Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ангел го каза много точно. Беше момент за купуване ама аз чакам с трици да ловя маймуни.

 

Цените все още са ниски. Аз купих точно като започна да пада и се прецаках малко, та сега съм на загуба и се надявам да се качи над покупната цена.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Цените все още са ниски. Аз купих точно като започна да пада и се прецаках малко, та сега съм на загуба и се надявам да се качи над покупната цена.

 

Ограничи си загубата като продадеш на малка загуба днес. Щото после ще се чешиш умно по главата.

Балонът все да издиша вече, да не тръгне на спукване само. Който е продал на 19к+ е наистина играч, защото за няма и месец си е удвоил портфейла в коини, а ако изчака още малко ще отиде към утрояване. Сега тенденцията ще бъде само надолу няколко месеца, също като при другите валути. Колкото повече отлагаш, толкова повече губиш. Валутната борса е така: печели се от моментната разлика, а не от дългосрочна инвестиция.

Предполагам някои ще си спомнят денят на хиперинфлацията, когато доларът подмина 3200 лв. Същият ден играчите продадоха всичките си налични долари, балъците ги купиха, после на следващия ден играчите си удвоиха доларите на 120-130 процента като ги купиха по 1250-1300 лв. Естествено, всичко беше добре режисирано и нямаше никакъв риск. Само трябваше човек да има достъп до информацията.

Link to comment
Share on other sites

Цените все още са ниски. Аз купих точно като започна да пада и се прецаках малко, та сега съм на загуба и се надявам да се качи над покупната цена.

Моята цел е на две места по 100 кинта. От едното чакам 30 бона ако се изпълнят обещанията, от другото 7. С две думи. Там или губя 200 кинта, или изкачам с вноска за къща(почти). От биткойна губя за сега. Та това е то. Изпуснали сме големия влак, но и на малкото ще се зарадвам ;)
Link to comment
Share on other sites

Ограничи си загубата като продадеш на малка загуба днес. Щото после ще се чешиш умно по главата.

Балонът все да издиша вече, да не тръгне на спукване само. Който е продал на 19к+ е наистина играч, защото за няма и месец си е удвоил портфейла в коини, а ако изчака още малко ще отиде към утрояване. Сега тенденцията ще бъде само надолу няколко месеца, също като при другите валути. Колкото повече отлагаш, толкова повече губиш. Валутната борса е така: печели се от моментната разлика, а не от дългосрочна инвестиция.

Предполагам някои ще си спомнят денят на хиперинфлацията, когато доларът подмина 3200 лв. Същият ден играчите продадоха всичките си налични долари, балъците ги купиха, после на следващия ден играчите си удвоиха доларите на 120-130 процента като ги купиха по 1250-1300 лв. Естествено, всичко беше добре режисирано и нямаше никакъв риск. Само трябваше човек да има достъп до информацията.

Вече се върнаха на покупната цена.

 

  

Моята цел е на две места по 100 кинта. От едното чакам 30 бона ако се изпълнят обещанията, от другото 7. С две думи. Там или губя 200 кинта, или изкачам с вноска за къща(почти). От биткойна губя за сега. Та това е то. Изпуснали сме големия влак, но и на малкото ще се зарадвам ;)

Нали осъзнаваш за какво повишаване на стойността става въпрос тука? :)

Никой не чоже да ти обещае такова нещо. В кой тоукън си инвестирал?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Май и с WD ще си сменяме шапките!!! Как може?!?! Тъкмо се радвам, че си купих нов МyBook и старият за почна да боксува, като на 911 дни (смях!!!) ми показва 14 лоши сектора и още толкова слаби...  :angry1  :angry1  :angry1

Link to comment
Share on other sites

Може ли да съм такъв карък - да си харесам последен модел пиано с още 100 екстри, а да са му направили поддръжка и свързаност само с айфон, айпад и останалите епълски айове...От най-сладките благинки се лишавам, щото изобщо не възнамерявам да си взимам айпад само заради това, а толкова трудно ли беше да му хакнат и една андроидна поддръжка.  :throw:

Link to comment
Share on other sites

Може ли да съм такъв карък - да си харесам последен модел пиано с още 100 екстри, а да са му направили поддръжка и свързаност само с айфон, айпад и останалите епълски айове...От най-сладките благинки се лишавам, щото изобщо не възнамерявам да си взимам айпад само заради това, а толкова трудно ли беше да му хакнат и една андроидна поддръжка.  :throw:

 

Това виждал ли си го?

 

https://www.native-instruments.com/en/products/komplete/keyboards/komplete-kontrol-s88/

Link to comment
Share on other sites

А, не бе - за пръв път го виждам. :D

Такова не ми върши работа, а и вече си поръчах пиано с доста повече екстри, пък и освен това си имам още едно подобно пиано (пак с хамър) и функции на контролер, но реално дори и не го ползвам като контролер, защото имам специализиран контролер (с моторизирани фейдъри), с който ми е много по-удобно да работя....и като отчетем факта, че имам и трето пиано пак с 88 клавиша и хамър - май едното ще трябва да го разкарам, че вече нямам място за три. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

 май едното ще трябва да го разкарам, че вече нямам място за три. :bgrin:

 

Радост с радост ще приеме ново пиано, близко до клавишите на реалното.  :smile1:

Link to comment
Share on other sites

Мани, че досега качвах новото пиано... :sick ... на единия кашон си пише "40 kg" бруто - не е много, но поради размера трудно се носи, а има и втори със същата големина, но той пък хубаво, че по-лек...

 

P.S. Онова другото дето вече ми идва в повече е stage пиано - на Радост й трябва съвсем друг тип пиано.

Link to comment
Share on other sites

Тия Майкрософт да им еба майката - забравил съм си паролата на скайп и след час разправия и полълване на форми се отказах да успея да си го върна! Няма съпорт с който можеш да се свържеш, а само роботче, което те препраща към FAQ и skype community! Мейл с код за ресетване на паролата не получавам, въпреки че го цъкнах поне 10 пъти, намерих онлайн форми, но и там попълних данни които си спомням + 2 пароли които са ми били на скайпа и пак не била достатъчно информацията за да ми ресетнат паролата!  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1 Направо ми скъсаха нервите дано фалира тоя дърт педераст Гейтс!!! Майкрософт да отидат на 0 при следващата криза им пожелавам!!

Link to comment
Share on other sites

Вчера се свързах с Microsoft съпорта по чат точно за 2-3 минутки, защото бях сменял дъното и трябваше да ми активират Уиндоус инсталацията. Напълно безпроблемно мина цялата процедура.

 

А и Бил Гейтс вече не е на чело на Майкрософт. :)

 

Не би трябвало да е толкова сложен процеса. Мейла от тях да не пристига в СПАМ? Нямаш ли други варианти за възстановяване на акаунта?

Link to comment
Share on other sites

Скайп преди МС никога не е бил боклук. За Вайбър пък въобще не съм видял да е боклук, за разлика от Whatsapp, което е ТОТАЛЕН боклук...  :ninja:

Link to comment
Share on other sites

И Скайп и Вайбър не доставят и не синхронизират съобщения между устройствата доста често.
При положение, че това е основната функционалност на IM приложенията, мисля, че е доста сериозен проблем.

Link to comment
Share on other sites

Вчера се свързах с Microsoft съпорта по чат точно за 2-3 минутки, защото бях сменял дъното и трябваше да ми активират Уиндоус инсталацията. Напълно безпроблемно мина цялата процедура.

 

А и Бил Гейтс вече не е на чело на Майкрософт. :)

 

Не би трябвало да е толкова сложен процеса. Мейла от тях да не пристига в СПАМ? Нямаш ли други варианти за възстановяване на акаунта?

 

Не пристигна в спам, не съм толкова глупав :) Ами то няма, майната му аз го ползвам само да си говоря с колегите и вече ме аднаха, но все пак пикая на тях и е абсурдно да няма как да се свържеш с човек от съпорта!!!

Като всичко пипнато от МС и Скайп се превърна в ад и кошница с лайна... 

Напълно съгласен! Преди години си го ползвах много, след като те го барнаха стана лагав и бъгав!

 

Не виждам разлика аз. Скайп винаги е бил боклук. Редом с Вайбър. Но това съм го споменавал вече и преди.

За вайбър не съм съгласен! Хиляди пъти по-добро е от Whatsupp!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...