Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Опитахме се да си издействаме подобно нещо, даже бяхме сколнни да е срещу определен абонамент, но общината ни отказа (става дума за "забранената" уличка между НТГ и дървото). Старата ни директорка (по настоящем омбудсман на Пловдив) сума време се разправяше, дори и само за колите на учителите пак не разрешиха. Пълна безсмислица, пълна!!! :wir

Ще ме извиняваш, но така наречената от теб "забранената уличка между НТГ и дървото" си е част от алеята на Бунарджика. Това си е пешеходна зона от край време и няма как да стане паркинг. Още малко и ще поискате "срещу абонамент" да ходите и да обръщате по-долу по тази алея където е чешмичката, че е по-широчко вместо да правиш 2-3 маневри на т.нар. "забранена уличка", която и без да плащате абонамент си е ползвате като паркинг.

И като нямате къде да паркирате се изтипосвате естествено в близките улички и аз като се върна от работа няма къде да паркирам. Последния паркирал пред нас ученик от НТГ/дървото едва ли ще направи тази грешка отново поради причината, че ме чакаше 4 часа да дойда да си преместа колата просто защото така го бях затворил, че нямаше никакъв начин да е изкара.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Апф.. Този следобяд си намерих 6мм дебел болт със шайба......... :lol: :huh:

Хубавото е, че на цената на кафе с кола кварталният гумаджия ми го извади и залепи гумата (предна лява). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Глупаво копче. Пренасочих си обажданията от единия телефон на другия, за да не ми се налага да нося два едновременно. А то не било толкова просто. Имало си цяла услуга "пренос на данни" и особено "към друг оператор". Сещате ли се кой се набутА с парички...

Link to comment
Share on other sites

Току що ми снесоха че утре съм бил на работа... бива ли такива работи...

разбирам те и аз имам същия проблем

ся съм нощна шефката почива утре познай кой пак е нощна муа направо ми заголиха гръбчето :angry1

Link to comment
Share on other sites

Току що ми снесоха че утре съм бил на работа... бива ли такива работи...

 

 

разбирам те и аз имам същия проблем

ся съм нощна шефката почива утре познай кой пак е нощна муа направо ми заголиха гръбчето :angry1

Какво толкова се оплаквате, аз и петък, и събота, и неделя бях на работа, и днеска пак съм на работа. Ващо е lite версия в сравнение с моето.

 

 

ПП. Защо няма чист, пухкав козунак , само със захар отгоре както едно време? Защо си мислят, че всички обичат разни сополи(стафиди) или портокалови кори да им се моткат в козунака.

Edited by jijane
Link to comment
Share on other sites

ПП. Защо няма чист, пухкав козунак , само със захар отгоре както едно време? Защо си мислят, че всички обичат разни сополи(стафиди) или портокалови кори да им се моткат в козунака.

 

е тва е приказка!!! и аз го бленувам това, и може би затова от няколко години само си чупя от някое парченце, като специално преди това го огледам от 17 различни ъгъла дали няма стафиди вътре...

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера, защо толкова ги плюете козунаците със стафиди, аз много ги аресвам, стафиди, бадеми, орехи да има, богата работа. Имам една съседка, баба, прави най-невероятния домашен козунак, мога да изям една тава от него, слага всичко в него, козунака е един път!

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера, защо толкова ги плюете козунаците със стафиди, аз много ги аресвам, стафиди, бадеми, орехи да има, богата работа. Имам една съседка, баба, прави най-невероятния домашен козунак, мога да изям една тава от него, слага всичко в него, козунака е един път!

Подкрепям с две ръце, два крака, нос, уши и други крайници.

Иначе по темата, 12 часа сън, мислех, че ще съм свежа, но съм като парцал, уморена и неадекватна :cry

Link to comment
Share on other sites

Стафидите са дяволско творение. Огньовете на Ада са изпили живота на гроздето което обяснява неприятния им вкус. :devil

Edited by deflax
Link to comment
Share on other sites

да все едно си лапнал на някой дядо ташаците... супер гадни са тея стафиди... спаружени и ужасни

 

трябва да отбележа, че сравнението е смешно ама не е готино :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

да все едно си лапнал на някой дядо ташаците... супер гадни са тея стафиди... спаружени и ужасни

извинявам се за офтопика, но не мога да не изкажа искреното си уважение към човека с богат опит в нестандартни занимания......

Link to comment
Share on other sites

да все едно си лапнал на някой дядо ташаците... супер гадни са тея стафиди... спаружени и ужасни

 

е... това обяснява омразата ти към стафидите :D

 

и на мен някои храни ми навяват неприятни асоциации и спомени и съответно не го обичам :D

Link to comment
Share on other sites

С риск форума да стане още по-гнусен: като натопиш "дядовите ташаци" в гореща вода, те се изпълват и стават като на 56 годишен! Верно че стафиди натюр е гадно, ама в козунак биват

Link to comment
Share on other sites

Вие пък от къде имате толкова информация за дядовите....? Много ми е любопитно! :D

 

ние нямаме... осланяме се на тези които имат и споделят с нас тук - виж малко по-нагоре :D

Link to comment
Share on other sites

Не мога да отворя нито 1 страница външен трафик

дори Google, а сега ми трябва и то много.

 

 

Направо ще изнасиля някой от еврокома... с бухалката...без вазелин...може и с рендето...

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...