Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Що няма WRC на тоя спортинг бет! Дъниш само пари на Льоб и си свиркаш! :D

Да... представям си колко ще е голям коефициента...

 

Хазарта за мен е удоволствие за което си плащаш. Не е начин да печелиш пари .. въпреки че е свързан с пари. На заблудените - честито! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да... представям си колко ще е голям коефициента...

 

Хазарта за мен е удоволствие за което си плащаш. Не е начин да печелиш пари .. въпреки че е свързан с пари. На заблудените - честито! :)

за това никога не се залага повече от колкото можеш да си позволиш да загубиш, или друго яче казано - парите, които заложиш ги отписваш в същия момент :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Имам тука един ТБИ лизинг да изплащам, ама нещата се обърнаха наобратно след като го взех и сега трябва до края на тоя месец да внеса бая кинти около 700-700 и малко лева. Незнам какво ще правя ама хич. Не ми трябват още дела на гърба. :S

 

----------------

Now playing: D-Formation-Beautiful (Original Mix)

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

Имам тука един ТБИ лизинг да изплащам, ама нещата се обърнаха наобратно след като го взех и сега трябва до края на тоя месец да внеса бая кинти около 700-700 и малко лева. Незнам какво ще правя ама хич. Не ми трябват още дела на гърба. :S

 

----------------

Now playing: D-Formation-Beautiful (Original Mix)

via FoxyTunes

ако имаш сериозно правни проблеми, а не си правиш вятър на устата - пм...не взимам скъпо :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ако имаш сериозно правни проблеми, а не си правиш вятър на устата - пм...не взимам скъпо :laughing:

 

НЕ определено не си правя вятър на устата, но така и не разбрах какъв тип са твоите услуги

 

----------------

Now playing: Dusty Kid - Kore

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

Ми как да разбереш какви са му услугите като си зает да спамиш - 24 парцала за няма и 3 часа. Също така си зает и да си туриш 17 свастики в подписа - и тва все щото си умен...

 

ЕДИТ: Искам да се оплача от факта че Drebnia не е в мод екипа!

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Еми адвокатски доколкото знам :)

Link to comment
Share on other sites

Еми адвокатски доколкото знам :)

 

Мерси приятелю.

А относно свастиките какво ????

То се е видяло че раптор- а ша ме нарежда докрай, но ....

----------------

Now playing: Exclusive Club pres. DJ Doncho 31.08.2007 part1

via FoxyTunes

Edited by DJ Wonder
Link to comment
Share on other sites

Искам да се оплача, че в Неделя денят определен за почивка дори и от Господ аз съм на работа.

И това ако не е наредба на 100% незнам какво е тогава.

Link to comment
Share on other sites

Искам да се оплача, че в Неделя денят определен за почивка дори и от Господ аз съм на работа.

И това ако не е наредба на 100% незнам какво е тогава.

 

Импулсивното търсене на свръхестествено обяснение за всяка една малко по-кризисна ситуация ... или с други думи аргументиране чрез въображаем приятел от облаците е повече от нелепо. Интересно колко хиляди години трябва да минат докато човека разбере че остарелите разбирания за живота не вършат вече работа и по-скоро вредят.

 

Погледни нещата от тази гледна точка :) Работиш в неделя защото такава е длъжностата ти характеристика. Това което можеш да направиш е да си потърсиш друга работа която повече те удовлетворява.

 

jobs.bg е добро начало ;) Вярвай ми - базата данни ще ти е много по-полезна отколкото jesus :D

Edited by deflax
Link to comment
Share on other sites

Импулсивното търсене на свръхестествено обяснение за всяка една малко по-кризисна ситуация ... или с други думи аргументиране чрез въображаем приятел от облаците е повече от нелепо. Интересно колко хиляди години трябва да минат докато човека разбере че остарелите разбирания за живота не вършат вече работа и по-скоро вредят.

 

Погледни нещата от тази гледна точка :) Работиш в неделя защото такава е длъжностата ти характеристика. Това което можеш да направиш е да си потърсиш друга работа която повече те удовлетворява.

 

jobs.bg е добро начало ;) Вярвай ми - базата данни ще ти е много по-полезна отколкото jesus :D

 

 

Според мен колега нещата в тази страна все още кретат и се държат по някакъв начин блогодарение на тези разбирания, които според теб вредят.

Другото което е, не съм първа младост че да си търся работа в jobs. да се опознавам тепърва с персонала/колектива и т.н.

И също така не е гарантирано че работата ще е по добра или пък по добре платена, с по добри условия.

А и това е тема за оплакване доколкото съм запознат.

Link to comment
Share on other sites

Другото което е, не съм първа младост че да си търся работа в jobs. да се опознавам тепърва с персонала/колектива и т.н.

И това го казва човек който още не е навършил 23 години.

Сигурно вече пенсия започват да дават на 30 годишните.

Link to comment
Share on other sites

Според мен колега нещата в тази страна все още кретат и се държат по някакъв начин блогодарение на тези разбирания, които според теб вредят.

Другото което е, не съм първа младост че да си търся работа в jobs. да се опознавам тепърва с персонала/колектива и т.н.

И също така не е гарантирано че работата ще е по добра или пък по добре платена, с по добри условия.

А и това е тема за оплакване доколкото съм запознат.

Кретат защото сме се пуснали по интерция супер много :P Това което ни държи според мен е чувството ни за собственост. Или с други думи: "моят дом е моята крепост". Това което ни крепи е че повечето българи притежават собствено жилище и че не живеем на кредит. Парите които взимаме на заем ги взимаме от приятели и роднини. Един вид - придобития ресурс се разпределя оптимално между повече хора които не желаят да станат роби на банките. Именно поради тази причина издържахме първите.. ъъъ... 10 години на "прехода". За съжаление рекламата свързана с кредити става все по-агресивна и все повече хора стават роби на банките... именно това ще ни убие според мен.

 

Западните държави живеят привидно добре на кредит все още - поради това че ресурса който придобиват става за сметка на по-ниските нива от пирамидата. Което си е въздух под налягане и няма това статукво да се съхрани вечно. Природата плаща като я замърсяваме в търсене на евтини материали... след това плаща т.нар. евтина работна ръка от развиващите се държави. Тоест... ние намирайки се все пак в Европа сме някъде на границата между развития и развиващия се свят пречупен през нашия балкански манталитет - този фактор.... в комбинация с разбирането ни за собственост... ни дава повече възможност да се адаптираме. Бюрокрацията и неприятните ежедневни пречки кара мозъците ни да щракат и да се адаптираме адекватно към всяка ситуация.

 

Тези изцяло иконимически фактори ни крепят в модерния свят а не религията. Свят изграден върху основите на мощни икономически интереси... отдавна изключили съществуването на свръхестествени фактори при взимането на решения.

 

Тоест това мое изказване не е просто някакво богохулство и плюене напосоки... а един вид позиция приканваща към адаптиране на разбиранията ни. Никой не е казал че трябва да забравим традииците, семейството... защото те са ни крепяли през вековете. Именно те ще ни доведат печалба за в бъдеще... стига да останат съвестни пастири в държавичката ни а не само овце... Идеята за да заминеш примерно в чужбина все по-малко се оправдава... при положение че условията в които можеш да вземеш кредит и да инвестираш в развиването на дадена идея стават все по-добри. Дори и да не си толкова инициативен (аз не съм примерно) според мен е напълно възможно да помагаш за тепърва развиващите си идеи като част от подобен екип... тук в България.

 

Казвам ги тези неща тъй като темата наистина е за оплакване... но ако се прави безцелно без да очакваш обратна връзка - няма особено голям смисъл според мен. От друга страна наистина ако си на 23 години... е повече от смешно да казваш че не си първа младост за да отидеш тепърва на ново място? Ти да не си мислиш че това сега ще го работиш цял живот?

 

Да не говорим че има професии в които е нерентабилно да се задъжаш на едно място, а по-скоро да си част от проекти които имат някакъв краен срок - най-вече инженерите поради това че има реалната опасност да зациклиш на едно място без да можеш да продължиш да се развиваш.

 

Въпроса е колко ти трябва... ако наистина интересите са ти "коли жени и малко наркотици" можеш и с по-малко... и в това няма нищо лошо разбира се ;)

Edited by deflax
Link to comment
Share on other sites

А това над моя пост със сигурност е deflax и още някой... :devil

Не не :) сам го писах на базата на различни мнения и впечатления пречупени през моята призма. Мисля че всяко собствено мнение се базира на това и в никакъв случай не е окончателно. В момента в който се смени средата тогава се сменя и погледа. Средата е всичко... и всичко е субективно :P

 

P.S. може пък и да имам някакво леко раздвоение на личността и да ти се струва че са писали поне двама но мога да те уверя че съм сам в стаята и си слушам Vex'd :punk http://www.youtube.com/watch?v=vQx_U4Tjd_c

Edited by deflax
Link to comment
Share on other sites

P.S. може пък и да имам някакво леко раздвоение на личността и да ти се струва че са писали поне двама но мога да те уверя че съм сам в стаята и си слушам Vex'd :punk http://www.youtube.com/watch?v=vQx_U4Tjd_c

Ба малко, раздвоението си е съвсем осезаемо и по x и по y :bgrin: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Taka така. ще се съглася до някаде с теб Deflax но донякаде, понеже всички хора сме различни и със свой разбирания.

Както ще се съглася, че трябва да има някаква обратна връзка. Иначе наистина няма смисъл но и деа не се прекалява.

А относно годините които е посочил другият колега... Не не са моите/ не са реални.

Всъщност тази рег. е на съпругата ми и това се неините години и дата на раждане които фигурират.

А аз съм на повечко от 23 :D като немисля да споменавам точно колко са, не защото ме е срам или нещо такова просто предпочитам да...

Та ако бях на 23/24 г. изобщо може би нямаше да се поколебая да си потърся друга работа с друго естество и т.н. но не съм.

А относно работата ми има доста възможности за развитие и добра кариера. Но дали ще се получи ще видим.

Link to comment
Share on other sites

Ба малко, раздвоението си е съвсем осезаемо

:rolleyes: :D

 

А аз съм на повечко от 23 :D като немисля да споменавам точно колко са, не защото ме е срам или нещо такова просто предпочитам да...

Та ако бях на 23/24 г. изобщо може би нямаше да се поколебая да си потърся друга работа с друго естество и т.н. но не съм.

А относно работата ми има доста възможности за развитие и добра кариера. Но дали ще се получи ще видим.

Ясно :) Въпреки че... възрастта няма особено голямо значение за много неща за които си мислим че има, според мен. Предразсъдъци...

 

Щом настоящиата ти позиция е просто стъпка... тогава съм съгласен че има смисъл от първоначалните усилия и искрено ти желая успех :ghost :P

Edited by deflax
Link to comment
Share on other sites

Щом настоящиата ти позиция е просто стъпка... тогава съм съгласен че има смисъл от първоначалните усилия и искрено ти желая успех ghost.gif tongue.gif

 

Блогодаря ти колега. Наистина ще ми е нужен, понеже все още съм в самото начало.

Link to comment
Share on other sites

искам да се оплача от хора по форумите които пишат най-сложните думи които знаят (четат в някой речник) и постове дълги по 123123131313 реда и същевременно в тези 123123132 реда казват нещо абсолютно безмислено което може да се каже с 5 думи.....

Link to comment
Share on other sites

Седмицата ми започна с майсторски разпробит резервоар на колата ми. И от там всичко на надолу. Забелязал съм че на понеделниците хич не ми върви, ама този беше най-скапан. Да го барна това мекотело, лелей. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз да се оплача, че Краси от Aiger е много зла и за малко да провали заверката ни на стажа за измисления 13 клас

 

Аз под Aiger разбирам само ЗЛО, без значение персонализацията. :excl: Незлите се спасяват бързо! :devil

Link to comment
Share on other sites

Windows успя да си замозатрие настройките за администратор юзера който аз щастливо си ползвах, без абсолютно никаква намеса от моя страна. Довиждане MS... светлината е само на една преинсталация на grub разстояние...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...