Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Вчера цял следобед и на мен ми казваше, че пеидж кеннот би дисплейд или Модзилата пък вадеше проблем при сървъра, ама днес вече е ОК. Връщам се от доктора - сложи ми дренче за успокоение и каза, че е нормално да боли щото расте. Ама само как боли!!! В 17 пак ще съм там да ми смени дренчето. Брей, може и да ми мине,а? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Връщам се от доктора - сложи ми дренче за успокоение и каза, че е нормално да боли щото расте. Ама само как боли!!! В 17 пак ще съм там да ми смени дренчето. Брей, може и да ми мине,а? :unsure:

 

Ха ха.... ама тава е само единия... , ами другият ? :bgrin:

 

А на мене днес ми се наложи да сглобявам една системка по направен от мен проект от преди 2 месеца, и ей богу, отне ми 3 часа докато се светна какво съм имал на предвид! И тва ако не е простотия..... !

Link to comment
Share on other sites

Аз пък щах да ходя с едни пичове в Ловеч на концерт, обаче пропаднаха плановете.

 

 

И при мен апсолютно същата история отвратително е :angry:

Link to comment
Share on other sites

Почвам да се изненадвам как хора, които уж познавам, са способни за отрицателно кратко време да пълно пренебрежение, а след това неимоверно нахалство. Да ходиш да докарваш еди-кои-си, да те заебат половин час да кибичиш сам в кафето, а после "ама ти нали ще ме закараш до наааааас" :angry1 :confused Нито ми е жълта колата, нито има табелка "такси". Малко уважение ве, малко дипломация.. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Почвам да се изненадвам как хора, които уж познавам, са способни за отрицателно кратко време да пълно пренебрежение, а след това неимоверно нахалство. Да ходиш да докарваш еди-кои-си, да те заебат половин час да кибичиш сам в кафето, а после "ама ти нали ще ме закараш до наааааас" :angry1 :confused Нито ми е жълта колата, нито има табелка "такси". Малко уважение ве, малко дипломация.. :huh:

руса ли е или само нахална?

 

онтопик: разболявам се от кво ли не напоследък. уж не му е сега времето на грипа ма аз все пак съм намерил начин да се уредя...

Link to comment
Share on other sites

руса ли е или само нахална?

 

онтопик: разболявам се от кво ли не напоследък. уж не му е сега времето на грипа ма аз все пак съм намерил начин да се уредя...

 

В интерес на истината едната е руса, а другата - нахална. :lol: Оффф... и като се сетя, че утре пак ще се разправям 6 часа с некви даскалици.. :angry1 :angry1 :angry1 Аман, аман, аман!!! Веднъж да свършва тая ралта, да си ходя в УНСС (живот и здраве) и да ми се махат всички от главата.

Link to comment
Share on other sites

Неска сичко се прецаква със неописуема скорост..

Edited by Tomahawx
Link to comment
Share on other sites

днеска за пореден път се убедих,че приятелката ми не ме желае,а само желае да ме наранява,май ще трябва този път да я напусна окончателно,Боже писна ми от този живот вече

Link to comment
Share on other sites

днеска за пореден път се убедих,че приятелката ми не ме желае,а само желае да ме наранява,май ще трябва този път да я напусна окончателно,Боже писна ми от този живот вече

 

Ти пък какво си се притеснил? Като не те желае се разделяте и това е :) Почваш да търсиш нова изгора :)

 

Иначе не че искам да те поучавам ама закакво подяволите като сте скъсали веднъж се върна пак?Стане ли до късане веднъж рано или късно ще стане и 2-ри път.Поне такива са ми личните наблюдения

Link to comment
Share on other sites

днеска за пореден път се убедих,че приятелката ми не ме желае,а само желае да ме наранява,май ще трябва този път да я напусна окончателно,Боже писна ми от този живот вече
В първия момент като го прочетох и се притесних, ама после видях, че се казваш Тончо - не съм аз виновен! :) Иначе, ако ти я обичаш - опитай се да я промениш! Ако не става - жени колкото искаш!
Link to comment
Share on other sites

Според мен най-удачен е варианта базиран на идеята "жени колкото искаш". Няма никакъв смисъл човек да си губи времето с дадена жена убеждавайки се че тя е перфектната за него при положение че е очевадно че не е така. Не е честно спрямо самотните момичета ;)

Link to comment
Share on other sites

Незнам от какво сигурно от времето, но голяма част от съфорумниците сме изпаднали в любовни драми :ghost

 

Абе от времето ли е ние ли така си го правим или просто събитията и обстоятелствата така се нареждат ... ама си адски прав :cry (или поне за мен, щот моето състояние е същото :ghost )

Link to comment
Share on other sites

Nema liubovni drami nikvi. Daite edna i na mene :P

 

Внимавай какво си пожелаваш, че ще се сбъдне! :bgrin: ;)

 

А мъдростта ме продължава да избива, но малко по-кротко; челюстта ми се понамества...пренебрежително поносимо е...

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Незнам от какво сигурно от времето, но голяма част от съфорумниците сме изпаднали в любовни драми :ghost
Pro-let pukna pro-let pukna, nie - ne! Nie - ne!.... :D

Abe az drami nqkvi nqmam, ama shte stane nqkoq belq - ot 2 stola na...3-ti! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Pro-let pukna pro-let pukna, nie - ne! Nie - ne!.... :D

Abe az drami nqkvi nqmam, ama shte stane nqkoq belq - ot 2 stola na...3-ti! :laughing:

 

Не мога да се въздържа: Сандман, направо разпъвай дивана :lol: И тогава драми не драми, да не ти дреме или ще подремнеш :lol: :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имаме драми я :D Ма иначе нямаше да е интересно.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се въздържа: Сандман, направо разпъвай дивана :lol: И тогава драми не драми, да не ти дреме или ще подремнеш :lol: :laughing: :lol:
Razpana li divana, 6te si spq sam na nego. Ako si mislite, 4e e lesno da se stoi na 2 stola - think twice! :D
Na men i 1 stol mi stiga :lol:
Malko li mebelni magazini ima? :D Piniza e v na4aloto da ne byde6 pritenciozen, dokato ne dobie6 neobhodimoto samo4uvstvie za lyskavite "shtarkeli"! :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...