Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Преден ляв калник пред нас за 3-ти път. Който ви каже, че има шофиори, които могат да карат на заден ход не му вярвайте.... Направо ми се качи на колата пред очите ми. Тоя път боята няма да е за моя сметка.

Това ул. "Гогол" ли е? Или греша?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Видене, и аз се издразних на "шофиори", ама това да беше проблемът в тая тъпа ситуация.

Улицата е до Военна болница.

Жоро не беше в колата, а същата беше спряна и преместена около метър назад от удара и суркането, благодарение на тоя "Убавец", който очевидно може да кара, колкото аз, че и по-малко. Как може да тръгнеш с ряз на заден ход, без да усетиш, че опираш (меко казано) в нещо, което е ЕДИН ТОН тежко, бееееее, аланкоолу!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Ако не се лъжа и преди някой те попита дали вината не е в теб?

 

Сега и пред нас ли немога да спирам.....:cry:cry:cry Обяснението на типа беше, че били объркали поръчката за магазина и той гледал в ляво кола, в дясно хич не го беше еня какво става, а като дойде колата беше на същото място. Смело мога да твърдя, че са малко хората, които могат да карат назад. Просто не гледат. Първите 2 пъти колата беше 20 метра на зад между 2 други коли успоредно на тротоара и нацелиха моята. Това ако не е караък аз незнам как да го нареча.

 

Не е на ул. Голгол, а на Сан Стефано.

Link to comment
Share on other sites

Преден ляв калник пред нас за 3-ти път. Който ви каже, че има шофиори, които могат да карат на заден ход не му вярвайте.... Направо ми се качи на колата пред очите ми. Тоя път боята няма да е за моя сметка.

 

023795038.jpg?r=0

Е нее много,ама иначе виж с кви хубави гуми си облякъл каляската си.

Link to comment
Share on other sites

Аз го питах дали случайно не спира на грешно място. Сега като гледам снимката се сещам че гаражната търговия трябва да се забрани със закон както и сергийната търговия по улиците. Изключение да правят единствено пазарите за плодове и зеленчуци. Мога да изредя 1 педя кривини на подобни магазини. Настрана че места за паркиране обикновено не се предвиждат и в случая е ясно кой е за бой а общината издава разрешителни за търговия на подобни "обекти" което допълнително утежнява ситуацията... мрън

Link to comment
Share on other sites

Малко не ти се разбира за какво мрънкаш, ама хайде.

Будката, която зареждат с този камион (много прилична), е на бул. "Христо Ботев", но тъй като потокът на коли е много голям, не спират там, а влизат във въпросната улица "Сан Стефано". През гаража на собственика на будката вкарват стоката, затова и виновникът от вчера се нахаква всеки път между супер много коли на тясно пространство. Сакън да не направи 10 крачки повече, но без опасност от подобни ексцесии...

Link to comment
Share on other sites

Аз го питах дали случайно не спира на грешно място.

 

Сега и точно пред нас ли немога да спирам? Сигурно копнееш като се прибереш да спреш през 3 пресечки надолу. А както писах и по-горе първите 2 пъти колата беше 20 метра назад. Целия проблем е, че хора които не могат да карат назад се натрисат най-навътре в затворена улица. После като вземат да излизат падат брони, калници и т.н.....

 

Сигурно и счетоводителката не спира правилно, че първо на чисто новото и Клио строшиха бронята, а после един от същата фирма и отвя лявото огледало. Или тои срещу нас на който по същата схема като мен му взеха преден десен калник....Хайде пък да не сме ние виновни.

 

 

Колата вече е при тенекеджията и се изчуква. В понеделник ще ходи на боя, общо ще ми излезне 380 лв. Един нов мигач 15 лв., така че 400 ги докарах....

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Калник, преден капак, мигач, броня. Изчукване, боядисване и оправяне на бронята. Говорим за доверен сервиз или както там се води.

Link to comment
Share on other sites

Или Галя е доста в час с ремонти по-колата или Jozo пише от нейния акаунт. Ей ся един модератор да се завърти с правилата под ръка и ще стане... ;) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

26. Забранено е преотстъпването на ъкаунта на приятели, роднини или познати.

Последно предупреждение!

Link to comment
Share on other sites

Сега и какво наказание да отнеса :laughing: Иначе Галя е навътре наистина в ремонта, понеже и казах днес точно какво ще се прави. Модераторите могат лесно да проверят от кое IP е писала тя, от кое пиша в момента и по-напред аз.

 

Това само за един калник ли, бре?!

Другия път да те пратя при моя човек, ще ти го оправи за 120-150...

 

Де да беше само калника. Там процедурата я знам. Купувам калник със същия цвят и ремонта е 40 лв. Смяната вече я умея перфектно. Тоя път нямам време и нерви да търся и броня и капак и калник същият цвят. Става бавно.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Сега и точно пред нас ли немога да спирам?

 

Нищо такова. Виж какво написах още. Проблема за мен е гаражната търговия защото за липсата на гаражи и паркоместа донякъде имат вина именно въпросните изпълнения с правене на офиси и магазини там където трябва да има гаражи а после защо няма място да се паркира. Отделно че магазин или офис предполага паркирането на още допълнителни автомобили в района от работещите там както и от техни клиенти та проблема се умножава многократно.

 

Ей за това си струва да се протестира не за цената на горивата щото се вдигнали с 20ст...

Link to comment
Share on other sites

Последно предупреждение!

 

МОЛЯ?! Аз си пиша от моя си акаунт, дори бях в Хисар като го написах това :) Сега вече съм в Пловдив, може да се види, предполагам... Какви предупреждения, какви 5 лв.?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Е, кое се е видяло в случая?

Случвало ми се е да пиша от на Жоро ника (доста отдавна), но винаги в поста съм си писала моето име и съм се легитимирала. Ама това, поне за мен, не значи, че ми е предоставил акаунта си, защото не съм го използвала месеци, дори дни, а че съм бързала и затова така съм го написала. Винаги всичко открито съм правила, не съм се спотайвала и да правя някакви мизерии, нито имам 2 акаунта, нито нещо подобно.

И какво, с последно предупреждение за бан ли съм? Заради този пост?

Не мога да разбера сега, нарочно се заяждаш, базикаш ли се, какво...

Link to comment
Share on other sites

Е, кое се е видяло в случая?

Случвало ми се е да пиша от на Жоро ника (доста отдавна), но винаги в поста съм си писала моето име и съм се легитимирала. Ама това, поне за мен, не значи, че ми е предоставил акаунта си, защото не съм го използвала месеци, дори дни, а че съм бързала и затова така съм го написала. Винаги всичко открито съм правила, не съм се спотайвала и да правя някакви мизерии, нито имам 2 акаунта, нито нещо подобно.

И какво, с последно предупреждение за бан ли съм? Заради този пост?

Не мога да разбера сега, нарочно се заяждаш, базикаш ли се, какво...

 

Въобще - Галя отново същата песен - леки фитили, тя гърми като Ейяфятлайокутл :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ванка, какво ми цитираш? Това трябва да значи, че TAZ се базика ли, какво?

Знаеш ли защо и кое не разбирам... Според мен това не е базик, или не е изказано под формата на такъв :

26. Забранено е преотстъпването на ъкаунта на приятели, роднини или познати.

Последно предупреждение!

Link to comment
Share on other sites

Ванка, какво ми цитираш? Това трябва да значи, че TAZ се базика ли, какво?

Знаеш ли защо и кое не разбирам... Според мен това не е базик, или не е изказано под формата на такъв :

 

 

Дам. Напълно съм съгласен. То хумора е толкова утрепан вече и толкова не на място и от неправилните хора, че не може да се разбере кое е майтап и кое не.

 

Според мен TAZ не се шегуваше.

Link to comment
Share on other sites

Точно пък ти да говориш за хумор, дето един пръст (без среден) да ти покажат и ти ще попиташ какво искат да кажат, ще го приемеш лично и ще се обидиш...

Link to comment
Share on other sites

Точно пък ти да говориш за хумор, дето един пръст (без среден) да ти покажат и ти ще попиташ какво искат да кажат, ще го приемеш лично и ще се обидиш...

 

Точно аз, говоря за хумор. Да. Защото не върви някъв напълно непознат и безразличен за теб човек, влезнал в моментното вълнение и искащ да е част от масите, да дойде, да те нарече педераст и всички да се смеете задружно. Нали се сещаш?

Link to comment
Share on other sites

Точно аз, говоря за хумор. Да. Защото не върви някъв напълно непознат и безразличен за теб човек, влезнал в моментното вълнение и искащ да е част от масите, да дойде, да те нарече педераст и всички да се смеете задружно. Нали се сещаш?

 

Да много по приятно е познат и не напълно безразличен да те нарече педераст.

Link to comment
Share on other sites

Оспамихме темата...

naka_g, ако някой познат и не напълно безразличен каже нещо подобно, можеш спокойно да го попиташ "Ама ти сериозно ли?" или поне да допуснеш, че се базика. А тук, при положение, че има хора, с които се "познаваме" само виртуално, това си звучи наистина като обида. А започнеш ли да питаш "Какво имаше предвид, обясни, моля", веднага се тълкува като безсмислено обясняване, а не винаги е такова. В това отношение съм напълно съгласна с Ангел, че бива, бива базик, гавра, шега, ама понякога не бива.

Link to comment
Share on other sites

Дааа...оспамихте и тази тема, което не е нещо ново за темите от този раздел. Аз затова бях отворил една специална тема за такива случаи - кой каквото му се спами някъде (с изключение на "Какво ви минава през главата") - да пише в нея, но явно не изпълнява предназначението си.

 

 

П.П. А иначе не харесвам как звучи на български думата "педераст" ; виж... на руски е някакси по-пловдивско когато кажеш "Все вы пидирасы". :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...