Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами ти нали знаеш "Миг невнимание цял живот баща" :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

24093437or6.jpg

24093437or6.cf2be982bf.jpg

 

През почивните дни не е гот да се занимаваш с тва. Особено като го прецакаш един път и когато вече са те връщали 5 пъти. Ми нервната ми с-ма в момента се тества до краен предел :rolleyes:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Чефо имам само 2 въпроса към теб:

1 Каква и по какво дяволите е тая таблица :confused

2 Защо не ти кирилизиран като хората ХР-то

Link to comment
Share on other sites

"Любимия" ми контактор смятам тук. Дължини, м.д.н-та, токове, напрежения. Всичко си има :D :D

Кирилизиран е, ама така ги писах за да се подсещам кое за кво е, че и без тва имам едни степени от рода на 10 на минус 6-та дето са ми едно на ум :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Визирах Flex Type-а който използваш, много некадърна програма, която често дава грешки, когато гледаш файлове писани на нея на друг компютър с уиндоуски кирилизатор.

Link to comment
Share on other sites

Визирах Flex Type-а който използваш, много некадърна програма, която често дава грешки, когато гледаш файлове писани на нея на друг компютър с уиндоуски кирилизатор.

 

Има го тоя момент с уинампа ми сега. Някой от песните са написани на "инджикитайски" :D

Link to comment
Share on other sites

Лелееееееее, 12 часа работа :cry Супер уморена съм... :cry И утре пак... :cry И другиден... :cry Взех да намразвам многото почивни дни (за нормалните хора) и празниците, че съм все на работа... :cry Понякога се чудя как издържам... :cry

Link to comment
Share on other sites

ами малко е тъпо но все пак ще се оплача че ми ръсте мъдрец и супер много ми е неудобно едно такова ся :wacko:

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

На мен през месец - два ми се обаждат мъдреците. Как не пораснаха веднъж завинаги, не знам, обаче имам чувството, че съм с 20 мъдреца, баси болката и чудото...

Link to comment
Share on other sites

Ауу.. тва заболя.. ся кво става , кога ще го държиш?

Link to comment
Share on other sites

Ауу.. тва заболя.. ся кво става , кога ще го държиш?

на 16-ти. може най-накрая да седна да поуча а? :D Аз от преди малко се смея на собствената си простотия.

Link to comment
Share on other sites

ее то тва наистина е много шибано ако ти се случи аз ако бях щях да си блъскм главата в стената

Link to comment
Share on other sites

ами малко е тъпо но все пак ще се оплача че ми ръсте мъдрец и супер много ми е неудобно едно такова ся :wacko:

 

Мен ме мъчи единия от 2-ри насам, болката е зверска :cry , имам чувството че и физиономията ми се промени :bgrin: . Удавих се с хапчета, колкото и безобидни да са - такова количество не съм изпила през целия си живот. Тъпия ненужен зъб реши, че ще дълбае в костта точно сега :angry1 и за к'ъв - няма отговор. Най- мразя да изпитвам безсмислена болка от ненужен причинител и без надежда за оправяне без външна намеса :angry1 :angry1 :angry1 Не мога и зъби да стискам :cry

Link to comment
Share on other sites

Мен ме мъчи единия от 2-ри насам, болката е зверска :cry , имам чувството че и физиономията ми се промени :bgrin: . Удавих се с хапчета, колкото и безобидни да са - такова количество не съм изпила през целия си живот. Тъпия ненужен зъб реши, че ще дълбае в костта точно сега :angry1 и за к'ъв - няма отговор. Най- мразя да изпитвам безсмислена болка от ненужен причинител и без надежда за оправяне без външна намеса :angry1 :angry1 :angry1 Не мога и зъби да стискам :cry

 

Проблемите със зъбите не са майтап работа, ако искаш мога да ти дам кординатите на един много добър зъболекар, няма да сбъркаш ако отидеш при него!

Link to comment
Share on other sites

Оо... да ви се "изфукам"...

 

Вчера бях с родителите си на излет над Бачковския Манастир и всичко беше шест, огънче, печена скумрия, цър-пър и разбира се, след юнашкото похапване - юнашко подрямване... подложих си аз раницата за възглавница, ударих една добра следобедна дрямка и... като се събудих, установих, че телефона ми все още е седял в специалното джобче на раницата, тоест под нея и под главата ми и... сега на дисплея имам едно приятно за окото черно петно...

Link to comment
Share on other sites

Мен ме мъчи единия от 2-ри насам, болката е зверска :cry , имам чувството че и физиономията ми се промени :bgrin: . Удавих се с хапчета, колкото и безобидни да са - такова количество не съм изпила през целия си живот. Тъпия ненужен зъб реши, че ще дълбае в костта точно сега :angry1 и за к'ъв - няма отговор. Най- мразя да изпитвам безсмислена болка от ненужен причинител и без надежда за оправяне без външна намеса :angry1 :angry1 :angry1 Не мога и зъби да стискам :cry

Абе мен не е да е такав зверска болка което ме и учудва обаче едно такова се едно мие набъбнал и ме дразни щот не мога да си даржа устата много нормално освен тва като дъвча на същата страна тогава вече наистина започва да ме наболява

Link to comment
Share on other sites

Проблемите със зъбите не са майтап работа, ако искаш мога да ти дам кординатите на един много добър зъболекар, няма да сбъркаш ако отидеш при него!

 

И аз винаги това повтарям - здравето не е шега работа и трябва да се поддържа! Сега ще звънна на една много добра зъболекарка да видим кога ще ме приеме... Гено, благодаря за предложението, ще го запазя и ще се възползвам ако мойта се издъни :lol: И само това ме спира още да съм се занесла при нея - много е далече (на другия край на града) пък и колко ли ще ми струва?! Ама не мога повече, не издържаааааам...

 

Dunc, най-вероятно пробива венеца, който го покрива. Лошото е, че не знаеш кога ще стане и кога ще спре. Но твоите болки предстоят... А моята долна челюст вече се измести в ляво - голям смях пада в огледалото :lol:

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

днеска трябваше да преведа едни пари на познат до сърбия , тъпата банкова служителка е объркала първите 2 букви от името му и сега не може да ги изтегли , утре пак трябва да се разкарвам до шибаната им банка мама и да е.а .......

Link to comment
Share on other sites

И аз винаги това повтарям - здравето не е шега работа и трябва да се поддържа! Сега ще звънна на една много добра зъболекарка да видим кога ще ме приеме... Гено, благодаря за предложението, ще го запазя и ще се възползвам ако мойта се издъни :lol: И само това ме спира още да съм се занесла при нея - много е далече (на другия край на града) пък и колко ли ще ми струва?! Ама не мога повече, не издържаааааам...

 

Този който щях да ти предложа е извън пловдив, така че твоята докторка е по-близо, на наистина от 2 до сега са много време за отлагане. Колкото по-рано се действа, толкова по-добре :excl:

 

П.С. : искам да се оплача, че днес цял ден не можех да влезна във форума, даваше ми че не съществува :confused

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

П.С. : искам да се оплача, че днес цял ден не можех да влезна във форума, даваше ми че не съществува :confused

 

 

И при мен беше така важното е че се завърна :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...