Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе друго си е да топнеш чушлето. :lol:

Ааа зависи от маринатата :D

 

Знаеш ли какво е казал Шопа?

 

Не моим ги разберем тва жените. Ти ги е.еш, па те целуват.Мен ,ако ме е.яха ,ще му счупим главата :laughing:

Това в кръга на майтапа.Я се стегни ,какво си се депресирал.Практиката е показала,че ще ти мине и ще го забравиш.

Шопа е мъдър човек... даже сичките... иначе да, практиката е такава, ама лошото е, че наистина става практика :D НО затва има бира и к***и :laughing:

 

Иначе и аз съм му фен на тоя билборд, мн точно казано :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ааа зависи от маринатата :D

Мхъ ! Зависило от маринатата.... аматьор! С определена доза алкохолна добавка, всяка марината става идеална!

Link to comment
Share on other sites

Мхъ ! Зависило от маринатата.... аматьор! С определена доза алкохолна добавка, всяка марината става идеална!

ХАхАХАхХ тва също сме го доказали вече :laughing: Човешко е да се греши, нали... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

мамка му. пропадам.

вече дори не ме включват в списъците на безгрешните.

 

 

тц.тц.тц. докъде може да те докара една гнойна ангина....

Link to comment
Share on other sites

За първи път откакто сериозно играя покер направих 4 аса, и спечелих с тях общата сума от... 10 цента :angry1

Ако и за мъничките "успехи" се оплакваме не знам до къде ще я докараме.Виж, важното е, че си спечелил нещо.Все пак зависи и на каква маса си бил - 0.2/0.5 или по-висок пот.Нали?Ако беше на 10/20 долара едва ли щеше да си с 10 цента отгоре за ръката?Според мен си объркал темата..трябваше да се похвалиш!:)Гледай по-позитивно на нещата!Къде играеш между другото?

Link to comment
Share on other sites

Ако и за мъничките "успехи" се оплакваме не знам до къде ще я докараме.Виж, важното е, че си спечелил нещо.Все пак зависи и на каква маса си бил - 0.2/0.5 или по-висок пот.Нали?Ако беше на 10/20 долара едва ли щеше да си с 10 цента отгоре за ръката?Според мен си объркал темата..трябваше да се похвалиш!:)Гледай по-позитивно на нещата!Къде играеш между другото?

 

Хм на 10/20 долара маса трябва да седнеш с минимум няколко хиляди долара за да има смисъл... Освен това в повечето онлаин казина такива маси са празни, най-много играните са 1/2 и 2/4

Link to comment
Share on other sites

Във fulltiltpoker.com играя, оплаквам се по-скоро, защото това ми беше може би единствената добра ръка за час-два игра, в която бях губил всичко 2-3 пъти. И след много гаден ден ме изнерви достатъчно, за да спра. Ама има и такива дни, предполагам... Иначе играя за развлечение, не за пари, а и още се уча :) Повече от 5 долара на ден не съм правил. Масата беше от най-малките - 1 и 2 цента, всички ги беше страх дотолкова, че се отказаха след минимален залог от моя страна. Лош късмет, имаше и дама и вале на масата, трябваше да уцелят нещо..

 

п.с. NЕО, преди няколко дни гледах пак там хедс-ъп игра м/у Гъс Хенсън и някакъв друг ентусиаст, бяха с по 200к пред себе си, блайндове 100 и 200 долара, средният пот беше от порядъка на 40 хиляди... депресирах се направо :laughing:

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Цялата лява страна на гърба и ребрата ме боли. Все едно са ме били. Отвратително е. С 2 ката дрехи съм, некви ТайлолХот-ове и други помии пия. Мразя да съм болен. Ще ми замине и тренировъчния режим, а ми оставаха само още 4 тренировки за сила и после само трябваше да поддържам.

 

МРАЗЯ ПРОСТУДИТЕ!!!

Link to comment
Share on other sites

Абе шушумиго, да не свириш без никакви предпазни средства за ушите?! :blink: Поинтересувай се от въпроса, докато още можеш да чуваш...

Link to comment
Share on other sites

Абе заеби тая работа с тапите. По музикалните магазини предполагам, че ще продават защитни слушалки. Нещо, което да ти обхване цялото ухо. Ако не - по железариите или магазините за работно облекло/предпазна екипировка имат също защитни слушалки. Вземи си нещо такова, че да не останеш глух...

Link to comment
Share on other sites

Пуснах обява за компютърна грамотност и поназнайване на немски език за офис работа. Майко мила! Трябваше да взема на Раптор камерата и да я оставя някъде, за да записва какво се случи в близките 3 часа. Мисля, че си съкратих живота с доста голям период от време след шока, който преживях и след репликата "Гаджето ми работи на 2 места. Не съм длъжна да се напъвам!". Справка - Everybody hates Chris.

Link to comment
Share on other sites

Егати как се изнервих и то за глупости... при това дотолкова че да си изпусна нервите. Значи купувам кока кола в стъклени бутилки в продължение на месеци и си плащам като поп по 20 ст за всяка бутилка. Реших днес да ги разкарам и отивам на едното място и ми обяснява тъпата му кифла че не можела да ми вземе защото не съм купувал от нея доста отдавна видиш ли - верно купувал съм ги от колегите ѝ а тя не е 24/7 там ама нали логиката ѝ е бетон - да съм ги върнел при колегата от който съм взимал. Теглих ѝ една майна взех си бутилките и не купих нищо, реших от другото денонощно да ги взема. Там друга звезва - някакво момче почва и той да ми обяснява че не били пункт за изкупуване на суровини видиш ли и не можело да ми ги вземе, нищо че съм щял да купя други. Като че ли приличам на човек който би тръгнал да краде бутилки от заведенията и после да ги връща за вземе някой лев. И понеже въпросния отворко дотам ме вбеси метнах бутилките нагоре да се счупят на плочките пред тях щото тъй и тъй не мога да ги върна аз да не тръгна пък да обикалям града че да ги върна. Не съм за 5те лева или колкото там щяха да ми върнат за бутилките - аз вероятно доста повече щях да дам за пълните ама нали трябва да се направят на отворени. Еб**и дебилщината е това... пък аз така да се нервирам за такава глупост...

 

Хапнах, 1 бира и съм малко по-спокоен обаче още искам да отида и да счупя останалите бутилки в нечия глава (не че ще го направя, просто имам такова желание)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...