Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не нося адидаси :) И гледам къде стъпвам ;) А и не бих се оплаквал за такова нещо ;) Но бих се оплакал за това, че ми се сере, а лепилото още не е стегнало като хората и не мога да се изсера.

Link to comment
Share on other sites

Не нося адидаси :) И гледам къде стъпвам ;) А и не бих се оплаквал за такова нещо ;) Но бих се оплакал за това, че ми се сере, а лепилото още не е стегнало като хората и не мога да се изсера.

Изкендзай се в найлонова торбичка! Така полученото пакетче можеш да изхвърлиш в боклука или да му намериш друго приложение..... (неприятни съседи примерно)

Link to comment
Share on other sites

Утре е ДЕНЯ

ще се разбере дали лечението на зъба е станало или ще ми го махат :ph34r:

То баси !@#$ 12 дена...

Първите дни адската болка,

на 4я дена ме разпробиха и беше още по-голяма болка щото единия шип изби накриво...

 

Да ви споделя че като не си затваряте устата над една седмица и езика се изморява

понеже не може да го подпрете на предните зъби и да се опусне, е постоянно стегнат

 

шшшш дано стане...

 

ето момент от преживяването:

 

image002fx.jpg

Link to comment
Share on other sites

В тая тъпа Zamunda.net няма начин човек да се регистрира!? Цяла седмица опитвам и все няма свободни места, егати. Предишния профил са ми го затрили явно - не го бях ползвал много време, пък и не помня как беше.

Link to comment
Share on other sites

...

 

Според жена ми положението хич не е розово особено с такива големи грануломи, но ѝ е крайно любопитно какво ще излезе в крайна сметка - бил си интересен случай каза

Link to comment
Share on other sites

20 минути молба на полицаите да ни пуснат за, това че се въртяхме в кръг :laughing: :rolleyes: на края на индустриалната зона, след Пожарната в Тракия. егггассссииии

 

Кво сте правили пак...и по-важното - с какво :D

Link to comment
Share on other sites

Кво сте правили пак...и по-важното - с какво :D

нищо особено, в 11 вечерта - няма хора, няма коли, няма животни дори, почти на къра. един приятел просто се радваше на скоро купената бавария :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

нищо особено, в 11 вечерта - няма хора, няма коли, няма животни дори, почти на къра. един приятел просто се радваше на скоро купената бавария :bgrin:

Заслужавате затвор! "Молба" вика... Айди в киреча. Да се радва на писта. Градчето ни не е писта!

Link to comment
Share on other sites

Заслужавате затвор! "Молба" вика... Айди в киреча. Да се радва на писта. Градчето ни не е писта!

градчето е силно казано щото 3 местра напред и почваше къра към Асеновград ;). освен някой заблуден наркоман, който иска да си удари един шприц....друго няма как да видиш. аз зимата като падне сняг също съм пръв там :bgrin: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аха, и това значи, че форсажа на двигателя не се чува? Ти караш тихомобила на Инчхай?

 

Ама да бе, давайте, още, още стрийт рацери! Те погребалните бюра просперират :D

 

Ред: Аз в такива случаи звъня на съответните органи.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Аха, и това значи, че форсажа на двигателя не се чува? Ти караш тихомобила на Инчхай?

 

Ама да бе, давайте, още, още стрийт рацери! Те погребалните бюра просперират :D

не, не се чува когато си на майната си от най-близкия блок. въртене в кръг с каква скорост мислиш става - 545 км в час? :laughing:

Аз всяка вечер около 1 чувам как някой тренира на едното кръгово до нас. И това е в продължение на вече седмица. Щом и на двама съседи е направило впечатление :):):)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Повече в "Дивия запад" до Сани няма да ходя. Деба килешите, днеска си оставиха ръцете. Едно сурово, друго студено, сервитьорката иска да ме убие с поглед, че и създавам работа.

А бяха с добри впечатления от предишни ходения.

Link to comment
Share on other sites

Понеже баща ми съзнателно е избрал да не внася пенсионни осигуровки, аз не мога да взимам стипендия от никакъв тип. Каква е логиката, когато реално те ми дават стипендия (един вид награда) за моите знания и успех? Аз нали си внасям осигуровки?......

Link to comment
Share on other sites

Понеже баща ми съзнателно е избрал да не внася пенсионни осигуровки, аз не мога да взимам стипендия от никакъв тип. Каква е логиката, когато реално те ми дават стипендия (един вид награда) за моите знания и успех? Аз нали си внасям осигуровки?......

След 18-тата си годишнина ти вече се водиш самостоятелна и не би трябвало да носиш каквата и да е отговорност за родителите си. До преди да навършиш пълнолетие е друга работа.

Link to comment
Share on other sites

От около 2 год си имам едни 20% дърпане на ушите заради "Имаш ПМ" и така си бях свикнал с тях...

Днес гледам, че са изчезнали и ми стана едно кривооооо..... :cry

Аз пък имам 80 и без тях - няма да съм аз :lol:

 

Айде ... разкачам пс-то и почвам да го опаковам . Утре заминавам за Бургас , няколко дена без нет и после ще ви кажа как е морето и чайките ... и кифлите :P

 

Пловдив почва да ми липсва още преди да съм го напуснал :(

 

Поздрав за всички - http://www.youtube.com/watch?v=wqb5B4rPGkQ...player_embedded

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Искам да се опалча , че вчера беше един от най-отвратителните ми дни в близката 1 година.

Да започнем със сутринта , когато след неуспешна маневра зачекнох на едий баварец бронята и ми свали около 20 сантиметра от боята на дясната врата ;( , а си купих колата преди месец (дано разбирате каква беше болката)

 

След това се изкачих на Самуиловата крепост и се появи няква буря от нищото (доакто сляза до долу бях кален и мръсен)

 

След това вечерта отидох на джаз концерт (мислех си нещо скромно в малка зала и тиха музика) , ЗАТОВА РЕШИХ ДА СИ СЛОЖА едни 3/4 гащи с една черна тениска и маратонки. След като тоидох се оказа , че някаква телевизия имала 10-годишнина и мен ме настаниха на 2-ри ред.Предаването се оказа , че е на живо и умрях от срам.Нямх възможност да си тръгна , защото водещите ни поредопредиха , че не можем да мърдаме до края на предаването , защото нямало реклами.Вътре нямаше по-голям селянин от мен по шорти и фанелка.

И за десерт вечерта след целия ШИБАН ден ме хвана разтройство и не можех да си легна до 2 часа (какво съм ял , от вятъра на крепостта или срама който брах ме хвана не разбрах)

От това като цяло искам да ви се оплача ... Като се замисля за вчера направо ми се доревава и днеска цял ден ме е страх да излизам , че незнам какво може да стане вече.

Edited by bate_pesho
Link to comment
Share on other sites

От около 2 год си имам едни 20% дърпане на ушите заради "Имаш ПМ" и така си бях свикнал с тях...

Днес гледам, че са изчезнали и ми стана едно кривооооо..... :cry

Ако е толкова неприятно да поправим тази неправда? :)

 

П.С.: Случайно да живееш в Гагарин до ул. Барикадите?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...