Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Но пък мен не ме домързя да намеря картинка, да я кропна и да й тегля 2 стрелки заради обяснението...какъв съм си работен само. :bgrin:

И понеже сме в темата за оплакванията, а тъй като снощи завърших 6 клипа, които трябваше да направя по един проект - толкова бях доволен от себе си, че за момент ми мина идеята да си посегна. :lol:...обаче казват, че когато много започнеш да си харесваш нещата дето правиш, значи определено си спрял да се развиваш. което ме плаши малко...ама пък наистина съм добър мамка му - край, посягам си! :woot

Link to comment
Share on other sites

Но пък мен не ме домързя да намеря картинка, да я кропна и да й тегля 2 стрелки заради обяснението...какъв съм си работен само. :bgrin:

И понеже сме в темата за оплакванията, а тъй като снощи завърших 6 клипа, които трябваше да направя по един проект - толкова бях доволен от себе си, че за момент ми мина идеята да си посегна. :lol:...обаче казват, че когато много започнеш да си харесваш нещата дето правиш, значи определено си спрял да се развиваш. което ме плаши малко...ама пък наистина съм добър мамка му - край, посягам си! :woot

Голем си ти, вее... Голем!

Link to comment
Share on other sites

Но пък мен не ме домързя да намеря картинка, да я кропна и да й тегля 2 стрелки заради обяснението...какъв съм си работен само. :bgrin:

И понеже сме в темата за оплакванията, а тъй като снощи завърших 6 клипа, които трябваше да направя по един проект - толкова бях доволен от себе си, че за момент ми мина идеята да си посегна. :lol:...обаче казват, че когато много започнеш да си харесваш нещата дето правиш, значи определено си спрял да се развиваш. което ме плаши малко...ама пък наистина съм добър мамка му - край, посягам си! :woot

Намери си критици.

Link to comment
Share on other sites

Ами освен тебе и Гадо да цаня...понеже ония, дето им правя нещата много ме харесват, а не ми се подмазват - сигурен съм. То аз съм си най-големия критик, щото обикновено и най-дребните неща ме дразнят, но или прагът ми към подробностите нещо се е скапал, или вече толкова изпипвам до последно нещата, че даже и аз няма за какво да се хвана. ;)

Link to comment
Share on other sites

...или вече толкова изпипвам до последно нещата, че даже и аз няма за какво да се хвана. ;)

Ти си направо един БоК, вее....

Link to comment
Share on other sites

Ами освен тебе и Гадо да цаня...понеже ония, дето им правя нещата много ме харесват, а не ми се подмазват - сигурен съм. То аз съм си най-големия критик, щото обикновено и най-дребните неща ме дразнят, но или прагът ми към подробностите нещо се е скапал, или вече толкова изпипвам до последно нещата, че даже и аз няма за какво да се хвана. ;)

гадо не става, виж го как те боготвори.

 

Аз като един артистичен типаж знам, че клиента рядко харесва това, което и човекът, който го е правил. Ако клиентът си го хареса - супер. Получаваш пари.

Link to comment
Share on other sites

гадо не става, виж го как те боготвори.

 

Той се подмазва...ама доколкото го познавам, бързо ще му мине. :lol:

 

П.П. А относно харесването от клиента...забелязал съм, че ако на мен ми хареса, обикновено и на него му харесва, все пак съм зодия везни и докато не го претегля до милиграм спрямо критериите ми за завършеност - не го давам...но да не забравяме все пак, че работя с "материал от клиента" и понякога, когато материалът не е добър, каквито и магии със софтуера и въображението си да правиш - само може да загладиш ръбовете, да полираш и толкова. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не ми се пие бира. Не ми се пие каквото и да било, освен вода. А шкафчетото ми за удоволствия е препълнено така, че да му подпирам вратата с кол.

Притеснявам се да не би да имам някакъв проблем....

Link to comment
Share on other sites

Заради Русо пиче с хубави цици се навих да гледам планетата на маймуните. Как може хората да стават мулти милионери от такива тъпотии... Същата лайнарщина като ония със светещите мечове, сините идиоти, хобити и тн сган.

Link to comment
Share on other sites

Поне пусна ли ти след филма :D

Ако това Русо пиче ми пусне... Ще го пиша в държавен вестник. Аз говорих за актрисата. Филма го гледах сам. А и съм почти женен. Не става така тая работа вече.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...