Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

още не съм се наспал от нощната смяна... и пак отивам на работа. Ама така е, живота е гаден :D

 

 

 

В този ред на мисли колега, че животът е гаден, аз понякога си мисля, че съм роден за да се мъча.

Иначе искам да се оплача, че днес на работа доидох направо от бар. И утре на края на смяната трябва да отида до Несебър. Първо по служба и второ да се видя със сестра си.

Поне нещо хубаво ще ми се случи де.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В този ред на мисли колега, че животът е гаден, аз понякога си мисля, че съм роден за да се мъча.

Иначе искам да се оплача, че днес на работа доидох направо от бар. И утре на края на смяната трябва да отида до Несебър. Първо по служба и второ да се видя със сестра си.

Поне нещо хубаво ще ми се случи де.

Ха! Т'ва винаги са ми били най-яките работни дни! Когато съм още пиян и ми е през курбела за всичко. А особено и скока до Несебър... тоя пост аз бих го пуснал в темата за фукане :Р
Link to comment
Share on other sites

Искам да се оплача.. късмета тотално ме е напуснал.

Link to comment
Share on other sites

Немога да преглъщам гърлото ми е бомбом червено . Сега устанвих , че съм късметлия имам 38.4 температура ! Честито на печелившите .

Link to comment
Share on other sites

po kofti den ne sam imal neznam ot koga , stavam miq se i kvo da vida nqma mi e zlatnata grivna koqto si kupix predi 1 mesec obikolix navsqkade apartamenta no taka i ne q namerix a sam siguren 4e sno6ti si legnax s neq , obajdat mi se tehnicite ot netgrup oti6li v ofisa da mi opravqt neta , wifi rutera mi ne raboti , otivam do magazina parkiram si kolata na zadniq vhod izlizam i gleda kak edin maloumen distributor mi zadira zadnata vrata za koeto ne polu4ix dori izvinenie , vikam mu kvo pravi6 be idiot zakvo sa ti tiq ogledala i toa sedi i gleda kato tele i vika s cqlata si naglost " miii ne te vidqx be " i togava ve4e mi kipna i go 6ibnax 2 6amara i predi 20minuti mi se obadixa ot policiqta 4e e podal jalba s cqlata si naglost za poboi i tva ve4e be6e varha na sladoleda pribiram se i neska pove4e nqma da izlizam 4e kakto mi e tragnal denq do dove4era neznam kakvo drugo moje da stane ...........

Link to comment
Share on other sites

Вече можем да направим класация за десетте топ мрънкалата на форума:

 

Темата е стартирала на Jul 23 2007, 08:28

 

1. gal4enceto........42 Joined: 13-December 07

2. sandman..........34 Joined: 1-June 04

3. zlobil................29 Joined: 28-October 04

4. host.................26 Joined: 17-May 04

5. jozo.................25 Joined: 4-March 04

6. The`ScorpioN...24 Joined: 7-November 03

7. Curunir............23 Joined: 26-April 04

8. __smirnoff__....23 Joined: 10-February 04

9. artilerist...........23 Joined: 4-January 08

10. Psihara^^......22 Joined: 3-April 04

 

На базата на тези данни можем да определим галчето като абсолютното мрънкало на форума. Само за пет месеца и половина е придобила значителна преднина пред втория депресар, който е разполагал с доста повече време за творчество. Според темповете си обаче, артилериста за една година вероятно ще успее да влезне в челната четворка.

Но на базата на тази тема можем да класифицираме jozo и gal4enceto като най-мрънливата двойка на форума, с общ резултат от 67 оплаквания. На второ място са kopche и PSYCHOSIS с общ резултат от (!) 8 оплаквания.

 

С това си мнение ще изравня резултата на jozo и спокойно мога да се считам на пето място, което намирам за леко обидно, но така сме хората с неадекватна самооценка и прекомерно его ;]

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Браво Антарес - ти изрази всеобщото форумно мнение в цифри - особено за Мрънкало $1 ;)

А когато фактите говорят .... и боговете мълчат.

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Чакай , чакай защо като трябва да си на 5 място те няма в класацията ,а Антарес от скромност :P :D

Я се впиши там все ,пак си се постарал за това място :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днес погребахме един, мой много добър приятел. И не стига това че, денят ми заради това събитие беше отвратителен още от сутринта, ами и на път за погребението, някакъв фен на разговорите по телефона по време на шофиране се спря в задницата на колата зад мен която от своя страна ми влезе в багажника. И за капак ми натресоха акт за изтекла гражданска. Сега съм се заключил в къщи и съм решил да не си показвам носът на вън, защото с това темпо на връхлитане от гадости, ще вземе да ме удари метеорит или светкавица.... знам ли ?!

Link to comment
Share on other sites

Вече можем да направим класация за десетте топ мрънкалата на форума

лоша работа.. заради вас форума се е превърнал в кошче за душевни отпадъци вместо в нещо полезно :)

 

@gado - one of those days... когато всичко неприятно ти се струпва наведнъж... подобно нещо няма как да се нарече мрънкане ами си е .. основателно.. мисля че всички биха се съгласили. cheer up!

Edited by deflax
Link to comment
Share on other sites

....

2. sandman..........34 Joined: 1-June 04

....

Протестирам! Айде направи извадка от постовете, в които съм се оплаквал и ще видиш, че по-голямата част от постовете са ми били в отговор на чужди мнения!
Link to comment
Share on other sites

Вече можем да направим класация за десетте топ мрънкалата на форума:

 

Темата е стартирала на Jul 23 2007, 08:28

 

1. gal4enceto........42 Joined: 13-December 07

2. sandman..........34 Joined: 1-June 04

3. zlobil................29 Joined: 28-October 04

4. host.................26 Joined: 17-May 04

5. jozo.................25 Joined: 4-March 04

6. The`ScorpioN...24 Joined: 7-November 03

7. Curunir............23 Joined: 26-April 04

8. __smirnoff__....23 Joined: 10-February 04

9. artilerist...........23 Joined: 4-January 08

10. Psihara^^......22 Joined: 3-April 04

 

На базата на тези данни можем да определим галчето като абсолютното мрънкало на форума. Само за пет месеца и половина е придобила значителна преднина пред втория депресар, който е разполагал с доста повече време за творчество. Според темповете си обаче, артилериста за една година вероятно ще успее да влезне в челната четворка.

Но на базата на тази тема можем да класифицираме jozo и gal4enceto като най-мрънливата двойка на форума, с общ резултат от 67 оплаквания. На второ място са kopche и PSYCHOSIS с общ резултат от (!) 8 оплаквания.

 

С това си мнение ще изравня резултата на jozo и спокойно мога да се считам на пето място, което намирам за леко обидно, но така сме хората с неадекватна самооценка и прекомерно его ;]

 

flehan.gif respekt.gif

 

е сега галчето ще влезе да каже колко и е бил гаден денят , как е била до 2 часа на работа и после от 6 е пак на работа същно може би ще се оплаче че във форума сме загорели чикиджии и обичаме да се заяждаме с хората от съседния пол , скорпионе провокираш я да пише постове и ще си затвърди първото место няма да можем да я минем :lol:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Чакай , чакай защо като трябва да си на 5 място те няма в класацията ,а Антарес от скромност :P :D

Я се впиши там все ,пак си се постарал за това място :lol: :lol:

Антарес и The`ScorpioN са 1 и същ човек :)

Link to comment
Share on other sites

Оле, току - що разбрах, че баща ми си е подал молбата за напускане на работа... По неразбираеми за мен причини, но явно има проблеми... Странно, при положение, че там работи 20 години :cry Стискайте палци да намери нова или да се оправят нещата, че иначе става страшно. :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

самия факт, че съм в топ 10 писали в темата, си е за оплакване :D оплаквам се, че много ми е крив живота и все има за какво да се мрънка :) :D :D

Link to comment
Share on other sites

искавм да си зимам лаптоп, а проиграх 300 лв на ефу :bgrin:
Извода - зае*и лаптопа - играй си ефу ;] Зак'во ти е лаптоп :]
Link to comment
Share on other sites

Извода - зае*и лаптопа - играй си ефу ;] Зак'во ти е лаптоп :]

ами лаптопа ми е за да мога да играя ефу :laughing:

...sportingbet...wherever you are :music

Link to comment
Share on other sites

Имам един хазартен приятел. В момента не мога да се чуя с него, защото телефона му е в заложна къща :]

Ама знам, ти не си като него :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...