Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A този период от 10 часа нехранене е защото? Нередовно хранене + алкохол = всичко друго, но не и правилно отслабване.

 

Ами по-принцип вечерям между 16:00 и 18:00. Най-късно до 20:00. Обаче докато напазаруваме за вилата, докато сготвя... задявки, а-у :) И така. А 10-на часа заради повръщането. Стомаха явно се беше изнежил нещо и реших само билково чайче и айрян да пийвам да не го дразня, че да не почна пак като на закуска (буквално от преглъщането до момента на връщане имаше 15 секунди - закуската бе сервирана на открито в дворче, та не се наложи да чистя).

 

Иначе алкохола много съм го намалил сега покрай НВД-то и си спазвам режима ;) споко. Просто бях забравил, че съм на НВД и така.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Маминката й и факана миризливка.Бръм,бръм,бръм, не спря тая сутрин. :angry1 И ме събуди супер брутлано в 07:30.А днес почивам и когато почивам спя поне до 09.00ч.

Станах, пречуках я и тъкмо си легнах отново, в опит да заспя докато не съм се разсънил напълно и... о съдба.Те били две.Бръм,бръм :angry1 Утрепах и тая, но за мен вече беше късно. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Някво педер*стче снощи ми е задигнало чистачките на колата.Ръчичките да му изсъхнат.....

Link to comment
Share on other sites

Мамка му на шибания АутоКад, да ги е*а в г**овете и тъпанарите които са я правили тази хипер, мега тъпа и бъгава недомислица и всичките приложения към нея..... :sick :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Ай ся на некадърен потребител - софтуера му крив ;)

Когато бъгавия софтуеър съсипе няколко месечна работа, не виждам каква вина има потребителя !? Добре, че поне ключовите неща си ги имам на архив...

Link to comment
Share on other sites

Когато бъгавия софтуеър съсипе няколко месечна работа, не виждам каква вина има потребителя !? Добре, че поне ключовите неща си ги имам на архив...

Правиш като мене, всичко което се работи в момента, работило се е до скоро и предстои да се работи се сейвва в поне 3 копия на поне 3 различни носителя. Още преди години се убедих, че това е метод, който спестява изключително много нерви и време .

 

 

По темата - 8-ми пореден ден на работа, а лошото е, че утре продължаваме. :(

Link to comment
Share on other sites

Писна ми! Някакъв магазинер си купил Е класа, (такава която имах когато се ожених преди... ммм... 96-та беше) и цяла вечер ми се правеше на велик, щото реших да си изкарам Реното и го паркирах пред някакво барче в Тракия (добре, че има винетка :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Къф е тоя късмет да ти откраднат най-счупения тас на колата? На кой де*ба му е притрябвал счупен тас?!? :confused Бах ма'а му!

Link to comment
Share on other sites

Къф е тоя късмет да ти откраднат най-счупения тас на колата? На кой де*ба му е притрябвал счупен тас?!? :confused Бах ма'а му!

А какъв е тоя късмет да ти е паднал някъде!? Праснал си го някъде и си е заминал...

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Не съм.Снощи огледах колата,днес го няма. :unsure:

Сигурно в тъмното не са го видяли,че на нищо не прилича.Даже и алармата се е била включила,ама не съм я чул.

Link to comment
Share on other sites

Не съм.Снощи огледах колата,днес го няма. :unsure:

Сигурно в тъмното не са го видяли,че на нищо не прилича.Даже и алармата се е била включила,ама не съм я чул.

Алармата едва ли се е задействала, най-много да са някои деца, както обикновено... ;) Гадно, че и моите са изпотрошени, пък новите не си заслужават парите.

Link to comment
Share on other sites

Къф е тоя късмет да ти откраднат най-счупения тас на колата? На кой де*ба му е притрябвал счупен тас?!? :confused Бах ма'а му!

 

Еми тва е същото както откраднаха на старото ни Рено най-ръждясалата джанта....Явно си има такива кретени...

 

Както сега с чистачките ми.....Мислих си, че вече не крадат такива неща...

Link to comment
Share on other sites

Еми тва е същото както откраднаха на старото ни Рено най-ръждясалата джанта....Явно си има такива кретени...

 

Както сега с чистачките ми.....Мислих си, че вече не крадат такива неща...

Клептомани, кво да ги правиш.

И те носят импулс за кражба. :)

Link to comment
Share on other sites

Да откраднеш нещо е способността да го намериш преди някой друг да го е загубил. Има си такива хора и имам чувството, че крадат не за друго, не че откраднатото ще им влезе в употреба или ще го продадат, а защото им носи адреналин, нещо като секса на обществени места.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Еми тва е същото както откраднаха на старото ни Рено най-ръждясалата джанта....Явно си има такива кретени...

 

Както сега с чистачките ми.....Мислих си, че вече не крадат такива неща...

 

Може пък да са някакви от организация за контрола над автомобилите и да премахват счупените и ръждясали части за да принудят собствениците да си купят нови преди старите да са се счупили в движение

Link to comment
Share on other sites

Може пък да са някакви от организация за контрола над автомобилите и да премахват счупените и ръждясали части за да принудят собствениците да си купят нови преди старите да са се счупили в движение
А може би е някаква благотворителна организация, целяща да спаси хората от скапани коли :D
Link to comment
Share on other sites

Ако някой има контактите на тая организация да я прати да открадне на комшията 3те лади че и без това няма място за паркиране пред кооперацията.......

Или поне само червената че сутрин като отива на работа и имам чувството че са ми навряли моторна резачка в главата......

Link to comment
Share on other sites

Ако някой има контактите на тая организация да я прати да открадне на комшията 3те лади че и без това няма място за паркиране пред кооперацията.......

Или поне само червената че сутрин като отива на работа и имам чувството че са ми навряли моторна резачка в главата......

Сега гледай като захладнее ще има и по 10-15 минути подгряване :)

Link to comment
Share on other sites

Сега гледай като захладнее ще има и по 10-15 минути подгряване :)

Преди 10-15 минутно подгряване ще има и 10-15 минутни опити за запалване. :D

 

По темата: Някой ми е свил и емблемата на капака(тоя същия сигурно). Аз някоя вечер ще слезна и ще му е*а майката на т'ва к*пеленце.

И нещо съм настинал,деба.

Edited by sek800
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...