Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Аз за физиотерапия с джин и бяло вино за пръв път чувам

 

 

Станчо, извода е че трябва да се научиш да пиеш кафето студено. Ей виж ме мен - чудно ми е кафе с мляко на стайна температура. Даже предпочитам да е студено ама като няма хладилник може и на стайна температура

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Главоболието да ти е проблема, при мен и хапче не помага щото от нерви и от викане ме заболя глава.

 

Добре ве, т'ва човешко ли е през една минута да ставаш си топлиш кафето моля ти се, все някой взима малката ми печица и като си оставя чашата на масата буквално за 1 минута, паля цигара, отпиивам от кафето и то студено.

Естествено всеки ми мрънка да не си използвам печката за тая цел щото пък кучето ми бута кафето като тръгва след мен.

Еми то нито едното, нито другото бе братче... топло кафе не може да се пие в тая къща. К'во аз с огънчето на цигарата ли да си грея кафето? Да съм си купил поставка за кафе, от тея усб поставките дето греят, как пък аз пак се изръся та някой да си я присвои после!

 

После пък аре да съм помагал на леля ми, щото тя болна и някой трябва да го прави докато всички лежат.

 

И естествено никой не е ходил да плати тока, пък и никой не иска да дава пари... аре пак аз естествено.

 

И накрая Станчо нищо не прави, седи по цял ден (на час по 15 минути) пред компа и т'ва е! Все едно парите не ми идват от компа нали. :dry:

Link to comment
Share on other sites

Ако си мислиш, че ми минава от хапчета жестоко се лъжеш :D

 

Дедо, голем си шегоубиец! Физиотерапията ми са нагрявки с инфрачервена лампа и някакви магнитно-индукционни неща дето не ги разбирам. Всеки ден от 8 без 15 в ДКЦ 2. До сега си мислех, че има ефект - почти 2 седмици без главобол -, но вчера...вчера... БОЛКАТА... беше неописуема.

Link to comment
Share on other sites

Аз само да добавя че стоплих от 1вия път какво иска да каже zlobil пък ужким до мен беше адресирано :lol:

 

Спокойно , другият път ще го изтанцувам докато си тананикам в стихотворна форма , така на г-н ВОКС ще му е идеално да ме разбере :lol:

Link to comment
Share on other sites

Спокойно , другият път ще го изтанцувам докато си тананикам в стихотворна форма , така на г-н ВОКС ще му е идеално да ме разбере :lol:

Кога ще е преставлението и в кой театър да дойдем да гледаме?Майтапим се бе :lol: Па и мимика ако има 120 процента ще го разберят.

Link to comment
Share on other sites

Кога ще е преставлението и в кой театър да дойдем да гледаме?Майтапим се бе :lol: Па и мимика ако има 120 процента ще го разберят.

Мъхъхъм...., и комбинация от три пръста е напълно достатъчна според мен!

Link to comment
Share on other sites

Както една жена може да ме изнерви нищо друго не успява... майка ми е просто ненадмината в някои отношения. Това да се разбереш за нещо и после да направи обратното или просто каквото на нея ѝ е кеф пък после каквото ще да става. Ей това не мога да го разбера, защо изобщо трябва да се разбираме след като тъй или иначе върши каквото си науми при това си сменя мнението/желанието в последната секунда... При това после изкарва такава извъртяна логика защо го е наравила и как всички останали всъщност са виновни... Как съм успял да изтрая толкова години да живея при нея а не са избягам с писъци веднага след като съм навършил 16 не знам...

Link to comment
Share on other sites

Ръчичките да му изсъхнат на тоя дето ми откърти 2-те емблеми от лятите джанти на колата.От вчера го кълна и още не ми е минало.... :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 Ко му трябват та ги е напъвал с отверка понеже са метални, а не пластмаса.Да му го ****** на роднините му..... :angry1 :angry1 :angry1 Най-кофти е че е някой педалче, тук от офисите на работа...Излизах с колата и после си бяха там.Тръгвам след 20-на минути да си ходя и ги няма.А съм спрял и пред магазина и движение коли има и хора сумати в магазина.....

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Имах шанс да спечеля хубави пари практически без никаква инвестиция от моя страна, ама ги изпуснах заради тъпа грешка, която спокойно можеше да не правя...

Link to comment
Share on other sites

Между другото, на мен ми го извадиха на 19-ти. С агошлайфа! :blink: Шевовете паднаха на 5-ия ден. За две седмици вече съм забравил за него, като това беше един от най-тежките възможни случаи, с които се е занимавал доктора.

Link to comment
Share on other sites

Мен също нещо ме наболява зъб от вчера, дано не е сериозно, ама ми се беше подула цялата буза и едва дъвчех, боли, майката си е е*ало... Сега вече е добре, след един Аулин.

 

П.С.: earache, викаш с Агошлайфа ти го извадиха и у вас имате по 4 агала във всяка стая, а?! :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Между другото, на мен ми го извадиха на 19-ти. С агошлайфа! :blink: Шевовете паднаха на 5-ия ден. За две седмици вече съм забравил за него, като това беше един от най-тежките възможни случаи, с които се е занимавал доктора.

Агошлайф, бе Галче! Това е нещо за шлайфане на агИ.

След като е подута и бузата, бягай при някоя леля зъболекар/може и чичко, пръскат с упойка и правят дупчица на болното място. Иначе може да се надуеш като балон и още усложнения да има, болката не е най-големият проблем.

Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

Беше подута бузата, а тъй като всичко опира до пари, няма да отида на частно, а здравноосигурителната ми книжка е в Хисар и не мога да я взема преди утре. Иначе засега е добре, като че ли лигавицата в устата нещо ми беше възпалена, не ме боли конкретен зъб, а просто има някакво напрежение, сякаш има тежест върху последните 3 зъба, както и долу към гърлото. Днес ще се лекувам с Аулин, ако до утре не се е оправило, ще се наложи да предприема по-решителни действия.

Link to comment
Share on other sites

Kurwa mac! Me cago en la leche!

 

Ей сега разбрах, че домакинката на бунгалата, където мислех да си празнувам рожденния ден е влезнала по спешност в болница и... съответно имам 3 дни да измисля къде и как по дяволите да си празнувам рожденния ден и къде да дяна хората, които ще идват от София :[

Link to comment
Share on other sites

Kurwa mac! Me cago en la leche!

 

Ей сега разбрах, че домакинката на бунгалата, където мислех да си празнувам рожденния ден е влезнала по спешност в болница и... съответно имам 3 дни да измисля къде и как по дяволите да си празнувам рожденния ден и къде да дяна хората, които ще идват от София :[

 

 

40те извора малко след Асеновград.

Лятото като караме АТВ-та отсядаме винаги там , бунгалата не са особено приятни ама те затва са бунгала. Иначе си има бойлер , печка , завивки ..... друго какво ти трябва :)

Link to comment
Share on other sites

От утре до неделя намам лекции (да оплаквам се, предпочитам да ми се обясни реалистично какво се иска от мен вместо да чета разтегнати локуми в 1000стр. обем).

 

Трябва в студа да ходя да тренирам (сутринта до Рондото от Герджика не е баш топло).

 

На 11-ти имам изпит при човек който не мога да понасям.

 

Реал М пак бяха отчайващи в ШЛ...

 

Общо взето е това за сега :) има още време да се прецакат още неща (примерно организацията за 8-ми декември).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...