Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Стига рева, бе! Нали вече си имаш компресор!? Утре ако си бил послушен и си си купил флаконче с газ (R-134a) мога да дойда и да те спася от тези мъки. Щото ако не си купиш флакончето... ще се наложи да идвам с фирмена бутилка... и тогава вече ще започнат извращенията!

 

Аз се ядосах, че не се сетих да ти кажа днес аз да я взема и да я донеса, ти утре само да я отнесеш обратно. А утре дали ще стигна до ходене и купуване, че до връщане, че до чакане след работно време - незнайна история....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Било грешно описан артикула в каталога. И сега вече мога да си го поръчам на новата цена. Според поредния индиец от съпорта.

 

Пробвай пак докато не попаднеш на не-индиец. Освен това поне едно извинително писмо нещо да си получил? Такива истории тихомълком да се изтрие поръчка са цигански изпълнения

 

Бира с лед момчета, бира с лед... Ама какво да направя като си обичам техника и не искам да го претоварвам tounge.gif

 

Тури някоя бутилка в хладилника де. Престраши се малко - временно е положението. Хем може да опиташ някоя и друга по-екзотична бира - все ще намериш нещо в метро примерно :) Всяко зло за добро нали знаеш. Кога ще почерпиш за чудния акъл дето ти дадох сега :P

Link to comment
Share on other sites

Тури някоя бутилка в хладилника де. Престраши се малко - временно е положението. Хем може да опиташ някоя и друга по-екзотична бира - все ще намериш нещо в метро примерно :) Всяко зло за добро нали знаеш. Кога ще почерпиш за чудния акъл дето ти дадох сега :P

 

Не те ли е срам да се обаждаш по повод пиене бре laughing.gif

 

Никаква бира не ми трябва (освен Пшенично), при положение, че имам кег, който ако стои ще се вкисне. Мисли бе моме.

Link to comment
Share on other sites

А утре дали ще стигна до ходене и купуване, че до връщане, че до чакане след работно време - незнайна история....

Ми, тя твоята бирена машина е повредена.... Нали се сещаш как днес ме попита, що аджеба, по сервизите взимали толкова пари за едно зареждане, като газта не струвала чак толкова!? Е, ако не си вземеш флакончето сам..., ще ти се наложи да разбереш, що аджеба.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай пак докато не попаднеш на не-индиец. Освен това поне едно извинително писмо нещо да си получил? Такива истории тихомълком да се изтрие поръчка са цигански изпълнения

Само с амазон ще се занимавам. Писмо нямаше. Писмо имаше на моето запитване къде ми е поръчката. Щото сутринта всичко беше ок. После скриха артикула и след това и изтриха поръчката. И чак като попитах какво става полуичих 2 писма - едното като от автоматична система, защото казваше не отговаряй на това и малко по-късно 90% същото писмо с подпис някой си там индиец.

Link to comment
Share on other sites

Ебаси изработката...от 2 седмици дебна един фосил в ибея и точно когато стана голямото наддаване на финала, батериите на мишката ми дадоха заето 30 секунди преди края на търга!!! :woot Как може да съм толкова тъп и да не сложа нов комплект като ми е толкова важно...:angry1

Link to comment
Share on other sites

Ебаси изработката...от 2 седмици дебна един фосил в ибея и точно когато стана голямото наддаване на финала, батериите на мишката ми дадоха заето 30 секунди преди края на търга!!! :woot Как може да съм толкова тъп и да не сложа нов комплект като ми е толкова важно...:angry1

 

Не че нещо ама не се наддава така

Link to comment
Share on other sites

Ебаси изработката...от 2 седмици дебна един фосил в ибея и точно когато стана голямото наддаване на финала, батериите на мишката ми дадоха заето 30 секунди преди края на търга!!! :woot Как може да съм толкова тъп и да не сложа нов комплект като ми е толкова важно...:angry1

Друг път използвай автобидъри... Изобщо не ти трябва да си пред компа ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз си слагам в самия ebay доколко давам и повече не ми се дава. Ако някой даде повече - да е жив и здрав.

Грешна тактика, дедо. Този максимум, ако си го сложил дни или дори часове преди края на търга много лесно може да бъде достигнат и преминат от останалите. Успешната тактика е винаги да се чака до края, без да се наддава през това време. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ебаси изработката...от 2 седмици дебна един фосил в ибея и точно когато стана голямото наддаване на финала, батериите на мишката ми дадоха заето 30 секунди преди края на търга!!! :woot Как може да съм толкова тъп и да не сложа нов комплект като ми е толкова важно...:angry1

Ми продължавай да караш с мишка, траеща 1 ден на батерии, и после се обяснявай колко е перфектна и как това не е проблем, и как винаги имаш една стая със заредени батерии :bgrin: .

Link to comment
Share on other sites

Грешна тактика, дедо. Този максимум, ако си го сложил дни или дори часове преди края на търга много лесно може да бъде достигнат и преминат от останалите. Успешната тактика е винаги да се чака до края, без да се наддава през това време. ;)

 

Ще го достигнат ако дадат повече. Ако дадат по-малко системата автоматично ги outbid-ва. И честно казано ми е все тая кой за колко ще го вземе ако даде повече от мен. Аз си знам доколко давам и така.

 

ПС: Всъщност почти винаги давам buy now щото мразя да чакам

Link to comment
Share on other sites

Дедо, много си далече от покер играта явно...:P Твоят метод го използвам едва в 10% от случаите и то най-вече, когато има опасност да забравя, че трябва да наддавам за нещо.

 

Да не говорим, че там, дето аз участвам почти никога няма buy now...и за нещо от един и същи вид, при усет към останалите наддаващи и правилно наддаване може да го вземеш примерно за $50, а при неправилно - за $350...като в началото на трупането ми на опит като наддаващ, основно се работех с цени като втората.

Link to comment
Share on other sites

Така е ... затова се старая да не си създавам излишни емоции. И се придържам към темата че ако нещо ми се струва скъпо не е проблема неговата цена а това че аз вадя малко :)

Link to comment
Share on other sites

Ми продължавай да караш с мишка, траеща 1 ден на батерии, и после се обяснявай колко е перфектна и как това не е проблем, и как винаги имаш една стая със заредени батерии :bgrin: .

Да.Или пък да разчита на ЕВН да му доставят постоянно ток за зарядните... :lol:

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ще пътувам до Бургас с една бременна/жена ми/, един хипопотам/нейна приятелка, която искаше да ме ебе/, и колежката й, която е с 10 годишната си дъщеричка....cry.gif Добре, че поне е лапето, че да сме двама на един акъл...А то 5 часа ще изпляскам с тия кози...

Link to comment
Share on other sites

Ще пътувам до Бургас с една бременна/жена ми/, един хипопотам/нейна приятелка, която искаше да ме ебе/, и колежката й, която е с 10 годишната си дъщеричка....cry.gif Добре, че поне е лапето, че да сме двама на един акъл...А то 5 часа ще изпляскам с тия кози...

а кой те е накарал да съгрешаваш с кози?!

 

можеше поне с овце - да са по-ваклички и хрисими :lol:

 

 

за пътя - след Ст. З мини по подбалканския - 20км по-дълго, но пък с 500 камиона по-малко и заобикаляш 8 контролни токи на КАТ, където всеки рязко набива спирачки и минава тържествено с 30-35 км/ч. след сливен нямаш много голям избор, но пък на карнобат се появява нещо подобно на магистрала и ша можеш да се фучнеш по завоите със 150-200 та всичко женско да започне да се моли тихичко, та да не буди шофера.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ми то овца, коза - все тая..Все е преживно, чифтокопитно. Пътуваме с влака, за да мога да пия.lol.gif И ще уча хлапето на мръсни номерца w00t.gif Майка му ще ме намрази за тия 5 дни lol.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Моя супер, хипер, ултра, мега рутер се прееба. :( Добре, че не продадох стария, че да има нетче.

Би ли споделил моделите стар/нов?
Link to comment
Share on other sites

Би ли споделил моделите стар/нов?

Новия е TP-LINK 1043ND, стария е едно SMC дето ми е с 5 години гаранция :) и май още не е изтекла :)

Link to comment
Share on other sites

Гаров ми хвалеше едни на NetGear като много хубави и на прилична цена. Аз взех един linksys и се чудя дали да не го сменя с по-новия 802.11n модел...

Link to comment
Share on other sites

Току що ми взеха книжката за 2 неплатени акта , единият е 20лв за забравен талон , другият е за несъобразена скорост (НЕ ПРЕВИШЕНА) а несъобразена понеже след като ме засече един олигофрен трябваше да избирам или временен пътен знак или челен удар , полицаят дойде в нас и ми връчи наказателно постановление за 20лв и ме помоли да си предам книжката :JC_golly: :JC_golly: Викам му как така ще ми взимаш книжката за никви нарушения тоя вика "Сори не ги решавам аз тия работи , началника така е наредил .... сега всички с повече от 1 неплатен акт им предстои лишаване" Въпрос от моя страна : кога ще ми я върнете "В сряда можете да си я получите може и утре ма не е сигурно понеже нямаме време да ходим до КАТ и ще я оставим утре , отиваш в сряда плащаш и си готов" :blink: :confused

Кой го сложи тоя олигофрен за началник ?!?!? :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :angry1

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...