Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Ей, дано си нямате работа с милите ни български институции, че днес здравето ми се взе. След близо 5 часа ходене по мъките равносметката е -90 лева и 20 денЯ чакане за нови документи - ЛК и ш. книжка...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Разбирам те напълно. Преди 2 години го изживях същото, само дето нямам шофьорска книжка, но освен ЛК имах 2 дебитни и 5 други вида карти (за транспорт, студентски и т.н.). Иначе 6 месеца ходех по мъките, бяха ме научили във 2 РУ дори портиерите вече. Дори с шефката на РУ-то по неволя се запознах. Пълна тъпотия. И не те е яд толкова за парите, колкото времето, нервите и разправиите...

Link to comment
Share on other sites

Точно аз, говоря за хумор. Да. Защото не върви някъв напълно непознат и безразличен за теб човек, влезнал в моментното вълнение и искащ да е част от масите, да дойде, да те нарече педераст и всички да се смеете задружно. Нали се сещаш?

Принципно само четях...ама ти или произволен ник от форума ако ме нарече педераст знаеш ли кво ще стане. Ще ида да си ДОналея биричката или да си сипя още една ракия и да си боцна от салатката щото ми дреме на **ра, какво мисли еди кой си никнейм от някой си форум. Мисли малко ве мен.

 

Ако почна и на форуми да се впечатлявам...сам ще си тегля ножа

Link to comment
Share on other sites

И студена бира/ракия за всички (и ферари са клалитари тоя сезон - чакаме избухване). :beer:

 

__________________________

 

А и да се оплача, от вчера 21:00 до днес 21:00 съм спал цифром и словом 3 (три) часа... :punk но след 3 лимонадки (1 pitbull, 1 redbull и 1 upsurd) още не ми се спи. Ако го давам така скоро ще ме свикнат и да не пия и щ стане страшно.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Принципно само четях...ама ти или произволен ник от форума ако ме нарече педераст знаеш ли кво ще стане. Ще ида да си ДОналея биричката или да си сипя още една ракия и да си боцна от салатката щото ми дреме на **ра, какво мисли еди кой си никнейм от някой си форум. Мисли малко ве мен.

 

Ако почна и на форуми да се впечатлявам...сам ще си тегля ножа

 

Не е абсолютно същото. Ако ида в някой напълно нов форум и някой ме нарече педераст, ще го напсувам и ще си тръгна. Но тук сме от години и са изградени някакви отношения. Представи си го като, някой приятел на твой приятел, който виждаш 1 път месечно и сте само на здравей-здрасти, да дойде при теб и да те нарече "педераст".

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, днес пред вратата ми осъзнах, че нямаш право на оплаквания, пък ако ще целият Булфорум да ти вика педераст! laughing.gif

 

Сега сериозно - престанете със спама ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, днес пред вратата ми осъзнах, че нямаш право на оплаквания, пък ако ще целият Булфорум да ти вика педераст! laughing.gif

 

Сега сериозно - престанете със спама ph34r.gif

 

Ти пък направо с лопатата го почна... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Мамка му! Не го вярвах, но видях с очите си как се самовзривява врата от закалено, 10мм стъкло (без абсолютно никаква причина). Докато се опитвах да осъзная какво точно се е случило, една лелка до мен, взе, че припадна... Чак тогава забелязах, че от вътрешната страна на лявата ми китка стърчи парче стъкло и обилно зацапвам с кръв панталонът си и пода около мен. Разминах се само с една срязана вена и няколко шева (беше минало между сухожилията), но сега поне за петнадесет дена трябва да забравя за всякакви плажове и риболов... А, и изобщо не ми се мисли как ще бачкам, като почти не мога да си използвам лявата ръка...

Link to comment
Share on other sites

...как се самовзривява врата от закалено, 10мм стъкло (без абсолютно никаква причина).

 

Причина все трябва да има...:confused

 

Аз затова вече съм спрял да слагам дуралексови чинии, чаши и купи в микровълновата печка, след като на 2 пъти, 20-тина секунди след изваждането на съответния съд от микровълновата, той мистериозно се пръскаше с взрив на хиляди малки парченца. Така че в моя случай причината я установих, вероятно и за оная врата си има някаква подобна.

Link to comment
Share on other sites

Причината е вътрешно напрежение на материала. При последвало нагряване/най-често/ се пръска. Гадолине, щи мине кат на кучи.

Link to comment
Share on other sites

Адаш, да се оправяш бързо и безболезнено.

А като сме тръгнали да се оплакваме, онзи ден паднах на бачкане от едно като пейка. Сега хората мислят, че съм жертва на домашно насилие... :laughing: Хубавото е, че поне не болеше. Не е истина каква ми е кожата само. Едно щипване, лек удар или докосване и имам синина веднага.

Ето и последствията (първата снимка е отзад на краката, втората отпред. Жалко, че качеството им не е хубаво, за да си проличи за какво става дума) :

 

3499962X.jpg

 

3499964Z.jpg

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Отличен ден просто! Сутринта изтрещя компресора на машината за бира, одеве ми изтрещя климатика на колата. Дотук съм назад към 400 лева, а още не е свършил този проклет ден!... angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ето... кафе машина, аз също изгорях с около 400, раната на кръста пак ми се отвори, пак възпален нерв, същият от преди седмица. Ама пък денят ми е супер.

П.П. Май наистина ще искам ония вълчи зъб от Мидекса хаха.

Link to comment
Share on other sites

;) чекай батко...

 

FPrint > загубил настройки 3 дни мъки да ми дадат пак ключа (key) на това говно

Касов > не прави връзка с РС, плащане за настройка "ти да не го прецакаш тотално", оня направи каквото и аз знам

Касов > "грешка" касов = бон на стойност 940лв от колегата

Почти си гръмнах и дъното като вкл. грешно кабела на SPDIF-а от дъното към видеото заради HDMI връзка

2 дни поред си забравям джина вън от хладилника и като се върна все е топъл

 

И всичко това за събота (след 12:00 (обяд)) до понеделник на обяд.

 

А в петък 22:00 оставих ВСИЧКО работещо и ок.

Link to comment
Share on other sites

Касов > "грешка" касов = бон на стойност 940лв от колегата

 

Проблема е нулев. Аз и за стотици хиляди съм пускал бон. Единствения проблем е колко време ще ти крещи и ще се вайка счетоводителката ти. Иначе просто го запази и го сложи в касовата книга като пуснат по грешка.

Link to comment
Share on other sites

Амазон и те са едниии... Видяха, че не им е изгодно цената на preorder дето я бяха дали и без да искат, ей така случайно ми изтриха поръчката. И Съвсем случайно я пуснаха с 25 кинта отгоре. Пък уж тази цена е гарантирана, ако се повиши няма да ти вземем повече, ала бала. Айде не на мен тия.

Link to comment
Share on other sites

Амазон и те са едниии... Видяха, че не им е изгодно цената на preorder дето я бяха дали и без да искат, ей така случайно ми изтриха поръчката. И Съвсем случайно я пуснаха с 25 кинта отгоре. Пък уж тази цена е гарантирана, ако се повиши няма да ти вземем повече, ала бала. Айде не на мен тия.

 

Email с потвърждението на ордера пазиш ли? Я им свирни на съпорта да си проверят логовете

Link to comment
Share on other sites

Било грешно описан артикула в каталога. И сега вече мога да си го поръчам на новата цена. Според поредния индиец от съпорта.

Link to comment
Share on other sites

Бира с лед момчета, бира с лед... Ама какво да направя като си обичам техника и не искам да го претоварвам tounge.gif

Стига рева, бе! Нали вече си имаш компресор!? Утре ако си бил послушен и си си купил флаконче с газ (R-134a) мога да дойда и да те спася от тези мъки. Щото ако не си купиш флакончето... ще се наложи да идвам с фирмена бутилка... и тогава вече ще започнат извращенията!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...