Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Абе аз се грижа за зъбите си повече от нужното, обаче нещо венеца на единият ми зъб е възпален и от там 99% съм сигурен че ми се получава възпалението под ухото.

Гърлото е или в последтвие от това или ме е грабнала настинка тези дни.

Ама комбинацията просто е готина, цялата лява страна в главата ми е като книга за инфекции днес.

Не знам дали да се кефа или да се дялкал за тея неща. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Купих си стол преди 10 дни. Супер удобен ми е, а сега като се облегна на зад и дървото в седалката така скърца и пука, че имам чувството, че ще се скърши на 2. Супер много ме е яд!

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Тая сутрин, в прилив на талант успях така да си засрещна зъбите, че се отчупи парче от горния ми преден резец :(

Кофти... много кофти - един съвет - заеми се мн сериозно с намирането на свестен зъболекар - посети поне няколко преди да решиш какво да правиш...

Link to comment
Share on other sites

Тая сутрин, в прилив на талант успях така да си засрещна зъбите, че се отчупи парче от горния ми преден резец :(

За 50лв, все едно никога не е било. Ако те интересува, на ЛС мога да ти кажа къде аз си правих реконструкция.

Link to comment
Share on other sites

Оплаквате се от зъби, но сега аз ще ви разкажа, какво стана с моя мъдрец. На 19-ти ще ми го махат. Легнал е на дълбоко в костта, без изобщо да се показва, което означава, че ще я отварят и нея. Кофти е, че и този от другата страна е проблемен, но поне не е започнал да криви зъбите пред себе си. Не искаха да ми ги махнат и двата едновременно, защото челюстта ще ми е доста изтънена в първия месец след операцията и е опасно да е така и от двете страни. Така поне ще имам една здрава. И силно се надявам, никой да не ми зашива дори и лек шамар през това време, защото иначе: :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Желая ти успех мойте си растат добре за сега.Единия се е показал мако другия тъкмо пробива.Малко наболява,гадното е че и от двете страни ми никнат едновремено. :(

Link to comment
Share on other sites

Абе кво става бе ... на братчеда му стана тва с зъбите , на мен днеска ми се очупи малко от резеца , на антарес проблема .. тука някви кътници и мъдреци гледам ... ебах мааму ... :D

Link to comment
Share on other sites

Тъпи жени, депресиран съм...

Те, точно това са имали предвид хората като са казали, че чекията калява характера.........

Link to comment
Share on other sites

Те, точно това са имали предвид хората като са казали, че чекията калява характера.........

Те и друго вярно са казали, че чикията е за кеф, а секса за престиж...

Link to comment
Share on other sites

Купих си стол преди 10 дни. Супер удобен ми е, а сега като се облегна на зад и дървото в седалката така скърца и пука, че имам чувството, че ще се скърши на 2. Супер много ме е яд!

 

Сега сещаш ли се защо аз си търся под дърво и камък стол и мисля да направя тази глупост да взема един Aeron :)

 

За 50лв, все едно никога не е било. Ако те интересува, на ЛС мога да ти кажа къде аз си правих реконструкция.

 

Да да... не е баш същото и въобще не е толкова здраво като твоя си зъб но поне не е счупено...

 

Те, точно това са имали предвид хората като са казали, че чекията калява характера.........

 

:rofl: тоя лаф не го знаех...

Link to comment
Share on other sites

Сега сещаш ли се защо аз си търся под дърво и камък стол и мисля да направя тази глупост да взема един Aeron :)

 

Върнах им го. Оправиха ми го и ми го върнаха. Не е бил сглобен правилно. Затова се е счупил. Макар че.... малко хамалски е правилният начин на сглобяване, но щом така трябва.. За сега всичко е наред. Надявам се и за напред да е така.

Link to comment
Share on other sites

Тъпи жени, депресиран съм...

Знаеш ли какво е казал Шопа?

 

Не моим ги разберем тва жените. Ти ги е.еш, па те целуват.Мен ,ако ме е.яха ,ще му счупим главата :laughing:

Това в кръга на майтапа.Я се стегни ,какво си се депресирал.Практиката е показала,че ще ти мине и ще го забравиш.

Edited by Eagle
Link to comment
Share on other sites

Абе друго си е да топнеш чушлето. :lol:

 

Писна ми! Кога ще дойде най-после това време, когато не се събуждаш надървен, когато мисленето стане приоритет на горната глава, когато въобще спре да ти се е*е? Егати спокойствието ще да е :)

Link to comment
Share on other sites

Писна ми! Кога ще дойде най-после това време, когато не се събуждаш надървен, когато мисленето стане приоритет на горната глава, когато въобще спре да ти се е*е? Егати спокойствието ще да е :)

 

Тва време ще дойде, като спре да ти става... :)

Link to comment
Share on other sites

Тва време ще дойде, като спре да ти става... :)

Ми аз пък съм обратното цяла вечер спа надървен и се буда зарди тва... на сутринта няма никой

:D :D :D :D Ама психиката ми е увредена по мое изчисления ....

Link to comment
Share on other sites

Тва време ще дойде, като спре да ти става... :)

Мислиш ли?То мерака умира последен.Нали са казали че,мъжът има 12 члена:10 пръста,език и пишка :laughing:

 

Ми аз пък съм обратното цяла вечер спа надървен и се буда зарди тва... на сутринта няма никой

:D :D :D :D Ама психиката ми е увредена по мое изчисления ....

Ми удари го малко в стената,хвърли му един бой, та да му изтече мозъка. :laughing: То не може така да се спи.

 

ЕДИТ:ААААААААААА чак сега видях.То и ника ти един такъв lol.gif

Edited by Eagle
Link to comment
Share on other sites

Тва време ще дойде, като спре да ти става... :)

 

По скоро ще дойде когато спре да ти се иска. Те виаграта не я продават да не си опикаваш обувките :lol:

Edited by AlBundy
Link to comment
Share on other sites

Писна ми! Кога ще дойде най-после това време, когато не се събуждаш надървен, когато мисленето стане приоритет на горната глава, когато въобще спре да ти се е*е? Егати спокойствието ще да е :)

Надявам се никога да не дойде това време.

А ако на теб ти е писнало да се будиш надървен, мисля си, че има начин за решение на проблема.Но трябва да се вземеш в ръце. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...