Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Umoriavash li se dostata4no?

 

Не и физическа умора. Последно време прекарвам бая време на компа, за да пиша една курсова..... Последната седмица беше най-опасна. Ставам преди алармата, а за последните 48 часа съм спал едва 10. Искам, а не мога да спя.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не мога да спя. :(. Понеделник съм на лекар по тоя случай. Започна да става опасно. Не пия или пък пия да кажем 200 грама ракия - а спя максимум по 5 часа. Не мога да се наспивам. Не знам защо. Странно ми се вижда :(

Имам абсолютно същия проблем от няколко седмици. Заспивам в 2 и ставам в 7-7:30, wtf. Ако ти се спи и просто не можеш да заспиш, иди на лекар да ти изпишат приспивателни. А аз очевидно ще трябва да намаля кафето, което си е повод за оплакване...

Link to comment
Share on other sites

Не ми се ходи на работа, искам да съм си до моето гуш и цун... :cry

Link to comment
Share on other sites

"Искам пък да ви се оплача", schupi mi se nokyta!!!

:lol: :lol: :lol:

sheguvam se. Ne, ne e tova. Nqma i da se oplakvam, zashtoto

"Neshtata sa takiva, kakvito sam si gi napravish", citat na edna moq lubima priqtelka...

Link to comment
Share on other sites

Усещам че в скоро време ще се оплачеш и от някой модератор.
Бухаха, да не си посмял! Остави, нека и Галчето си поеме глътка въздух, нека някоя друга звезда поеме малко damage. Че ме е шубе вече Йозо да не дойде в София да ме гази с рендето :)
Link to comment
Share on other sites

Странно е как някак си е леко циничен факта, че различните оплаквания на хората в една и съща тема няма как да бъдат степенувани по важност. И е твърде възможно да има две учудващо контрастни едно след друго. :)

Edited by deflax
Link to comment
Share on other sites

Бухаха, да не си посмял! Остави, нека и Галчето си поеме глътка въздух, нека някоя друга звезда поеме малко damage. Че ме е шубе вече Йозо да не дойде в София да ме гази с рендето :)

 

Няма страшно, то Рендето така и така не може да стигне до София :)

Link to comment
Share on other sites

Няма страшно, то Рендето така и така не може да стигне до София :)

 

тотален офффф:

 

jozo says: То Рендето до Брюксел стига с износен съединител той за София ми говори.Смеххх................. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

От три дни само чета форума и не смогвам да прочета :wacko:

 

Иде ми да ревна - свършиха парите в най-важния момент :cry

 

Мдаа, те все така правят - свършват винаги в най - важният момент !

И колкото и да са, все не стигат.

Link to comment
Share on other sites

тотален офффф:

 

jozo says: То Рендето до Брюксел стига с износен съединител той за София ми говори.Смеххх................. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Той jozo ако трябва ще го бута, ама ще го закара до Брюксел за едната чест :lol:

Link to comment
Share on other sites

Естествено, и аз ще помагам, а и двамата сме си якички :) Меко казано! :) И до Отава ще стигнем ако трябва да си защитим честта или тази на Рендето (само да спомена, че и у нас има едно) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Искам да се оплача, че ми изтриха поста отговор на този за Рендето......Поне моля този модератор който се постара да вземе да изтрие и мнението на Килеринчо не само моят отговор на неговият пост!!!!

 

Както бях написал баща ми с износен съединител го закара до Брюксел колкото и на някой да им се вижда невероятно.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Баси смотаното-разболях се от шарка.Сега си мера темп-а 38С и имам 7 пъпки като мехури(сигурно е Варицела)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...