Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Егати как се изнервих и то за глупости... при това дотолкова че да си изпусна нервите. Значи купувам кока кола в стъклени бутилки в продължение на месеци и си плащам като поп по 20 ст за всяка бутилка. Реших днес да ги разкарам и отивам на едното място и ми обяснява тъпата му кифла че не можела да ми вземе защото не съм купувал от нея доста отдавна видиш ли - верно купувал съм ги от колегите ѝ а тя не е 24/7 там ама нали логиката ѝ е бетон - да съм ги върнел при колегата от който съм взимал. Теглих ѝ една майна взех си бутилките и не купих нищо, реших от другото денонощно да ги взема. Там друга звезва - някакво момче почва и той да ми обяснява че не били пункт за изкупуване на суровини видиш ли и не можело да ми ги вземе, нищо че съм щял да купя други. Като че ли приличам на човек който би тръгнал да краде бутилки от заведенията и после да ги връща за вземе някой лев. И понеже въпросния отворко дотам ме вбеси метнах бутилките нагоре да се счупят на плочките пред тях щото тъй и тъй не мога да ги върна аз да не тръгна пък да обикалям града че да ги върна. Не съм за 5те лева или колкото там щяха да ми върнат за бутилките - аз вероятно доста повече щях да дам за пълните ама нали трябва да се направят на отворени. Еб**и дебилщината е това... пък аз така да се нервирам за такава глупост...

 

Хапнах, 1 бира и съм малко по-спокоен обаче още искам да отида и да счупя останалите бутилки в нечия глава (не че ще го направя, просто имам такова желание)

Дядо,не се ядосвай за глупости де.К*во се занимаваш със стъклени бутилки.Взимай пластмасови и нямаш дерт,после я хвърляш в боклука и няма да си *дигаш кръвното.

Edited by Eagle
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дядо,не се ядосвай за глупости де.К*во се занимаваш със стъклени бутилки.Взимай пластмасови и нямаш дерт,после я хвърляш в боклука и няма да си *дигаш кръвното.

 

Мне, кутийки ще взимам или ще си поръчвам направо цели каси да ми носят вече, няма да правя оборот на тъпаците (и без тва ме цакат около 30ст/бутилка). Иначе бутилката като че ли е по-вкусна казват, след това кутийката и после PVC-то - поне така казват другите аз колата я отказах преди 10 години като почнаха да ми изтръпват зъбите като я пия.

 

 

 

ПС: Тъпо от толкова ядосване ми излезе херпес... пфу...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Дедо и аз съм така , не пия кока кола от пласмасова бутилка или кутийка или стъкло като напоследък пия само от кутийка най много ми харесва.

 

 

 

румба да не си рус бе ? Аз на телефона още не съм го сменил,ама като излизам ще го направя.

 

ПИЧ СТИГА СИ РЪСИЛ ПРОСТОТИИ НА НАВСЯКЪДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :pirate :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Дедо и аз съм така , не пия кока кола от пласмасова бутилка или кутийка или стъкло като напоследък пия само от кутийка най много ми харесва.

 

 

 

 

 

ПИЧ СТИГА СИ РЪСИЛ ПРОСТОТИИ НА НАВСЯКЪДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :pirate :wacko: :wacko:

 

Нищо толкова глупаво не е казало тоя път момчето. А ти сложи една запетайка горе, че 3 пъти го прочетох това изречение.

Link to comment
Share on other sites

w00ks не е от запетайките явно бавно ти тече мисълта повечето хора от 1 път ще го разберът...... ама кой съм аз да те обвинявам в нещо :lol:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

w00ks не е от запетайките явно бавно ти тече мисълта повечето хора от 1 път ще го разберът...... ама кой съм аз да те обвинявам в нещо :lol:

 

Епък много ясно, че е в мен проблема. А така дали няма да се чете по-лесно?

 

Дедо и аз съм така - не пия кока кола от пласмасова бутилка. Или кутийка, или стъкло, като напоследък пия само от кутийка. Най-много ми харесва.

 

Както е написано сега, се чете по следния начин:

 

Дедо и аз съм така, не пия кока кола от пластмасова бутилка, както и от кутийкта, както и от стъкло, като напоследък пия само от кутийка, защото най-много ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

Сигурно .... ако искаш мога да почна да пиша в рими за да ти още по-лесно да разбереш какво искам да кажа пък и да ти е весело и да си го тананикаш чувал съм че тоя подход е добър , децата така учили азбуката........

Link to comment
Share on other sites

Сигурно .... ако искаш мога да почна да пиша в рими за да ти още по-лесно да разбереш какво искам да кажа пък и да ти е весело и да си го тананикаш чувал съм че тоя подход е добър , децата така учили азбуката........

 

няма нужда да се напъваш че да ми е на мен по лесно стига на теб да ти е по лесно да пишеш така това беше само съвет за да може хората по лесно да те разбират ако на теб ти харесва обаче може да се пробваш за да си го тананикам обаче ще ми трябва мелодия тя с римите ли се предоставя или нея ще трябва да се опитам да си я измисля сам аз не съм учил така азбуката на мен ми я преподаваха с картинки явно е имало по голям ефект отколкото да ми изнасят постановка с рими и хореография за да възприема как се пуше буквата Р както искаш де ти си знаеш най добре но все пак ще е хубаво да се научиш да търпиш дори и минимална критика като липсата на няколко запетаи с цел по-лесно възприемане на писаниците ти от хората към които са отправени нали това е целта все пак да те разбират

Link to comment
Share on other sites

румба да не си рус бе ? Аз на телефона още не съм го сменил,ама като излизам ще го направя.

 

Мислил ли че ЕДИНСТВЕНО заради това е стоял? Ама сериозно ли изобщо ти мина през ума или имаш температура нещо та го прие толкова буквално?

 

 

 

То и аз ужким щях да използвам връщането на часовника да си оправя поне мааалко режима, какво се заиграхме с жената та легнахме по-късно от обикновеното... как ще се оправя да почна да лягам по-рано направо не знам...

 

http://s358.photobucket.com/albums/oo26/dR...25102009219.jpg

едно лелка в процес на палене на контейнера, може ли такава простотия?! ... възрастна жена, пък детски работи прави

 

Ей такива като ги видя искам да ги ритам до 9тия километър. Не стига че нищо не правят ами умирисват цялата махала на пушек и гомна. Или пък падналите листа като го съберат на купчина и ги подпалят - не горят но пушат като за световно. Ей такива простотии ме ядосват почти колкото онази случка с бутилките...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ей такива като ги видя искам да ги ритам до 9тия километър. Не стига че нищо не правят ами умирисват цялата махала на пушек и гомна. Или пък падналите листа като го съберат на купчина и ги подпалят - не горят но пушат като за световно. Ей такива простотии ме ядосват почти колкото онази случка с бутилките...

 

и мен ме дразнят, за това го постнах

предлагам и нова тема "от потребители за потребители", в който можем да постваме такива неща, които ни възмущават

в този ред на мисли, един мангал преди 1 месец се опитваше да махне един капак на нещо като шахта в градинката срещу Св. Петка

Link to comment
Share on other sites

Абе Василе, понеже явно не съзнаваш колко си грешен този път викам да ти задам един въпрос. Какво значи следващото изречение?

 

---Да се обеси не да се помилва---

Link to comment
Share on other sites

в този ред на мисли, един мангал преди 1 месец се опитваше да махне един капак на нещо като шахта в градинката срещу Св. Петка

 

А ей такъв направо почваш да го гониш да го сгазиш че и по тротоарите (ако можеш да се качиш там щото аз не мога)...

Link to comment
Share on other sites

Човек отива да си провери тока и научава че вече фактури не се изкарват, също така с още по-голяма изненада научава че може да си провери сметката за тока ако има компютър и интернет, само тогава, по друг начин не можело... та влизам аз в сайта с физиономия "все ми едно нали имам пц и интернет" и оставам пак приятно изненадан, цъкам на града и въвеждам номерчето обаче страницата им просто не зарежда.

:)

П.П. След няколко таймоута стана.

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Сакам да се оплача, че вместо уникално тъпия и ненужен маркетинг можеха да ни сложат английски език, а вместо още една част математика - курс по Солид уоркс...Баси мамата. Къде по-полезни за нас щяха да са ....... :wacko: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

някой кретен е свалил предната емблема на голфа. Всичко ок, няма грижи, ама ми е чудно - за какво му е на някой 20 годишна, пожълтяла пластмаса, даже и боята беше паднала - абе грозна картинка! Тая емблема от години си мисля да я сменям, та сега някой ми е направил услуга, ама продължавам да се чудя защо?!?

Link to comment
Share on other sites

Като лапета често прибирахме емблемите на ладите и тапите на вентилите на гумите. Бяха страхотни сувенири. К'во сме им харесвали - ник'ва идея...

Link to comment
Share on other sites

Искам да се оплача , че 50% от нещата водят към "да" , а останалите толкова към "не". Шъ стани интиресну.

Link to comment
Share on other sites

Абе Василе, понеже явно не съзнаваш колко си грешен този път викам да ти задам един въпрос. Какво значи следващото изречение?

 

---Да се обеси не да се помилва---

 

Чесно казано ми е все тая двамата с г-н ВОКС какво мислите за правописа ми. И сериозно ли мислиш че не осъзнавам че изречението ми е грешно.....Не ме бъркайте с "kotora" :wacko:

Както и преди съм казвал това е форум а не матура по БГ , мога да си пиша както си искам.

 

 

ПС : това с коментирането на правописа успешно измести фразите от едно време "Не пиши на шльоковица" , "Не пиши така" ..... сега това е новата мода понеже всички пишат вече на кирилица ......

Link to comment
Share on other sites

ПС : това с коментирането на правописа успешно измести фразите от едно време "Не пиши на шльоковица" , "Не пиши така" ..... сега това е новата мода понеже всички пишат вече на кирилица ......

 

Като знаеш, че ти е грешно изречението, защо спориш усилено? Аз не критикувам правописните ти грешки, а ти казах да сложиш запетая или да си разделяш изреченията, че да се разбира какво си искал да напишеш. Нали това е реалната идея? Или не?

Link to comment
Share on other sites

Вчера щях да пукна от главобол... 2 джина, 1 бяло винце, после един ацефеин и завит през глава още в 20:00 и сега чак вече мога да мисля отново. Ужас. Тая физиотерапия май няма особен ефект.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...