Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Ти мани...ама напоследък са се навъдили едни сперматозоиди-тарикати с големина под 1 микрон и спокойно минават през всеки презерватив...неволята к'во ли не прави... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Леле, от една дума, то какво стана... Хайде сега да спрем с обсъждането на възможностите да забременея и тези на Жоро да ми съдейства... :)

Link to comment
Share on other sites

Аз затова като се усетих, че не ми е добре и веднага спрях да пуша наргиле. Не бях пушила и честно казано, не ми хареса особено, друго си е Pall Mall Slims (сини). Иначе, не знам от наргилето ли, от какво ли, но снощи се скарах с тоалетната... Много ми беше зле. Виеше ми се свят, гадеше ми се... Странна работа :blink:

 

Стеф, шшшшшшшшшшшттт, рано ни е. Не, наистина, с този гастрит е много зле понякога. Сутрин, вечер, ако не ям, ако преям...

и жена ми имаше същите симптоми,много близки си бяха станали с тоалетната чиния :) и чак тази събота се излекува в окръжна болница етаж 3 коридора по средата

Link to comment
Share on other sites

и жена ми имаше същите симптоми,много близки си бяха станали с тоалетната чиния :) и чак тази събота се излекува в окръжна болница етаж 3 коридора по средата

 

Ми тогава аз от 7 месеца съм станал баща :laughing: Откакто съм с Галя с нейният гастрит си повръща редовно и става кофти.Дори баща ми преди 9 месеца ме питаше дали била бременна.Все пак който я видя в неделя не видя огромен корем.

 

П.П. Сигурно и аз съм бременен.Имам корем(от снимките се вижда), днес цял ден ми се вие свят, боли ме главата, немога да се кача до 3-тият етаж.Като родя елате да ви почерпя :tongue

П.П.2 Злобил знае целия ни личен живот.Спи между мен и Галчето и знае, че дори не сме се целували пък вие за деца говорите. :tongue

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Кви бяха тея наргилета дето ги въртяхме вчера в RaptoR, та още ме цепи главата като за световно... :wacko:

А сигурен ли си,че е от наргилето,че като гледам пиячката по снимките,други мисли ми навява :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А сигурен ли си,че е от наргилето,че като гледам пиячката по снимките,други мисли ми навява :laughing:

 

Не пия за сефте бира, пък и доста повече съм изпивал.Ама чак до сега да ме държи никога не е било. Пък като гледаш и 3-мата сме усмъртени, значи баш от това ще да е :)

Link to comment
Share on other sites

Спокойно Джозо ще те подкрепим ако има нещо :rofl: няма да те оставим така ,млад баща :lol:

Сериозно вече,малко си се понатровил,случва се.

Няма край тая, сесия вече не се трае направо :angry:

Edited by letalis
Link to comment
Share on other sites

П.П. Сигурно и аз съм бременен.Имам корем(от снимките се вижда), днес цял ден ми се вие свят, боли ме главата, немога да се кача до 3-тият етаж.Като родя елате да ви почерпя :tongue

 

Ахахахаха като родиш... ахахаха

 

 

Един приятел (100+ кила) като изкоментира някой че е като бременен и той се съгласяваше че бил но със слонче, даже му се показвал хобота - ефективно секваше всякякви баби и лели от по-нататъшни коментари

 

 

 

Тва е ясно, дори за колорит може да си изкара джобовете като уши и да ги пита, а сега сакате ли да видите и хоботчето на слончето :laughing:

 

Ахахахахахахаха ей тоя номер не го знаех обаче много ми хареса :lol:

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ахахахаха като родиш... ахахаха

 

 

Един приятел (100+ кила) като изкоментира някой че е като бременен и той се съгласяваше че бил но със слонче, даже му се показвал хобота - ефективно секваше всякякви баби и лели от по-нататъшни коментари

Тва е ясно, дори за колорит може да си изкара джобовете като уши и да ги пита, а сега сакате ли да видите и хоботчето на слончето :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Иде ми вече да си прережа вените... Аааааааааааааа бахти и смотаната работа, как може един шибан символ в два шибани фонта да създадат толкова много проблеми...

 

pierdolem jegu matke linuxku, pierdolem ti kurwamy matke w kosmaty dupi, 

Link to comment
Share on other sites

Злобил знае целия ни личен живот.Спи между мен и Галчето и знае, че дори не сме се целували пък вие за деца говорите. :tongue

 

 

Може и да поспя някоя вечер м/у вас , на повечето жени тва им е мечтата......

Link to comment
Share on other sites

ся бах на плаж и викам ае в нас да праим 1 дота с 2 приятеля

(аз) Дай лаптопа да напраим 1 дота с приятелите

(сестра ми) Не, имам работа, когато аз кажа тогава щи го дам

(аз)....ок

 

видя се че няма да цакаме и те си тръгнаха, с идеята всеки да си цака от вкъщи

 

викам ае да вляза да се изкапа докато те се приберат

и викам "влизам в банята"

и сестра ми фарчи от нейната стая "неее, аз казах първа"

 

е кво подяволите ее......

 

ся като я знам има един час да се къпи след тва 2 часа да се занимава с глупости

3 часа в които спокойно можеше да напраим 3 доти

Edited by po_taka
Link to comment
Share on other sites

Успокоявай се, че тя е толкова умна постоянно ..., а ти само като си на +6 голем или цялата кръв ти се е утекла в другата глава ;)

Link to comment
Share on other sites

Боли ме гърба от седене на стол пред компютър и механично въвеждане на данни :dry:

Смени си стола...и аз всеки ден съм на стол часове наред, но столът си го бива, пък и аз съм го моднал малко. :P

 

Тези дни аз пък се занимавам с едни ремонти на 2 апартамента и търсех за едната баня плочки, които да пасна към едни други вече залепени (сиви) плочки. Обиколих целия град - няма и няма подходящи. Накрая тъкмо се бях отчаял и в 8 без 10 вечерта влизам в един хипермаркет и гледам едни дето пасват на 38 лв. квадрата. Поръчах (че нямаха в магазина) да доставят от склада, оставих капаро и след 2 дена отивам да ги взема. Товаря аз кашоните, прибирам се вкъщи и...изненада - на бялото луминисцентно осветление в магазина тези плочки изглеждат сиви, а на нормално осветление всъщност се оказаха бежово-жълтеникави. :cry Кошмар, пълна цигания с двата вида плочки едни до други...Вчера влизам в Бриколажа и гледам - докарали точно едни сиви, които наистина са си сиви, че и доста по-евтини от първите. Взех и от тях, а днес отидох в първия магазин да помоля да купя за същата сума каквото и да е от тях, но ми отказаха категорично, защото нямало как да ги върнат в склада. :blink:

Така е..."кьорав карти не играе", както са казали хората...сега ще си ги държа за спомен. :(

Link to comment
Share on other sites

Смени си стола...и аз всеки ден съм на стол часове наред, но столът си го бива, пък и аз съм го моднал малко. :P

Ще ми е безкрайно любопитно да покажеш снимки че скоро ще си сменям стола...

 

A по темата - днес един от моите клиенти като ме захвана защо не съм направил това и онова... както не мога да си вдигна главата от работа тези дни - той ми уплътни и уикендите за 2-3 месеца напред... е***и кризата е***ти чудото аз не мога да се наспя тия дни даже...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ще ми е безкрайно любопитно да покажеш снимки че скоро ще си сменям стола...

Няма нужда от снимки - най-обикновен модел, някакъв "президентски" тип май беше, обаче с доста мека подложка за "д"-то и освен това дадох ръкохватките да му ги тапицират с дунапрен и отгоре кожа, че преди ме заболяваха лактите от тия твърди ръкохватки.

Link to comment
Share on other sites

решението е само едно....... ПРЕЗ ТЕРАСАТА...........

 

Edit by Midex: За една котка да караш PSYCHOSIS да се трепе...тц...тц...тц...Васко, не е хубава тази работа, да знаеш... :bgrin:

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...