Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Проблем значи. "Не много отдавна" и "почти женен" не трябва да се използват в един и същи контекст.

Вземи се стегни! :D

ще се случи живот и здраве след паспорта. Не е като да си си в страната и да биеш тъпаните
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Жалките хора в тая държава няма да свършат... 

Някой софеанец тая сутрин ми е направил лек подарък, беше ми резнал гумата...

Заради -12 джантата беше залепнала за главината и не успях да сваля спуканата гума и да си сложа патерицата, та резултата е крива джанта и гума която не става за нищо. Стигнах до сервиза и си купих нова гума. общо 160лв :) 

Link to comment
Share on other sites

Защо въобще си я карал така колата?! Изкривената джанта, ако е алуминиева няма да "зарастне".. Винаги ще си остане слабо място...

Link to comment
Share on other sites

Защо въобще си я карал така колата?! Изкривената джанта, ако е алуминиева няма да "зарастне".. Винаги ще си остане слабо място...

 

Изкривила се е докато е карал към сервиза със спукана гума.

Link to comment
Share on other sites

Компа нещо сгъна, при това МНОГО странно. Изведнъж се натовари, процесорът на 100% уж от Internet Explorer, рестартирах го и в момента ме убеждава, че Windows is not genuine, въпреки, че допреди рестарта си беше активиран с оригинален ключ. Взе да ми писва... Някой да знае да има някакъв вирус, който да прави такива поразии? След рестарта, освен, че не е активиран, си работи нормално.

Link to comment
Share on other sites

Компа нещо сгъна, при това МНОГО странно. Изведнъж се натовари, процесорът на 100% уж от Internet Explorer, рестартирах го и в момента ме убеждава, че Windows is not genuine, въпреки, че допреди рестарта си беше активиран с оригинален ключ. Взе да ми писва... Някой да знае да има някакъв вирус, който да прави такива поразии? След рестарта, освен, че не е активиран, си работи нормално.

 

Няма такъв вирус. Просто трябва да го активираш на ново. Прецакала ти се е активацията някак.

Link to comment
Share on other sites

Нека позная, замунда активация? :)

В интерес на истината със Замунда активациите не съм имал никакви проблеми, за разлика от оригиналните.

Link to comment
Share on other sites

Защо въобще си я карал така колата?! Изкривената джанта, ако е алуминиева няма да "зарастне".. Винаги ще си остане слабо място...

Джантите са стоманени, зимата не карам с халумин. Нямаше какво да направя. Блъсках я джантата, но не излезе. ЩЕ трябва да си купя един чук за спешни случаи да имам. 

Тя се изкриви точно преди сервиза, влезнах в една дупка. 

 

Тази седмица е малко каръшка, вчера някой ми е забърсал огледалото и се беше откъртило от основата. 

 

Поне си подписах договора за новата работа :)

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Блъсках я джантата, но не излезе. Ще трябва да си купя един чук за спешни случаи да имам. 

 

Заставаш с гръб към джантата/колата и риташ здраво къчове. На втория ще е долу, ще не ще.

Щом е стоманена - майната и. За догодина си купи една за 20лв. и си готов.

За София изкъртени огледала и ударени брони си е нещо нормално - ако колата ти е мерак/слабост - каско!

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Удрях къчове, бих я с резервната гума, не помогна нищо. 

 

Каско, няма смисъл за кола 99та година,а и вече е набита от градушка и има забележки по боята. 

 

Кара се и тва е :) Догодина друга живот и здраве. Тя ще е 100% с каско. 

Link to comment
Share on other sites

Заставаш с гръб към джантата/колата и риташ здраво къчове. На втория ще е долу, ще не ще.

 

Мечти... Аз така не мога да си сваля гумите на Мондеото. Ако искаш ела и ги ритай цял ден, аз ще пия бира отстрани.  :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А, ще ритам. Колата да не е моя. Аз ще пия, ти ще риташ :grin:

 

Аз ритАх като луд, блъскАх, смазвАх - не помръдва на йота. Тия гуми не са сваляни може би 7-8 години. Да видиш как се помпи с чикиджийска велопомпичка от 4.50... Тихо, че не ща да си спомням... 

Link to comment
Share on other sites

Язък...а толкова му се старах. Между другото автоматиката на тубата в повечето време прекалява с авторските права - на мен са ми блокирали откъсче по-кратко от минута, а в същото време целият филм някакси стои безпроблемно пак там. Един път бях снимал събора на 'club ford', обикалях между колите и правех кли, а тубата ми го беше блокирала, защото от 100 метра едвам се чувало някакъв инструментал, който имал авторски права - супер некачествено доловен от микрофона на фотоапарата и това ако не е пълен идиотизъм, здраве му кажи. :notify:

Link to comment
Share on other sites

защото от 100 метра едвам се чувало някакъв инструментал, който имал авторски права - супер некачествено доловен от микрофона на фотоапарата и това ако не е пълен идиотизъм, здраве му кажи. :notify:

Смени му ритъма + - някой такт и вече ти си автора.

Така един колега искаше да ползва някаква песен, свързва се с автора и той му отговаря "Неможе ли да забързаш/задавиш песента както правят всички, че е доста сложно уреждането на плащането и не си заслужава?".

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Това не е песен - говорим за 47-секунден откъс от стар филм час и половина, който го има свободно в тубата. Сега подадох възражение да видим дали ще ми го пуснат, пък и да не го пуснат - дреме ми на сайдера... :popcorn-and-drink-smiley-emotic...чудя се ако го преобразувам като "частен" дали пак ще го блокират, ама така или иначе тоя вече са го спрели, та май трябваше да го направя преди да го кача.
 
Edit:
 

Оспорването ви за авторски права понастоящем се преглежда от собственика на правата. Ще получите отговор до 30 дни от подаването му.

Link to comment
Share on other sites

Това не е песен - говорим за 47-секунден откъс от стар филм час и половина, който го има свободно в тубата. Сега подадох възражение да видим дали ще ми го пуснат, пък и да не го пуснат - дреме ми на сайдера... :popcorn-and-drink-smiley-emotic...чудя се ако го преобразувам като "частен" дали пак ще го блокират, ама така или иначе тоя вече са го спрели, та май трябваше да го направя преди да го кача.

 

Edit:

 

 

Клипът работи вече :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...