Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Изгоря ми ХДМИ изхода на ексбокс-а.....

Изгоря ми хубавият ХДМИ кабел с наАм ква си оплетка .....

Изгоря ми 1 ХДМИ вход на телевизора.....

Точно преди да пробвам 2 нови игри които бях купил същият ден.....

 

 

Дет си имат един израз американците - EPIC FAIL :angry1

На различни контакти ли ги пусна? Тогава тече едно изравняване на фазите по кабела...

Имам познат, така му изгоря лаптоп и монитор почти си замина-свързал ги на различни контакти и после понечил да ги свърже с VGA кабел..

За това едно съветче-Компютъра и всичката периферия на един разклонител/контакт.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Старост-нерадост. Колкото и да не обичам, пак стигнах до фастум гела....

За*би фастум гела, вземи си направление от ОПЛ за специалист да ти назначи физиотерапевтични процедури. Отделно може и медикаменти.
Link to comment
Share on other sites

За*би фастум гела, вземи си направление от ОПЛ за специалист да ти назначи физиотерапевтични процедури. Отделно може и медикаменти.

 

Ако не мине до 2 дни, направо си вземам и болничен и отивам на санаториум някъде...в някоя дупка biggrin1.gif Калта всичко лекува.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Е кво му е наказанието?

Ми примерно днес е 8-ми Декември. Болен студент на 8-ми, който е щял да ходи някъде, а сега ще трябва да си седи вкъщи - това е.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Не, че нещо..., ама да се превръща дата на приемането на първият закон за висшето образование в повод за пиянски изстъпления... Че на всичкото отгоре и 99.99% от т.н. студьентьи и идея си нямат на тази дата какво се е случило, и каква, аджеба, празнуват... Не е добре... никак не е добре... Как после човек да приема на сериозно така набедената - бъдеща интелигенция...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Не, че нещо..., ама да се превръща дата на приемането на първият закон за висшето образование в повод за пиянски изстъпления... Че на всичкото отгоре и 99.99% от т.н. студьентьи и идея си нямат на тази дата какво се е случило, и каква, аджеба, празнуват... Не е добре... никак не е добре... Как после човек да приема на сериозно така набедената - бъдеща интелигенция...

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не, че нещо..., ама да се превръща дата на приемането на първият закон за висшето образование в повод за пиянски изстъпления... Че на всичкото отгоре и 99.99% от т.н. студьентьи и идея си нямат на тази дата какво се е случило, и каква, аджеба, празнуват... Не е добре... никак не е добре... Как после човек да приема на сериозно така набедената - бъдеща интелигенция...

http://www.youtube.com/watch?v=NTWLNjxOdNc

Good Morning Haters!

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Бахти, от къде всички ги вадят тези пари...Коли, лаптопи, таблети, iPhone-ни, простотии...А уж сме беден народ бе...

И аз искам някоя златна мина в задният двор, а не да го карам кът сИга...

Edited by jjjjjk
Link to comment
Share on other sites

Купих много сладки фибички на племенницата ми с розово-жълти зайци на точки. Толкова бяха сладки, а съм ги изръсила някъде по пътя. Много ме е яд :cry

Link to comment
Share on other sites

Жена ми, не стига че има повече дрехи от мен, ами ми навлякла и любимата камуфлажна тениска...Бах, тва една жена като забременее, става нетърпима...

Link to comment
Share on other sites

Няма толкова каръшки ден.

Целия ден съм си свършил почти всичко запланувано, свършил съм работната срещата в Щумен малко преди 18 часа и се готвя да заминавам към Бургас. Качвам се в колата и гледам, че е светнала лампата за горивото. Чудесно, викам си, зареждам, взимам си кафе, вода, цигари, нещо да дъвча и тръгвам - около осем, осем и нещо да съм в хотела, малко почивка и към девет да пия една ракия да хапна и да лягам. Да ама не.

Нареждам колата на колонката, казвам на момчето кво да спе догоре и влизам да си пазаря и да чакам да зареди. Отивам на касата вадя картата и ми изписва неразрешена покупка.

- Веднага питам да не сте маркирали и другите глупости дето ще си ги взимам?

- Ми не - да не би картата да е само за дизел (на картата пише номера на автомобила и са длъжни да проверят дали с тази карта зарежда този автомобил)?

- Че кво е заредено.

- Ми бензин, колата дизелова ли е?

 

На мен тук ми става лошо, на въпроса и сега какво правим. Ми той шефа има договорка с един сервиз щото и друг път се е случвало, ама сигурно ще я източат и промият щак утре, проблем ли ще е? Обяснявам, че трябва да пътувам за Бургас и че сутринта имам среща там.

Както и да е сервиза бачкаше още, дойдоха и ме дръпната, източиха бензина, промиха резервоара. Аз и едното момче отиваме да напълним една 20 литрова туба нафта за промивката и после да имам нафта да се върна до бензиностанцията.

 

От тук вече почва още по-голямата педерастия, сипваме нафтата, аз отивам на касата вадя картата устройството изпщия нещо и отказа да вземе парите. Пробваме 2 път изплю половината бележка и блокира. Казвам оправяите се, на ти бележката после и без това ще зареждам, фактурата ще си я взема тогава.

Оправихме колата, отивам, ми то нещо има проблем с плащането с карти. Още един час разправии.

Накрая пуснахме по картата, на другата каса, ония прословути 20 литра и аз казвам ОК отивам да донапълня колата и чувам как едната казва на другата ми като се върне господина пробвайте на другата каса дали работи вече плащането с карти. Тука вече побеснях, но само казах айде вече да не пробвате с мен.

 

Ако нямах работа сутринта в Бургас, щях да ги накарам да ми платят Хотел където аз избера и вечеря + пари на ръка за приченено неудобство.

 

 

И последната педерастия, пичовете от сервиза викат върни им тубите с бензина дето са източили от мен на тия в бензиностанцията.

Казвам бе тяхна си е грешката те да идват да си ги зимат ако им трябват и тн.

Накрая ги качихме в каросерията на пикапа да им ги дам, ама при тия глупости с плащанията съвсем забравих.

Слизам в Бургас и кво да видя отзад 70 литра гориво си седи наредено. Тъкмо си викам, ебал съм им мамата не ми трябват и се сещам, че и в Бургас палиха коли, а 70 литра бензин не са шега работа ако някой за мизерията и тн. Та пренареждай целия багаж на задните седалки и между седалките да има къде да ги наредя та да не седят в каросерията.

 

Та ако на някой ми трябва бензин максмоушън100 с малко дизел в него да свирка, ще се разберем за цената. :laughing:

Edited by naka_g
Link to comment
Share on other sites

Да но това по груби сметки е около 150-200лв ... не че нещо ама колкото време и нерви са му загубили - това определено не е достатъчно. Но пък пак е нещо.

Link to comment
Share on other sites

Колко литра казваш ти е резервата? :D :D :D

 

Не ми се смята в момента при 8 на 100 среден разход за последното зареждане компа показваше около 90 оставащи, ако е ориентир сметката която не платих, беше или 154 или 164 лв. Колко е цената на максмоушън 100 нямам идея.

Link to comment
Share on other sites

Два литра вино са започнали да ферментират!Пак!!! Знаех си аз, че е висока захарността...Пу деба...Сега или нещо ново ше се получи, или ще имам домашен оцет...Ма като съм бльон и забравих да го изнеса на студено...

Link to comment
Share on other sites

Както си работеше CD-ROM-а и умря...Бахти и каръка съм...Сега ще трябва да слагам от моите на човека, за да не ми ореве защо след като ми е дал компютъра за поправка CD-ROM-а не бачка...

Link to comment
Share on other sites

Днес е просто един кошмарен ден... Не стига че ме мотаха по 40 минути на което място да отида да плащам/изпращам и т.н. и тръгнах от Пловдив чак към 16.30, в село заварих 35 см мокър сняг, смазал чимшира и кипарисите ми. Поболях се направо.... Оттам тръгвам за Банкя, малко преди Карловско както си карах и колата издъхна.... Изкарах си акъла. Спирам, звъня в Еуратек - двигателят влязъл в авариен режим... Можело да пътувам. Сега се чудя каква изненада ме чака (нещо споменаха за ламбда сонда, каквото и да е това)... В момента съм способен съсвсем спокойно да убия някой, без да ми мигне окото.... angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...