното пикаене тип кравешко се оплискват отвсякъде... Ама това е една друга тема.

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо се оплаквам, ама темата почна яко да ...... ВОНИ. Намалете поне с малко кенефния привкус :sick

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо се оплаквам, ама темата почна яко да ...... ВОНИ. Намалете поне с малко кенефния привкус :sick

 

Да бе да не каже човек нещо, а че е недомислен моноблока - недомислен е и е по-малък от този при майка ми купен преди 40 години сигурно... освен това великата ми седалка с подмиващо устройство на нея е леко по-вдигната та и това допринася за цялата ситуация но пък кога съм ходел по малка нужда седнал че да се сетя... както и да е тези дни ще ходя да избирам друг и може да споделя какво решение съм намерил ако някой го вълнува...

Link to comment
Share on other sites

Ся аз да ти се оплача на bathroom тема. В английска аристократична къща. Порцелана е уникален с гравюри и надписи. Мивката е с две кранчета от двете страни - никъв шанс да си миксираш водата. Едната лед - другата вряла. Измиването става с процедура пълнене на мивката до желана консистенция. Следва плакенене, сaпунене, пак плакнене, секнене, грухтене - все в една и съща помия. Ай ся ми реви за нашите стандарти :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Днес прибирайки се от работа термометъра на колата ми показваше външна температура от 41 градуса по Целзий. Такова чудо дори родените тук 70-годишни старци не си спомнят. Водата в иначе прословутия със студа си Северен Пасифик е нещо като чай, приготвен преди 15 минути. Баси и аномалиите, баси чудото. Току-що се прибирам от плажа, досега бях там (в момента тук е плунощ). :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Сутринта се събудих по възможно най-калпавия начин - паднах от леглото ..... :wacko:

 

Един от стандартните начини по които се буди малкия :lol: ... редовно му се случва

Link to comment
Share on other sites

Имам температура, повръщах 4 пъти тази нощ, не спах, боли ме кръста адски, ставите ми пукат и съм на работа... :(

Link to comment
Share on other sites

Имам температура, повръщах 4 пъти тази нощ, не спах, боли ме кръста адски, ставите ми пукат и съм на работа... :(

Половината ми колеги са със същите оплаквания . Може да е нещо вирусно . :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Повече се заклевам да не влизам в мокър завой с газ ! В пет сутринта такъв дрифт направих в тракия , че резултата е осукан носач и липсващ материал на 3 от летите джанти с който изкачих един бордюр (с около 80 км/ч) завъртайки се на 180 градуса . За радост съм жив и здрав и с бан от бащата че първият семестър в Бургас ще го изкарам без кола , докато ми дойде акъла в главата :sayjin

 

То рейсинг , рейсинг .. ама кокошките спряха да снасят вече бе ...

 

ПП. Ако не бях натиснал спирачката та да блокират колелата , а бях продължил да си въртя геврека без газ сигурно нямаше да се стигне до тук . Анализирам положението и се чудя дали широките гуми ми помогнаха да не се въртя по таван , или ако бях с тясни гуми щях да се стабилизирам по-лесно .

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

...дали широките гуми ми помогнаха да не се въртя по таван , или ако бях с тясни гуми щях да се стабилизирам по-лесно .

Най-вече по-ниската скорост щеше да те стабилизира, ама карай...явно трябва да го разбереш по трудния начин. Радвай се, че си добре... ;)

Link to comment
Share on other sites

..... мокър завой... с газ...с около 80 км/ч

 

Няма да ти дойде акъла скоро ей... и сериозно вземи някоя по-сериозна кола която да е по-сигурна от тоя голф че да не се затриеш за едното нищо.. за теб ESPто и ABSа са повече от задължителни... а най-добре и 1 чук монтиран в седалката и като подминеш 60км/час да те удря по тиквата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няма да ти дойде акъла скоро ей... и сериозно вземи някоя по-сериозна кола която да е по-сигурна от тоя голф че да не се затриеш за едното нищо.. за теб ESPто и ABSа са повече от задължителни... а най-добре и 1 чук монтиран в седалката и като подминеш 60км/час да те удря по тиквата :lol:

 

Ама по-сериозната кола има и по-добро уплътнение и по-малко се усеща скоростта ако не гледаш скоростомера. По-сериозната кола ще е и по-нова и по-пъргава. Та тия 80, ще са 100. Пък и като си изключи ESP-то, че да може да дрифтва, и ква файда? Ще окипази по-скъпа кола и то повече, защото ще се движи по-бързо.

Link to comment
Share on other sites

Ама по-сериозната кола има и по-добро уплътнение и по-малко се усеща скоростта ако не гледаш скоростомера. По-сериозната кола ще е и по-нова и по-пъргава. Та тия 80, ще са 100. Пък и като си изключи ESP-то, че да може да дрифтва, и ква файда? Ще окипази по-скъпа кола и то повече, защото ще се движи по-бързо.

Голфа е танк бе :D .

Link to comment
Share on other sites

Аре и аз си потроших ходилото... И то по най-смахнатия начин, майна! Баси идиота! :wacko:

 

Ха "честито". Ставаме двама. Ако ще те гипсират вземи си навреме от хубавия гипс, който може да се мокри и с който ще ти направят по-малко ботушчето. За смешните 20+ лева ще се чувстваш комфортно...донякъде. Ако се уредиш пък и д-р Бацелов в ортопедията на Пещерска да се занимае може да си свиркаш.

 

-----------

 

Коригирай си подписа, че е доста над 100-те позволени пиксела.

Link to comment
Share on other sites

До коляното ли те овързаха с медицинския? Ако е така не те виждам как ще го изтраеш месец...Имаш опцийка да ти е увит само глезена, като прасеца ти е свободен и по този начин няма почти никакви дразнения. Отделно ако се намокри няма грижи.

Link to comment
Share on other sites

За радост съм жив и здрав и с бан от бащата че първият семестър в Бургас ще го изкарам без кола , докато ми дойде акъла в главата :sayjin

Това е за темата с фукането. Един джигит по - малко на пътя...

Link to comment
Share on other sites

И аз да ви се оплача.

Като бях малка,татко купи една Хонда Сивик,87-ма година,70 и няколко коня. И с нетърпение чаках деня в който ще имам книжка и ще мога да я покарам,или поне да мога да я покарам. :) И дойде и този ден. Април ли беше,Май,взех книжка! Преди това взех колата без мама и тати да знаят.Похвално. :) Та! Карах си я няколко месеца,толкова бях щастлива че най-накрая карам мечтаната колица! Тя е толкова симпатична и удобна,и какъв звук вади.. :)

Изведнъж обаче,тия дето продават Мицубиши,решават,че понеже никой не им купува колите, тряя да направят нещо което да примами хората. И така,вземат ти старата кола, приспадат ти 7 бона от цената на Мицубишито,което си си избрал, даваш там няколко бона и после изплащаш по 500лв на месец нзм си колко години.. И решихме , че можем да си го позволим.

На тая Хондичка можехме да и вземем не повече от 1000лв,но си вървеше! Толкова се грижех за нея.

И вчера взехме Lancer-а. Какво ли прави хондата сега?

И сега за мен остана Пасата,комби, който съм карала 2-3 пъти,тати и него иска да продава.. и е съгласен да ми вземе някаква колица до към 3000лв.. то кой знае ква каручка ще е,да ми бяха оставили хондата.. абе разплаках се оная вечер общо взето. Жените сме много емоционални,ама все пак за мене тая Хонда е повече от старата ни кола. Много ми е тъжно! Тамън си свикнах с нея,направо си виждах семейството там..след смяната на каретата обаче.

Толкова съм тъжна,немога да свикна с това,че няма да я виждам като слизам пред блока.. Като се сетя как се чувствах като седна,и имаше си нейна си миризма,вътре беше много приятно,наистина ми се доплаква.

Edited by glory
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...