Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Преди 7 часа преинсталирах уиндоуса... все още няма звук..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На петък 13-ти пак похарчих парите за камерата на Xciter...таман ги събера и отделя...и нещо извънредно изникне...акумулаторът ми сдаде багажа и паркирах на един голям наклон, че да тръгна по-лесно на следващия ден...отивам на другия ден да купувам нов акумулатор....под предницата - една локва бензин....бензиновата помпа сдала багажа и от големия наклон и налягането десетина литра се изсипали между гарнитурата и помпата.....айде и нова бензинова помпа...пак вчера синът ми ми дръпна 180 лв. за някакъв подготвителен курс за кандидатстване...абе...едно след друго...сега за една седмица трябва да възстановя сумата, че човекът вече си стяга багажа за насам... ;)

Link to comment
Share on other sites

самия факт, че съм в топ 10 писали в темата, си е за оплакване :D оплаквам се, че много ми е крив живота и все има за какво да се мрънка :) :D :D

 

така си е :):):)

 

така ми се спи, че вече пиша със затворени очи :lol:

Link to comment
Share on other sites

На петък 13-ти пак похарчих парите за камерата на Xciter...таман ги събера и отделя...и нещо извънредно изникне...акумулаторът ми сдаде багажа и паркирах на един голям наклон, че да тръгна по-лесно на следващия ден...отивам на другия ден да купувам нов акумулатор....под предницата - една локва бензин....бензиновата помпа сдала багажа и от големия наклон и налягането десетина литра се изсипали между гарнитурата и помпата.....айде и нова бензинова помпа...пак вчера синът ми ми дръпна 180 лв. за някакъв подготвителен курс за кандидатстване...абе...едно след друго...сега за една седмица трябва да възстановя сумата, че човекът вече си стяга багажа за насам... ;)

Нямай дертове аз мога да почакам. Аз малко ми стана кофти че цяла вечер бачкаме на едно парти пък бахти пинтиите никъв бакшиш не оставиха. Аз с мерси бира мога ли да си купя...

Link to comment
Share on other sites

Много,ама много ме е яд,че не можах да дойда на форумната среща :angry1 :angry1 :angry1 Ако не беше аварията на автобуса....дано скоро се организира нова среща

Link to comment
Share on other sites

в петък тъкмо като се прибирах към нас за да се преоблека и изкъпя и да отида на форумната среща един олигофрен с голф2ка ми засече пътя и го блъснах по изключително глупав начин .

Действието се развива на сточна гара идвам от към тракия (за капак бях с на един семеен приятел кю7цата 4,2 невероятна машина ма това вече е друга история....) та карам си аз в най-лява лента и се готвя за завой към смирненски , в средна лента малко пред мене се вдижи голф2ка с всички екстри (кюнци , неони , лепенки , спойлери , телевизори , хладилник , джакузи....) виждам на светофара остават няколко секунди да светне червено лееко ускорявам до ~65км/ч за да мога да мина без да ме хване светофара и точно малко преди да тръгна да завивам на ляво олигофрена решава че може да направи обратен завой от средната лента при което кю7цата и задната му врата се срещнаха (бог да благослови инжинерите на ауди за системите за сигурност , контрол и резки спирания) голфа сигурно беше китван един милион пъти ако не бях намалил а се бях заблял на някъде най-вероятно щях да си направя завоя барар със задницата му ....... :angry1 :angry1 :angry1 при което слизам да видя какво е станало а рейсъра стои в колата и не излиза (типичен селски бек с кичета и кичури) викам му 2-3 пъти тоя стои и пак не излиза направо бях побеснял но ми трябваше протокол за каското иначе щях да го линчувам на средата на пътя ..... равносметката кю7цата е със счупен десен фар , крив капак , счупена решетка и пукнат радиатор и една камара излишни нерви.... може да си мислите че това е всичко ама за капак , като дойдоха катаджиите и взех леко нервно да им обяснявам как е станала работата , леееко по-нервно и как може такива джигити да взимат книжки единия ми отсече "Я по спокойно като си взел на баща ти кю7цата да не се мислиш за господ" при което вече бях яхнал лудия кон и откровено и на доста висок тон им обясних какво ми е мнението за тях и тяхната работа при което лееко се стреснаха и започнаха да се държат културно ..... :angry1 :sick Та така колата майната и човека дори не го интересуваше какво и има има си каско за тия работи , жалко само за пропиленият петък в глупави разправии...... а на момчето му обещах че мерна ли го някъде спукана му е работата ....... :angry1 :angry1

 

 

 

едит : може и да не съм бил прав ама при положение че съм съсипал чужда кола и то не по моя вина дори не мога да ти опиша колко бях изнервен така да се каже имах кофти ден и това беше адският завършек незнаех къде се намирам ..... а и не съм се изяснил правилно , след като обясних първият път на катаджиите какво точно се случи , те ме накараха да го обясна още няколко пъти което ме в случая ме вбеси :ph34r: а ония сопол стоеше отстрани и само дето не се разплака за майка си (за сведение има книжка от 5 месеца ) :ghost което ме накара да се замисла за някои работи и утре ще отида да запаля една свещичка ..... тоя можеше да ме засече и някъде извънградско където скоростта щеше да е по голяма и картинката щеше да е друга.....

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Дам... простия рейсър на дребно с голфа си е виновен (както описваш ситуацията).

 

Само че сега си представи следното. Ти си полицай и идваш на мястото на произшествието и виждаш някъв нервен тип със Q7 ... и човек с голф който си стои кротко във колата....

 

Ти няма ли да му сипеш малко да яде на досадника със джипа на първо четене? Помисли над това :) В смисъл дори и ти да си прав... начина по който го представяш...заплашил си със физическа саморазправа човека... колкото и да е виновен - едва ли в конкретната ситуация това ще реши нещо. Напротив.

 

Тъй че... като изисквате културно отношение от другите, първо го изискайте от себе си.

 

едит: е в такъв случай си прав. просто посочих една друга гледна точка :)

Edited by deflax
Link to comment
Share on other sites

Наистина тоя с Голфа си е ултра виновен в случая.Трябва да му е ясно, че обратен завой не се прави от дясна лента едва ли не.

 

Иначе незнам ти как си реагирал ама Полицаят е до някъде прав.Незнам ти точно как се държиш по улиците ама всичките с такива лъскави возила карат точно като господ.....Нито знаци се зачитат, нито мигачи се подават и те винаги са с предимство.

 

Иначе по тоя случай да кажа и аз една случка от днес.Улицата която живея е затворена и съответно се излиза на заден ход.Днес един кретен с някво фирмено Берлинго решил да излиза на заден ход като от едната страна е на тате Лада 2105 от другата страна е микробус Фолксваген и той съответно минава между двете.Та въпросният идеот незнайно защо кара на заден ход и нито се е обърнал назад да гледа къде кара нито в огледалата, а се цъкли в отсрешният магазин за авточасти и си се движи....Аз съответно виждам че ще влезе в задната лява врата на Ладата и го препсувам профилактично,баба ми му вика а и по същото време едни комшия му свири за да се усети кретена.Да обаче тоя си кара и след като подпря съвсем леко вратата незнайно как се усети да спре.....Хубаво че на Ладата и няма нищо иначе набързо на чужда сметка щях да си уредя пребоядисване и изкърпване за сметка на застрахователите....Баба ми го нареди доволно кой му е дал книжка... :lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

от много отдавна скъпите коли не се карат само от мутрите а и от преуспели бизнесмени и умни хора аз се стремя да спазвам знаците и правилата това че еди кои си с джипка ги е нарушил не им дава никакво право да ме слагат в някаква измислена група на хора със скъпи коли които постоянно нарушават правилата още по малко да ми държат такъв тон

Link to comment
Share on other sites

Ужас. Спека е бил пълен особено като не е била твоя. Парите каското ще ги покрие ама тва са разкарваници, разправии, нерви...

Link to comment
Share on other sites

злобиле, а пък всички мутри се мислят за преуспели бизнесмени и за много умни. и законни естествено. питай адвокатите им.

ако изглеждаш като такъв и се държиш арогантно като такъв, защо се сърдиш че хората те възприемат като такъв?! тон не са ти държали, просто малко са те размотали "по устав", а ти си бил достатъчно изнервен, за да се поддадеш на провокацията. не се сърди на това че хората правят обобщения, след като и ти го правиш.

в крайна сметка всичко е минало вече, нали? разминал си се с малкия дявол, нали? защо хабиш още нерви? от интелект ли?

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

+1 :D

 

Вие живеете в някакъв много измислен свят...

Има два варианта. Или това ^ ... или другите вероятни 50% ;)

Edited by deflax
Link to comment
Share on other sites

+ 1 .......

 

злобиле, а пък всички мутри се мислят за преуспели бизнесмени и за много умни. и законни естествено. питай адвокатите им.

ако изглеждаш като такъв и се държиш арогантно като такъв, защо се сърдиш че хората те възприемат като такъв?! тон не са ти държали, просто малко са те размотали "по устав", а ти си бил достатъчно изнервен, за да се поддадеш на провокацията. не се сърди на това че хората правят обобщения, след като и ти го правиш.

в крайна сметка всичко е минало вече, нали? разминал си се с малкия дявол, нали? защо хабиш още нерви? от интелект ли?

 

да кажем че първият път им обясних съвсем културно как се е получило нещо абстрахирайки се от желанието да убия "голфмена" и обясних че колата е на семеен приятел , на 3тото обясняване и тяхното обобщение вече нервите ми не издържаха .....

Link to comment
Share on other sites

За жалост има много малоумни касиерки в М-тел....

 

Оооо бъди сигурен, че не си само ти този който го е забелязал

Link to comment
Share on other sites

Защото е полуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу...

 

По темата имам да взимам едни пари, никои не ми ги връща, наближава изпит...тъпа седмица.

 

Edit: Лиготия какво да се прави, топлууууууууууууууууууууууууууу трябваше да е ;)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Полу.... какво? :blink: Нещо недоумявам... Обясни ми, моля!

 

Явно, защото колата е ПОЛО, демек Volkswagen Polo :D

 

----------------

Now playing: Octopus - Three Counts Of Murder

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...