Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Очертава ми се трета поредна вечер без да спя.

И на мен. Няма значение, понякога има по-важни неща от съня... Например любовта... :love

А за оплакване - кuпих си кутия Parlament на скромната цена от 7 лв. За 4 кутии можех да изпуша една Cohiba...

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Мамка му... пак ми се припуши... Все по-рядки са "кризите", ама в момента ме е налегнала такава...

/me се пресяга към дъвките.

Link to comment
Share on other sites

Мамка му... пак ми се припуши... Все по-рядки са "кризите", ама в момента ме е налегнала такава...

/me се пресяга към дъвките.

ето ти нещо за четене... :)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Lung_cancer

 

Ще премине по-леко кризата :D

Link to comment
Share on other sites

Galya says : Даваха хубаво време днес, излязох с летни чехли и една тънка ризка, със слънчеви очила... А то вали, да го ... и времето на*срано... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Опасностите и рисковете на вършене на каквото и да е в не-компютърна среда :(

Ох, а за хората, които не натискат през 20 секунди "Ctrl+S", какво ще кажеш?

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

А за тези, които го натискат прекалено често? :D Трил съм си доста пъти пасажи. В един огромен текст, маркирам да видя колко съм превел в последния час, давам принт ПРИВЮ, но после някакси натискам Space, затривам текста и гордо траквам едно Ctrl-S. Айдеее! :P

Link to comment
Share on other sites

Днес се набутах с една кутия скъпи цигари, които даже и не ми харесват....

Отидох да взема един кашон "Виктори" и гледам на витринката няк'ва интересна кутия и реших да ги пробвам как са. Взимам "Виктори"-то, взимам кутията, плащам без да смятам много и тръгнах...по пътя все пак ми се стори, че онази ми взе повече, отколкото трябваше, ама вече бях стигнал до нас и не ми се връщаше. У нас вече разгледах кутийката, която се оказа с цена 10 лв...не че нещо...ама марката даже и не ми допадна по аромат.

Колеги пушачи - пушете си "Виктори", а най-добре ги спрете изобщо! :)

 

32238909ai0.jpg87017304wk7.jpg24614223wg9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Цял месец интернета ми беше някъде на кафе (поне ми казаха да не го плащам заради проблемите) и започнаха изграждане на нова трасе за да не се претоварва мрежата или с няколко думи щеше да се оправи скоро .

Ама проблемите пак си ги има , скоростта е каквато трябва да бъде , когато е на ред всичко , но когато започне да се претоварва всичко става почти както преди .

Еми по-добре да си мина на предишният доставчик ... поне можеше да се прави нещо с интернета като се скапваше .

п.п. Щели да го оправят и да не се махам , мен не ме интересува дали са свестни хора много ама си искам качеството за което плащам всеки месец за нищо обаче .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Понякакъв странен начин ми изчезнаха повече от половината линкове в Буукмарк Тулбара на Мозила :angry1 Някои от тях бяха доста ценни и не помня даже и започващата буква.

Тая мозила...циганин да я клеца :angry1 :angry:

Link to comment
Share on other sites

Излизам да вадя колата от вкъщи и що да видя.На съседният парцел строят кооперация и цялата ми дясна страна на Рендето опръскана с вар :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 Леле колко майни им теглих на тея мAстори днес ........ :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Минах през място дето ми върна доста спомени... и ся ми е тъпо..

Link to comment
Share on other sites

Ne stiga 4e Driverite za Sound Card-tata mi se precakaha i nqmam saotvetno zvuk i trqbva da preinstaliram Windows, ami na vsi4oto otgore, bez da iskam si iztrih Half Life 2 sas save do tam, do kadeto sam stignal! :(

Link to comment
Share on other sites

Нищо, свързано с компютри, не боли толкова, колкото да си затриеш сейв на игра. като сменях пц-то си загубих 25-26 lvl Норд на Мороуинд. Болката, БОЛКАТА!

Link to comment
Share on other sites

А формат на цял партишън? И то този, на който си бях складирал цялата колекция от риплеи на брууд, сред които бисери - победи над някои от "величията" в Headoff, същевременно множество култови игри с различни приятели през годините. Риплей мегапак с SlayerS_`BoxeR`, Hasudrone, Yellow, Ra, Grrr, Fisheye и други brood легенди... Да не говорим за колекцията ми single player герои на Diablo, също така една сериозна колекция от уникални голове на FIFA 2002, сейвовете на Fallout2, Arcanum, както и още доста от различни D&D игри...

Link to comment
Share on other sites

Не мога да спя. :(. Понеделник съм на лекар по тоя случай. Започна да става опасно. Не пия или пък пия да кажем 200 грама ракия - а спя максимум по 5 часа. Не мога да се наспивам. Не знам защо. Странно ми се вижда :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...