Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Или сменят дилърите .

Crazy_Hamster като каза , че нямаш претенции за стола :P си представих един пенсионерски люлееш стол с една баба в него с прежда и кълбо в ръце . Без лоши чувства .

Искам да се оплача ставам в 6:50 прибирам се в 20:15 (най-рано) и то от бая време насам до сесията ще е все така . Да живее кафето и ния с него :)

Link to comment
Share on other sites

Или сменят дилърите .

Crazy_Hamster като каза , че нямаш претенции за стола :P си представих един пенсионерски люлееш стол с една баба в него с прежда и кълбо в ръце . Без лоши чувства .

Искам да се оплача ставам в 6:50 прибирам се в 20:15 (най-рано) и то от бая време насам до сесията ще е все така . Да живее кафето и ния с него :)

 

Ти какъв ме изкара :lol: Майтап. Абе ще видим тука, трябва да се задействам.

Link to comment
Share on other sites

texas-а е доста "хамалска игра" - поне 90% е чист късмет, далеч по интересни са Omaha Hi/Low, Stud Hi/Low. Аз малко мисля да си почина от тези глупости :punk

Link to comment
Share on other sites

Някой май ми е убил котката в село.Баси мамата.Тва животинче ми е от 7 години и като отидох го няма никво.

Link to comment
Share on other sites

Имам такова адско главоболие, че и от махмурлук не ме е боляло толкова глава. Усещам я как пулсира :confused

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Имам такова адско главоболие, че и от махмурлук не ме е боляло толкова глава. Усещам я как пулсира :confused

 

Оо пич мислех си че съм само аз майна! Пфф днес цял ден имам чувството че ще експлоадира.. :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Пфф днес цял ден имам чувството че ще експлоадира.. :sayjin

 

Докато е само чувство е добре :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер форумът много скучен и умрял нещо... Само аз ли съм пред ПС в събота вечер?! :confused

Link to comment
Share on other sites

Не си само ти,ама май никой не го е**ва за форума сега.Секи май е по вънка

Link to comment
Share on other sites

Чак се чудя дали и аз да не изляза някъде. Замисляйки се, установявам, че съм в Хисар, ИНТЕРЕСНИ ХОРА ТУК НЯМА (except me)... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Еми 25 км. както и да ги гледаш са си 25 км. Баси, пие ми се кафенце (може би защото алкохол не пия)... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Да не би да си в депресия ?! Имам приятелка, която по часа, в който си ляга, разбира кога е и кога не е в депресия. Принципно по-рано от 3-4 сутринта не ляга, но ако и се спи в 24 ч. примерно, значи нещо не е наред. А ако продължи повече от няколко дни, леле... :wir

Link to comment
Share on other sites

принципно като съм депресиран ми се спи хХ :P

 

(бахти ставам спамър :ph34r: )

 

и пак да не съм офф топик ще се оплача че ми писна да се движа на картинки (low fps) в 90 процента от игрите след 2006г >.>

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви се оплача, че тази вечер съм сплал само 5 часа. И от 7 тази сутрин давам поредното дежурство което продължава 24 часа.

И най-гадно ми е от това,че е Неделя.

Link to comment
Share on other sites

Кучето ми не е добре.Ще го оперират пак :( Няма късмет това животно. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...