Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Какво значи да ти 'уредят'? Сделката си е сделка - искаш лаптоп, поръчваш си го и така... В 90% от фирмите лаптопите се пазаруват от 4-5 големи вносителя. Няма чак такива големи дандании като чакане по 3-4 дни да ти отговорят, па 30 дни да ти го доставят...

 

Не си поръчвал нищо по-екзотично досега нали?

 

Особено по-скъпите лаптопи си ги чакаш 45 РАБОТНИ дни да ги доставят като поп. И то АКО ги доставят. Щото може да ти се обадят че няма да стане или че ще трябва да изчакаш още толкова... междувременно ти си платил лаптопа 100% + доставката + ддс-то ++++

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Целият съпорт на dell.com са индийци....

 

Досега успявал ли си от индиец да изкопчиш полезна информация?

 

И 2 - успявал ли си да накараш някой от тия цигани да говори по-бавно? Не стига че ломотят с циганския си акцент ами го правят колкото могат по-скоростно...

 

МРАЗЯ ИНДИЙЦИТЕ И В ЧЕРВАТА СИ. ОСОБЕНО СЪПОРТ

Link to comment
Share on other sites

И 2 - успявал ли си да накараш някой от тия цигани да говори по-бавно? Не стига че ломотят с циганския си акцент ами го правят колкото могат по-скоростно...

Дедо, това им е нормалния начин на говорене на техния език. За съжаление повечето изобщо не са наясно, че този номер в английския не става. Въпреки дългогодишните усилия на Британската империя, ефекта явно е бил минимален. :lol:

Link to comment
Share on other sites

А ти колко пъти си говорил със съпорт и си попадал на индийци? Да ти обяснявам ли че кухия индиец от съпорта на една БАНКА го попитах 3 пъти за едно и също нещо и 3 пъти ми даде ГРЕШЕН отговор... не просто грешен ами точно обратното на истината и хубаво че не го послушах ами попрочетох документацията още 2 пъти след това се обадих на друг и попаднах на американец та му казвам какво ми е казал индиеца, какво съм прочел и че нещо не ми се струва правилно така и пича само взе да се хили и нищо, обясни ми нормално как е и за 5 минути се разбрахме.. С индиеца 20 минути говоря, онзи ломоти неразбрано и с цигански акцент и не ще да забави темпото на всичкото отгоре ми дава грешна информация. МРАЗЯ ГИ И В ЧЕРВАТА СИ ДЕЙ**А Ш****ТЕ цигани

Link to comment
Share on other sites

Поддръжката на продавача, на нашия продукт също е в Индия и хората стават пишман като се обадят. Аз лично не съм им звънял още, но се надявам да не се налага.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Няма такъв шибан ден. То започна от вчера де. Единият ми телефон е в бокса за неизвестно време. Тази сутрин си търся картата за другия и се оказва, че съм я загубила някъде из квартирата. Обърнах всичко. Вдигнах леглото, под, над него, НЯМА Я, де*ба и смотаната карта. Изкарах колелото да ходя на работа, в секундата, в която го извадих, заваля. Прибрах го. Отидох, както и да е. На бачкане на 10-тата минута се закачам някъде и си поря дънките на едната буза на задника, ама все едно с бръснач (около 15 см. цепка) (само да отбележа, че не са ми тесни и не съм ги порнала с напъни). Преобличам се с пола (нямаше с какво друго), с маратонки и спортна блузка с къс ръкав. Полата би трябвало да ми стои до коленете. Но неее. Шили са я някакви пияни китайци, не знам от какъв тип жени са вземали мерки, ама цялата касова зона можеше да се събере в тази пола. Отделно, че бриджът и е супер голям и стои като балон, а се води официална. Замръзнах и изглеждах като мангалка.

Жоро болен легнал, не може да стане цял ден. Чаках шефката ми да си ме прибере, че да не си ходя с разпорените дънки.

Точно на моята каса се развали подвижния скенер, при опашки от 8-9 човека на каса и промоция на олио и минерална вода. Вдигай тия стекове, вдигай... Кръстът ми е леш.

Колежката ми даде да и тегля пари от картата. Отивам, натискам 30 лв., неееееее... Банкоматът има налични само по 50 лв. Тя седи до мен и се хили, на мен ми се реве... :cry Баси, тия дни каквото и да докосна, все се чупи или губи.

Нямам никакви зимни или поне есенни дрехи тук, всичко е в Хисар. Няма как да си ида следващите 7-8 дни. Изобщо като е тръгнало и не знам къде ще му излезе края. Да се свършва вечееееееее... :wacko: Полудявам.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

:cry Баси, тия дни каквото и да докосна, все се чупи или губи.

Нямам никакви зимни или поне есенни дрехи тук, всичко е в Хисар. Няма как да си ида следващите 7-8 дни. Изобщо като е тръгнало и не знам къде ще му излезе края. Да се свършва вечееееееее... :wacko: Полудявам.

Начиии..., да не си му пипнала онази работа на Жоро!

Link to comment
Share on other sites

На крачка съм. Много кофти тия дни. Както се казва "Има и такива дни", ама може ли да е всеки ден?! Днес пак супер накриво тръгна всичко, сигурно ще завърши още по-зле.

 

Не съм и не бих посмяла.

 

Отделно простите ми съквартирантки пускат от една седмица климатика да бичи на 30 градуса. В тяхната стая не се живее от жега, ние с другото момиче седим и мръзнем, за да не правим супер голям ток. И аз обяснявам като на малоумници, че няма да го платя този ток, защото не съм го хабила аз. Че аз седя завита с 2 одеала, за да не пускам печка. И без това миналата година 4 месеца не слезнахме под 200 лв. ток, не ща сега да са 6 месеца. Студено им било. Викам: "И на мен ми е студено, ама се обличам (макар че по-топлите ми дрехи, както казах горе, са на Хисар) с 5 ката дрехи, за да не ми е студено, завивам се. Вие не можете ли да го правите същото?" И чак сега спряха климатика, да ги е*а в простите парчета, кухи като лейки. Може ли такава наглост, безочие и безхаберие, кажете ми?! Отделно, че едната е по цял ден в нас, защото я уволниха от бачкане, с какво ще го плаща тоя ток?!?!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Бах мамаму и късмет, след 2 седмици заминаваме на море, а преди няколко дни е изригнал вулкан там където ще ходим. :angry1

 

Поне се надявам да си взема едно парче радиоактивна лава :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Предни и задни носачи, лагери отзад, маркучи за спирачките, термостат и труд = 600 лв. :sick

 

Че евтино си минал. На мен за каското ми искат над 2 пъти повече. Което сега трябва да изплатя нацяло щото имам щета видиш ли...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Че евтино си минал. На мен за каското ми искат над 2 пъти повече. Което сега трябва да изплатя нацяло щото имам щета видиш ли...

 

Е да, но предполагам, че твоята кола е по - нова, моята е '97-ма :laughing: Пък и нещото от което наистина ми се додрайфа, е че като направих сметката и излиза, че са взели към 200+лв. за труд :ghost

Link to comment
Share on other sites

Е да, но предполагам, че твоята кола е по - нова, моята е '97-ма :laughing: Пък и нещото от което наистина ми се додрайфа, е че като направих сметката и излиза, че са взели към 200+лв. за труд :ghost

 

Стига да не са си оставили ръцете като един майстор при който ходих със старата кола.....

Link to comment
Share on other sites

Е да, но предполагам, че твоята кола е по - нова, моята е '97-ма :laughing: Пък и нещото от което наистина ми се додрайфа, е че като направих сметката и излиза, че са взели към 200+лв. за труд :ghost

Такава е тя...другия път може да пробваш сам :). Тъкмо ще разбереш що са ти взели 200 лева. Особено ако е и по-студено времето.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...