Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

морето е без пясък, студено е и вали постоянно. цици нийде се не видат.

пак ще ползвам почивката за наваксване на работа.

Link to comment
Share on other sites

морето е без пясък, студено е и вали постоянно. цици нийде се не видат.

пак ще ползвам почивката за наваксване на работа.

 

Mobo, всяко зло за добро нали знаеш. На едно подобно море си изкарах толкова страходно че го помня още. 2 дена почти нон-стоп спане а когато бяхме будни или играехме карти или плюскахме - даже нямаше телевизия за гледане. Имах 1 книга но уникално тъпа и след 3тата страница ми се доспиваше. Толкова не бях спал през живота си и се върнах уникално отпочинал... а тогава успях само за 5 дена да си взема почивка и въпреки че беше толкова кратка си починах идеално.

Link to comment
Share on other sites

Телефона ми почна да гасне когато му скимне. Повече SE няма да си взема, тва не ескапан жак за зарядно/слушалки, калпаво задно капаче, паянтава изработка ми ся и на ремонт трябва да го нося. Мрън.

Link to comment
Share on other sites

От 30 минути се опитвам да намеря някой здрав, с включен телефон, със здрава кола и не-на-работа човек, който да ми даде ток да запаля...ебати зора...

Link to comment
Share on other sites

Mobo, всяко зло за добро нали знаеш. На едно подобно море си изкарах толкова страходно че го помня още. 2 дена почти нон-стоп спане а когато бяхме будни или играехме карти или плюскахме - даже нямаше телевизия за гледане. Имах 1 книга но уникално тъпа и след 3тата страница ми се доспиваше. Толкова не бях спал през живота си и се върнах уникално отпочинал... а тогава успях само за 5 дена да си взема почивка и въпреки че беше толкова кратка си починах идеално.

днес вече има слънце, но плаж и цици продължава да няма. няма и да има като гледам колко са консервативни местните. най-съблечените хора, които видях бяха от клуба на нетруутбг - в леки неопрени и по 2-3 харпуна във всяка ръка.

сигурно тълкувайки киселата ми физиономия като някакво недоволство от обслужването им, персонала на хотела побърза да развеее българското знаме на входа си, редом с европейското, родното си византийско, руското и японското. специално попитах дали имат други гости от БГ, ама цъ, явно наистина е в моя чест. утре пък ще отворят басейна си само за мен. та киселата физиономия имала изненадващо полезен ефект :)

иначе на бяло море има страшно готини камъчета огладени и оформени и разноцветни. може би най-сетне костенурката ми ще се зарадва на довършен акватерариум. дали ще ме гледат много странно като почна да изнасям торби с камънаци към колата на тръгване?

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

най-съблечените хора, които видях бяха от клуба на нетруутбг - в леки неопрени и по 2-3 харпуна във всяка ръка.

Сега ще се обиждаме ли? Харпунистите нямат нищо общо със водолазите. Даже и екипировката им е различна. Плавниците им са коренно различен модел. Ето ти две мои снимки от тази събота да направиш разликата ;). Да не говорим, че до момента не съм си позволил да убия никакво животно под водата. То даже си е против етиката на водолазите да носят харпуни и подобни средства. Изключение прави ножът, но той е за други цели.

 

 

DSC07680.jpg

 

DSC07676.jpg

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с Ванката - против всякаква етика е водолазът да мъкне харпун. Все едно да идеш на лов с тежка картечница.

Link to comment
Share on other sites

Какъв купон? Губи се удоволствието... тва да не е DOOM да хванеш една резачка и да зачешеш дяволите :lol:

 

Тая тежка картечница да не е като на дуум-а. Ти като почнеш да стреляш, докато я насочиш напред и те животните ще са си по къщите.

Link to comment
Share on other sites

Тая тежка картечница да не е като на дуум-а. Ти като почнеш да стреляш, докато я насочиш напред и те животните ще са си по къщите.

 

Има ентусиасти с автоматично оръжие с оптика... а майсторите ловуват с криви чифтета за да е по-голям кефа ако успеят да уцелят нещо - поне така казват :)

Link to comment
Share on other sites

Днеска майка ми се завръща от Италия ... :(

 

 

А да .. и телефона си изгубих вчера ... и мтел са простаци ... :( :(

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Абе Жоре, вземи се кротни малко - телефон, часовник, ти тея вещи за нищо ги нямаш. Пожелавам ти да не губиш нищо в близките години. А по темата мога да се оплача, че съм уморена. Най-тъпо е, когато имаш малко работа и тя се влачи, времето не мърда напред, а ти така или иначе правиш кибик парти от крак на крак и в крайна сметка имаш три опции : или ти се доспива, или ти се дояжда, или те домързява. А после като започне сериозното бачкане и адаптацията става трудно...

Link to comment
Share on other sites

woox ето ти пример - "Сайга". Вярно, на снимката е с колиматорен прицел, не със стабилен оптически, но надявам се, схващаш идеята. И НЕ ТОВА НЕ Е "Калашников".

 

ak1-1.jpg

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

?!

 

Без значение - и в 2та случая няма да е лов а касапница. Ако толкова някой иска да стреля има стрелбища - нищо интересно няма да се ходи на лов с автоматично оръжие. Не съм ловджия и споделям това което са ми казвали мои познати, но съм напълно съгласен че не е важно количеството в случая. Ако толкова искаш 5 кила зайци може да идеш в магазина да си ги купиш, докато при лова номера е в преследването. Мен ме отвращава частта след застрелването на животното особено чистенето и прочее. А като се сетя че патицата е била в устата на кучето и ще ми се отще да я ям после ама това с кой от какво го е гнус е друга тема.

 

И сега заради теб пак ще ми дърпа ушите виден че пълня темата за оплаквания с приказки дето нямат нищо общо със самите оплаквания...

Link to comment
Share on other sites

woox ето ти пример - "Сайга". Вярно, на снимката е с колиматорен прицел, не със стабилен оптически, но надявам се, схващаш идеята. И НЕ ТОВА НЕ Е "Калашников".

 

ak1-1.jpg

 

Само дето за 3минути пилене се превръща в Калашник :) Иначе, НЕ, ТОВА НЕ Е КАЛАШНИК :)

Link to comment
Share on other sites

Погледни по този начин - ти не си стъпил в конски лайна, а си нагазил сред росна трева, която е имала нещастието да бъде унищожена през храносмилателния тракт на незнайно добиче. Така че, не се оплаквай, а се отпусни и се наслади на аромата на росна поляна :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...