Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Малкото куче ми изяде кабела за нета! Няма да показвам снимки... прекалено жестока е гледката!

Та трябваше да скъся кабела от там от където е бил хапан, обаче стана прекалено къс та трябваше да го прекарам през тераси и прочие, та пак буксички, ужас просто.

Хубавото е че сега вече го прекарах от вън, нещо което трябваше да сторя още преди много време.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Първи болен човек около мен, определено има някаква сила, която се появява всеки път, щом реша да се прибирам към Пловдив...

Link to comment
Share on other sites

разглобявам едни Optiplex-чета FX160... докарали са ми ги с хард диск... пфу... сега трябва да извадя на всяко диска.

 

ще ми останат четири WD Scorpio Black 80 GB, SATA 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM

 

мога да си направя RAID с тях... или пък да ги продам... мяркам някакви цени от по 50 USD за нов из мрежата...

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

Мисля, че официално тряаа се обява за болен, нещо ми е по-кекаво от нормалното кекаво :unsure:

Ъхъ, някаква глобална депресия има тая есен. Каунтвам дните до завръщането на село, далече от гнусния град и гнусните хора у него :)

Edited by Barurumm
Link to comment
Share on other sites

Днеска гадно кафе сутринта, няма джин сутринта, няма с кой да пия твърдо на обяд, отрязан за секс :) , на лекции до 17:30, после по разни неприятни задачи (работа с хора). И за капак, за вечеря ориз със спанак.

 

Ужаст. И ме мързи да отида и да потренирам.

 

Утре, кафе, закуска, фризьор (това както го казвам ми звучи педерастки), Бруната Пловдив (разправии), ПУ ...

Link to comment
Share on other sites

много гадно - не мога да заспя, 4 часа стана вече, след малко трябва да ставам за работа, а се въртя като пумпал в леглото...

Пробва ли с ръкоблудство?

Link to comment
Share on other sites

Дъщеря ми е болна. :( Горкото, тази сутрин имаше 39,4 градуса.Ужаст.

И моята го изкара..., общо взето 3-4 дена беше с висока температура, но вече почти седмица не може да се оправи напълно.....

Link to comment
Share on other sites

Ебати смотания ден.

Зачекнах си бронята на колата на един бордюр,изгубих си телефона,а деня още не е свършил.

Айде първото не е толкова фатално-имам каско.Ми за второто няма полиция. Казаха ми,че преди имало някакви проследяващи у-ва,ама ги били забранили. Казаха ми да си пазя документите,че може би след нова година забраната за тия екстри отпада,ама кой знае в какво състояние ще е.

Винаги може и още...още шибании да се случат...

Link to comment
Share on other sites

Оле, гадноооо :( Болничко ли беше животинчето?

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Кое животинче?

 

Иначе твойта кашлица дано да отмине, аз 3 месеца пих хапчета и прахчета и сиропи и какви ли не други, докато успея да си изчистя дробовете и да спра да кашлям, половин година кашлях, беше някакъв ужас просто.

Само не пожелавам на никой да го пращат в болница, защото заради тая кашлица се опитага да ме хоспитализират като превантивна мярка, обаче аз бях трвъдо не по въпроса.

 

Болниците са на едно такова... уникално ниско ниво, няколко пъти съм бил по болници и не е хубаво. То не беше бъбречна криза, преди това пък физиотерапии плюс електростимулации, а после изследвания... и всеки път като ми се е налагало да отида в болница за нещо съм се чувствал уникално гадно и противно от начина по който те настаняват и от самата обстановка там.

 

Така че живи и здрави, гледайте да се пазите малко или много. :)

Link to comment
Share on other sites

Оле, гадноооо :( Болничко ли беше животинче%

Мда, имаше рак и я оперираха лятото, ама се стабилизира за кратко и от месец и половина два беше супер изльощавяла и решихме, че няма кво да се мъчи повече, че и без тва едвам едвам се движеше наляво надясно. Поне остана другата котка, която за сметка на тва е станала супер буца с тая зимна козина :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

CISCO може да са много сериозни като става дума за рутери обаче биваше ли да напишат толкова некадърен софтуер за VPN. To бива то може ама тяхното... мани другото ми не може да се сваля свободно ами трябва да имаш акаунт и поддръжката ти да е нам си каква си... някои харчове въобще не свършват с купуването на рутерите им май... Microsoft въобще не са чак толкова зле откъм лицензи

Link to comment
Share on other sites

CISCO може да са много сериозни като става дума за рутери обаче биваше ли да напишат толкова некадърен софтуер за VPN. To бива то може ама тяхното... мани другото ми не може да се сваля свободно ами трябва да имаш акаунт и поддръжката ти да е нам си каква си... някои харчове въобще не свършват с купуването на рутерите им май... Microsoft въобще не са чак толкова зле откъм лицензи

Дедо, къв ти е проблема с VPN клиента бре? Верно, не е изобщо шарено като други програми, ама все пак си работи доста добре. Аз от години само това ползвам.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...