Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

За рожденния ми ден ми подариха една джуджавка, съставена от четири малки елемента, като целта беше да се разглоби. Разглобих я за половин час. И вече втори ден се мъча да я сглобя обратно и се чувствам вече отчайващо тъп :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мда, за същото иде реч...Ми...успех ти пожелавам, аз моята накрая я млатнах с чука - не ми издържаха нервите...

Link to comment
Share on other sites

...аз моята накрая я млатнах с чука - не ми издържаха нервите...

 

Открил си най-правилния начин на подреждане. :bgrin:

 

 

Btw, има един будилник, който сутрин спира да звъни само, когато успееш да го улучиш с приложения към него пистолет....от доста време се чудя дали да не си го взема. big_shot-2418.gif

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Btw, има един будилник, който сутрин спира да звъни само, когато успееш да го улучиш с приложения към него пистолет....от доста време се чудя дали да не си го взема. big_shot-2418.gif

 

 

Искам и аз, искам и аз! biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

За рожденния ми ден ми подариха една джуджавка, съставена от четири малки елемента, като целта беше да се разглоби. Разглобих я за половин час. И вече втори ден се мъча да я сглобя обратно и се чувствам вече отчайващо тъп :(

Да не е някой от пъзълите на Hanayama? Тези с най-високата степен на трудност са убийствени главоблъсканици.

 

 

ДА! Точно това! Гадината каза, че е най-трудната в магазина. Сигурен съм, че ще намеря стотици туториъли как се прави, но не искам.

Мдам, този е с най-високата 6 степен на трудност. Има и втори вариант на сглобяване: :)

 

134938534.JPG

QUARTET-1-vert.jpg

Link to comment
Share on other sites

ДА! Точно това! Гадината каза, че е най-трудната в магазина. Сигурен съм, че ще намеря стотици туториъли как се прави, но не искам.

Link to comment
Share on other sites

Това като го гледам до половината мога да го сглобя, обаче нацяло нещо не ми идва на ум как ще стане

 

т.е. 1+1 мога да съединя ама 2те парчета как ...

Link to comment
Share on other sites

Бахти, снощи изпих една кофа водка с маринована херинга и печени пилешки дробчета. И сега се чудя от кое ми е толкова зле, от рибата или дробчетата.

Link to comment
Share on other sites

Бахти, снощи изпих една кофа водка с маринована херинга и печени пилешки дробчета. И сега се чудя от кое ми е толкова зле, от рибата или дробчетата.

Нито от едното, нито от другото... Просто не си спази точният ъгъл на китката при държането на вилицата и явно масата не е била нивелирана както трябва...

Link to comment
Share on other sites

Риба и друго месо не е хубаво да се смесват.

И това е така защото? :confused

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Бахти, снощи изпих една кофа водка с маринована херинга и печени пилешки дробчета. И сега се чудя от кое ми е толкова зле, от рибата или дробчетата.

Имаше едни дробчета внос от Бразилия. Именно те са отвратогена.

Link to comment
Share on other sites

Аха. И като си пил, си поемал и въздух във хранопровода. И така се е получавало окисление на етиловия алкохол до вода и въглерод. Водата си я изпикал, ма въглрода под формата на сажди е останала в кръвта ти, запушила е няколко микро-капиляра в главата, довела е до микро-инсулти и сега затова ти е гадно.

Link to comment
Share on other sites

Определено от всичките коментари ми стана по леко на главата и ще си взема поука. За довечера съм си приготвил още една кофа водка и ще си я пия само с фантичка. Ама дано фантата да не се окаже бразилска или менте. :rolleyes: Като разбира се ще се съобразя и със съветите на gado, за точния ъгъл на виличката и задължително ще си невилирам масата.

Link to comment
Share on other sites

Някой от тези ли? http://www.bezpanika...=432&Itemid=175

Аз имам веригата.

 

Аз имам Пръстенът, и в началото си мислех, че трябва да го разглобиш, което се случи за някакви секунди и след това 1 седмица докато го наредя пак :D

Link to comment
Share on other sites

Изгоря ми ХДМИ изхода на ексбокс-а.....

Изгоря ми хубавият ХДМИ кабел с наАм ква си оплетка .....

Изгоря ми 1 ХДМИ вход на телевизора.....

Точно преди да пробвам 2 нови игри които бях купил същият ден.....

 

 

Дет си имат един израз американците - EPIC FAIL :angry1

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...