Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Чак ти се радвам как реагираш като малко дете и на най-малкия бъзик свързан с безценното ренде. Караш лайняна кола, както и аз карам лайняна кола, и повечето в тоя форум карат лайняни коли. Като малките деца дето си дърпат пишлетата сте понякога.

 

П.С. Тва беше за jozo и за другите дето си мислят че карат златните коли, боклуците събрани от цяла западна Европа по нашите пътища.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Чак ти се радвам как реагираш като малко дете и на най-малкия бъзик свързан с безценното ренде. Караш лайняна кола, както и аз карам лайняна кола, и повечето в тоя форум карат лайняни коли. Като малките деца дето си дърпат пишлетата сте понякога.

 

П.С. Тва беше за jozo и за другите дето си мислят че карат златните коли, боклуците събрани от цяла западна Европа по нашите пътища.

Почти всички караме едни казани...Ко да ти кажа.Ама то най-вече Опел се кара(мислч,че и ти имаш такава)-най-идиотоустойчивата кола :D А съединители въобще не ми се коментират.Моя е пробил мокета и пак не ще да включва на задна и 1-ва.Едвам паркирам.

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

Мдам... рейсъри на дребно :P Взимайте си въшлвите семейни комбита и си се прибирайте по къщите и краката в топла вода.. и така докато ви дойде акъла в главата ;)

 

Колко хора още трябва да се претрепят по пътищата?!

Link to comment
Share on other sites

Мдам... рейсъри на дребно :P Взимайте си въшлвите семейни комбита и си се прибирайте по къщите и краката в топла вода.. и така докато ви дойде акъла в главата ;)

 

Колко хора още трябва да се претрепят по пътищата?!

Мани го т'ва трепане.Оня ден 7 не ти ли стигат?

Link to comment
Share on other sites

Почти всички караме едни казани...Ко да ти кажа.Ама то най-вече Опел се кара(мислч,че и ти имаш такава)-най-идиотоустойчивата кола :D

 

4 са таман, не е един :) Ама единия май май даде фира та ще останат 3 :) И всичкитв са кошници, само на брат ми Астрата е добре. Ама пак е дърта кола. Абе тва е някво пак избиване на комплекси да ти кажа. Ей от това ще се оплача. Всичко избива един огромен комплекс за малоценност. И това супер дразни. Ааа то вика тя тая кола е на 659 години обаче найш кво малко харчи и колко ми е удобна, даже нищо че няма климатик, АЗ И НЕ ИСКАМ климатик, нищо че тропа като Краз от 52-ра година и т.н. и т.н. Ама малко ми харчи и ми е супер удобна. Демек карам евтин, скапан боклук, не щото съм умрял от глад и щото съм с 1.50лв дневни разходи, ами ЗАЩОТО ТАКА МИ Е УДОБНО, не за друго. Бах като слушам такива лайна ми се драйфа вече. Толкова са комплексирани тея хора, че отдавна са забравили що за хора са били изобщо някога. И няма и да си спомнят даже. Толкова ли е трудно да си себе си и да си кажеш, че не можеш да си позволиш свястна кола, щото не можеш да отделиш пари за такава и караш някъв дарак там че да може да стигнеш от точка А до точка Б, по-бързо вместо да се лашкаш из рейсовете. Тва е вика перфектната кола, Голф2-ка, Кадет, някое Ренде малко, или пък нещо подобно. 20 годишни баракудници и всеки се пъне да ти обяснява как не искал да си сменя колата щото тая му била супер ръиш ли. Мани бегай... Тия на запад що ги произвеждат тия новите коли не знам. Те перфектните са ги произвели вече тия новите са само така, на работа да се намират.

Link to comment
Share on other sites

4 са таман, не е един :) Ама единия май май даде фира та ще останат 3 :) И всичкитв са кошници, само на брат ми Астрата е добре. Ама пак е дърта кола. Абе тва е някво пак избиване на комплекси да ти кажа. Ей от това ще се оплача. Всичко избива един огромен комплекс за малоценност. И това супер дразни. Ааа то вика тя тая кола е на 659 години обаче найш кво малко харчи и колко ми е удобна, даже нищо че няма климатик, АЗ И НЕ ИСКАМ климатик, нищо че тропа като Краз от 52-ра година и т.н. и т.н. Ама малко ми харчи и ми е супер удобна. Демек карам евтин, скапан боклук, не щото съм умрял от глад и щото съм с 1.50лв дневни разходи, ами ЗАЩОТО ТАКА МИ Е УДОБНО, не за друго. Бах като слушам такива лайна ми се драйфа вече. Толкова са комплексирани тея хора, че отдавна са забравили що за хора са били изобщо някога. И няма и да си спомнят даже. Толкова ли е трудно да си себе си и да си кажеш, че не можеш да си позволиш свястна кола, щото не можеш да отделиш пари за такава и караш някъв дарак там че да може да стигнеш от точка А до точка Б, по-бързо вместо да се лашкаш из рейсовете. Тва е вика перфектната кола, Голф2-ка, Кадет, някое Ренде малко, или пък нещо подобно. 20 годишни баракудници и всеки се пъне да ти обяснява как не искал да си сменя колата щото тая му била супер ръиш ли. Мани бегай... Тия на запад що ги произвеждат тия новите коли не знам. Те перфектните са ги произвели вече тия новите са само така, на работа да се намират.

Ми к'вото и да си говорим така е.Аз например искам да си купя едно Волво S40,ама немога,щото сме шибана държава.Секи се прави,че му е добре с по 2лв.дневни,ама точно си избива комплексите с това.Аз 3 години да събирам за кола и те да идат хем за ежедневие,сметки,бензин,чаркалък на тая и т.н.И най-накрая ме прецакаха отсякъде.Ся трябва и по 50лв.парно да плащам,понеже съм на ток и имам тръби у нас.Ша дам 2к за клима и то хубава и накрая се едно си вкарах автогол.Баси и правителството,баси и нещото.

Link to comment
Share on other sites

Съвет за S40-ката, гледай да е с новата скоростна кутия( след 1997 мисля, че е ).

 

Аз искам да се оплача, че тая инфлация и ниски доходи не им се вижда края.

 

Ред - Това да се чува.Честно казано бих те насочил тогава към новия Фокус ;) , но все пак каквото и да вземеш ново стига да не е с на Зоро знака( лични пристрастия ) няма да сбъркаш.Можеш да погледнеш и внос на нещо на 2-3к мили от САЩ, говоря за Хонди и Лексъс.Има далавера.

 

Ама и това не е лошо ...

http://www.parkplaceltd.com/vehicle.aspx?s...t=1&size=50

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Съвет за S40-ката, гледай да е с новата скоростна кутия( след 1997 мисля, че е ).

 

Аз искам да се оплача, че тая инфлация и ниски доходи не им се вижда края.

Аз вече смятам да минавам на нова кола и да си я взема на лизинг.Така,че може и да е от 2008 скоростната кутия. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Според мен, когато достигнете стандарта да карате такива коли, те някак си от самосебе си ще се купят. Дори и да имам 40 хиляди няма да си купя такава кола, защото не ми отговаря на стандарта. И какво..? Като си купя и газова уредба ли ще и сложа? С какво се храни това нещо?

И поваярвайте ми, няма нищо по смешно от турбо-гъзар с лъскавата кола на баща си, който няма пари за количка. Често минавам покрай Авеню и съм се нагледал на селяния - спира чисто новото BMW отзад зад авеню(няма пари човека да дава за паркинг) и от него изкача някакво леке и стъпва тежко-тежко, сякаш току що е спасил Света, сяда на най-видното място и се разплува като, че ли целия свят работи за него. Ок - нямам нищо против хората, които могат да си позволят по-висок стандарт, но с всеки жест да се опитват да ти покажат, че са много над теб - това вече не мога да приема! Познавам хора, които разполагат с много пари от край време и те не се държат така. Най-големи гъзари го раздават тея, които току-що са продали нивата на село и сега имат пари и всякакви други новобогаташи, забогатяли по знайни и незнайни начини. Те хората са казали - пази Боже, сляпо да прогледа!

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Според мен, когато достигнете стандарта да карате такива коли, те някак си от самосебе си ще се купят. Дори и да имам 40 хиляди няма да си купя такава кола, защото не ми отговаря на стандарта. И какво..? Като си купя и газова уредба ли ще и сложа? С какво се храни това нещо?

И поваярвайте ми, няма нищо по смешно от турбо-гъзар с лъскавата кола на баща си, който няма пари за количка. Често минавам покрай Авеню и съм се нагледал на селяния - спира чисто новото BMW отзад зад авеню(няма пари човека да дава за паркинг) и от него изкача някакво леке и стъпва тежко-тежко, сякаш току що е спасил Света, сяда на най-видното място и се разплува като, че ли целия свят работи за него. Ок - нямам нищо против хората, които могат да си позволят по-висок стандарт, но с всеки жест да се опитват да ти покажат, че са много над теб - това вече не мога да приема! Познавам хора, които разполагат с много пари от край време и те не се държат така. Най-големи гъзари го раздават тея, които току-що са продали нивата на село и сега имат пари и всякакви други новобогаташи, забогатяли по знайни и незнайни начини. Те хората са казали - пази Боже, сляпо да прогледа!

 

едва ли ако баща му кара новата S kласа няма да може да си позволи 1 лев за паркинг но както и да е :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е, аз съм горе-долу така :)

Гъзарея с аудито на планинските велосипеди, но иначе си правя сандвичи за работа, защото 3-4 лв за стол ми идват много :)

Link to comment
Share on other sites

Е, аз съм горе-долу така :)

Гъзарея с аудито на планинските велосипеди, но иначе си правя сандвичи за работа, защото 3-4 лв за стол ми идват много :)

 

Ами тя крастата трябва да се чеше ! :D

Link to comment
Share on other sites

едва ли ако баща му кара новата S kласа няма да може да си позволи 1 лев за паркинг но както и да е :lol:
А ти как си го обясняваш този феномен - отпред паркинга празен, а отзад не можеш да минеш от мерцедеси и БМВ-та? Аз така си го обяснявам :)
Link to comment
Share on other sites

за кво да дават по един лев, като могат да си го спестят ;) и аз познавам такива хора, и то не един или двама... дребнави душички, кво да ги правиш, скръндзи отвсякъде. Може и 100 лева да има в джоба, ама левчето за паркинга няма да го даде, и ще спре някъде като пълен калъф :)

Link to comment
Share on other sites

Пари за паркинг - грешни пари! :huh: Може би мисля така, защото не карам скъпа кола.. Щом има други вариянти, защо да пълна гушите на тия бараби? А напротив - общината трябва да прави безплатни паркинги, поне малко да улесни спирането, особено в центъра.

 

Въобще искам да се оплача от трафика в тоя град, от умнотиите на уредниците (помните като беше ремонта в капана и едновременно бяха забранили минаването през Джумаята в посока енергото - достигането и паркирането пред любимият ми Мармалад бяха абсурдни). Кога ще го направят това разширение на моста на Руски? А още за паркирането - вместо еди-колко-си паяка да жужат и само да смучат пари, не може ли просто да се осигорят повече места? :confused Опитахме се да си издействаме подобно нещо, даже бяхме сколнни да е срещу определен абонамент, но общината ни отказа (става дума за "забранената" уличка между НТГ и дървото). Старата ни директорка (по настоящем омбудсман на Пловдив) сума време се разправяше, дори и само за колите на учителите пак не разрешиха. Пълна безсмислица, пълна!!! :wir

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си пусна нито Toca Race Driver, нито Toca Race Driver 2, още по-малко Toca Race Driver 3?!Какво става в тоя свят!?Това са стари игри, трябва да им са наред краковете, пачовете и т.н.

Link to comment
Share on other sites

заваля....попринцип обичам да вали, кеф голям, ама днес съм на урок и ходя с колелото вече,а ся тоя дъжд....

Link to comment
Share on other sites

Дъжд, слънце, дъжд, слънце, б*ахти времето... Ирландците са по-големи скръндзи от габровците.

 

едит: тоя поста ако някои ми го премести в темата за мисли... много благодаря.

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Аз пък колко искам да ви се оплача... Пристигам си в България и какво да си намирам компютърчето неработещо. WTF?! Някой е гръмнал захранването, изглежда Г-н ток, както и да е смених го и сега е пушка.

 

Относно Мидекс и неговите 10 лв за SOBRANIE - никога не съм ги пушил, не ми и трябва. За по-малко от 12лв си купих 5, повтарям 5 пакета с тютюн и сега имам да пуша една година :)

Link to comment
Share on other sites

едва ли ако баща му кара новата S kласа няма да може да си позволи 1 лев за паркинг но както и да е :lol:

Tva s benzina i novoto BMW ne e neshto novo. V Bulgaria sme vse pak. Fakta 4e dosta ot novite koli sa dizel govori donqkude 4e naroda misli kak da spesti. Ina4e durtite koli (epten durtite) si gultat dosta pari za remont. Tova sushto e faktor koito ne trqbva da se zabravq.

 

Tova she mi e 4tiq put koito se opitvam da izgledam number 23. V 9 mi se spi brutalno :wacko:

Link to comment
Share on other sites

нещо теорията ти пропада , я иди до най-близката бензиностанция и виж цената на дизела , после отиди и виж кубатурата и разхода на една нова дизелова кола , да кажем 745Д бмв и се върни и пренапиши поста си .....

Link to comment
Share on other sites

hm, 2.35 e obiknoveniq shellski diesel, 2.49 e V-power.

Ti sega nali ne se opitvash da sporish s men che benzina izliza po evtin ? Davam ti presen primer. Sreden razhod na Q7 - 16 na benz i 10 na diesel. Vzemi napravi edin sravnitelen analiz m/y dizel i benz koli i prepro4eti posta mi. Edinstveniq smisul, koito az (i 90% ot horata) vijdam da se kara dizel e ikonomiqta my.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...