Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това пък какво беше???

Момчето поне се е постарало да пише на кирилица, за разлика от някои модератори :rolleyes:

 

Браво на момчето, а ? А ти си човека, който намеква че съм писал на шльокавица, без да знае защо точно е било така и използва момента да си направи душевна чикия като защити някой от лошия модератор, дето пишеше на шльокавица. Е, по-добре ли ти е сега ?? И между другото, да вадиш отделни цитати от цяло мнение и да се празниш по тях е също толкова селско, колкото и кофтия правопис.

Link to comment
Share on other sites

То е ясно кой е модератора. Обичам хората дето увъртат. И не е нужно да спираш в тая тема, не че ще липсваш на някой, но трябва и за мене да има някакъв фън. Така че пиши си, не ми пречиш.

Link to comment
Share on other sites

И между другото, да вадиш отделни цитати от цяло мнение и да се празниш по тях е също толкова селско, колкото и кофтия правопис.

Каза човека от Стамболийски Биич :)

 

По темата - Не ми се ходи на работа :(

Link to comment
Share on other sites

Местоположението не определя манталитета...

Link to comment
Share on other sites

Подлудява ме факта, че крака ме заболява след 10-15 минути натоварване... А се радвах че съм махнал гипса... :angry1

 

офтопик: сещам се за звука, който издава Tesla Coil малко преди да тресне :laughing:

Link to comment
Share on other sites

офтопик: сещам се за звука, който издава Tesla Coil малко преди да тресне :laughing:

 

Ама напомпена от тесла трупърс или не ?

Link to comment
Share on other sites

Каза човека от Стамболийски Биич :)

 

По темата - Не ми се ходи на работа :(

 

Явно за тебе важно къде живееш , а не как се държиш. Не знам кой ми изтри мнението, но нека да повторя специално за тебе: Пише се меТчик гражданино, а не меДчик. Окей ?:) И между другото само, имам някаква идея на колко години си и трябва да ти кажа че съм живял в Пловдив малко повече от теб :) Преместих се в Стамболийски когато осъзнах че навлизаш в пубертета. Което на практика не ме освободи, щото ти намери къде е Стамболийски и те засичам и там. Ще трябва да се местя по-далече явно.

Link to comment
Share on other sites

Браво на момчето, а ? А ти си човека, който намеква че съм писал на шльокавица, без да знае защо точно е било така и използва момента да си направи душевна чикия като защити някой от лошия модератор, дето пишеше на шльокавица. Е, по-добре ли ти е сега ?? И между другото, да вадиш отделни цитати от цяло мнение и да се празниш по тях е също толкова селско, колкото и кофтия правопис.

 

 

Килъре, съвсем прав е румбата. Твоето по-едно време не се траеше. Нищо, че си писал грамотно, в смисъл, че където е имало Я си слагал q и си замествал Ж с j, което е долу горе грамотно писане. Десет пъти по-трудно се четеше твой пост. А идеята е да се пише така, че другите да те разберат нали ? Причината не ме интересува. Форумът не е и състезание по литература. Искам да видя как се съгласяваш с не-модераторско мнение, щото май това има потенциал да ти е първото такова.

Link to comment
Share on other sites

Преместих се в Стамболийски когато осъзнах че навлизаш в пубертета. Което на практика не ме освободи, щото ти намери къде е Стамболийски и те засичам и там. Ще трябва да се местя по-далече явно.

Аз нарочно идвам - да ти се смея че приличаш на речник без личен живот , но не се притеснявай - където и да идеш пак ще идвам тайно да ти се смейкам ! :laughing:

 

Утре и другиден .. пак на работа ... чакам с нетърпение да почне студентската година та да се наспя като човек ... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Аз нарочно идвам - да ти се смея че приличаш на речник без личен живот , но не се притеснявай - където и да идеш пак ще идвам тайно да ти се смейкам !
Аз пък точно сега си спомних, как на една форумна среща ти бе обяснено в лицето, явно и в прав текст, че си боклук, цялата масовка ти се смя в лицето (а не тайно), а ти седя насран като препикано мушкато. Така че по-леко се смей на хората, че бая смях падна за твоя сметка тогава. Има хора дето помним.

 

И ако имаш да се смееш на някой - заповядай на някоя форумна среща, искам да те видя, теб, как се смееш в лицето на Килъра. И билети ще продавам...

Link to comment
Share on other sites

Килъре, съвсем прав е румбата. Твоето по-едно време не се траеше. Нищо, че си писал грамотно, в смисъл, че където е имало Я си слагал q и си замествал Ж с j, което е долу горе грамотно писане. Десет пъти по-трудно се четеше твой пост. А идеята е да се пише така, че другите да те разберат нали ? Причината не ме интересува. Форумът не е и състезание по литература. Искам да видя как се съгласяваш с не-модераторско мнение, щото май това има потенциал да ти е първото такова.

 

Ок, Румбата е прав !! Значи е важно аз как съм писал преди, за да се определи писането на другите ? Евала Ви правя и на двамата. Осраното на единия трябва да оправдае осраното на другия ? Евала отново. Съжалявам, но даже на шльокавица не правя правописни грешки. Елементарни правописни грешки.

 

Хмм, не ти липсва самочувствие на теб :laughing: Поне по три линии ти е слабичко немодераторското мнение (при това на пръв прочит), но не е моя работа да се занимавам да го оборвам ;)

Иначе наистина е много дразнещо да се пише българска реч на латиница (хахаха, това е оплакване ;) )

 

Неговото мнение не е модераторско. Комуникирам с него отдавна и знам че е така. Проблема му е в сбъркания начин на мислене. Което пък е проблем на голяма част от хората в днешно време.

 

Аз нарочно идвам - да ти се смея че приличаш на речник без личен живот , но не се притеснявай - където и да идеш пак ще идвам тайно да ти се смейкам ! :laughing:

 

Утре и другиден .. пак на работа ... чакам с нетърпение да почне студентската година та да се наспя като човек ... :sayjin

 

Не съм забелязал да ми се смееш като идваш. И поясни моля те, какво ще рече, речник без личен живот. Това ли учите по сбирките на голф сектата ?? Не е особено оригинално. Не е и особено разбираемо.

Link to comment
Share on other sites

Проблема не е в правотата, а начина (отношението) чрез което бива реализирана - според мен.

 

Това е за спора ви относно @KILLERINCHO

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

боли ме ръката, не спира и няма да спре...макя му и прасе. :angry:

Абе мозилата имаше май няква опция за ограничаване на достъпа за определено време до някой сайтове ... поне докато не напълниш пак торбичките :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Абе мозилата имаше май няква опция за ограничаване на достъпа за определено време до някой сайтове ... поне докато не напълниш пак торбичките :rolleyes:

хитро, но не достатъчно. ИЕ7 рулз ;). Тва първо, а другото не е това, което ти се иска да е ;).

Link to comment
Share on other sites

Майтапа настрана но писането на Й кой където свари, слагането на Е сместо Я и още 2-3 елементарни направо ми лазят по нервите. А не мога да разбера КАК ги бъркат изобщо...

Link to comment
Share on other sites

Opitvam se da si spomnq kakvi bqha pravilata za samostoqtelno izre4enie - trqbva6e li da ima podlog, ili pone glagol??

 

Това за което говориш е модел на изречение не правило, че трябва да е такова...

Link to comment
Share on other sites

<offtopic>Като свършете с меренето на органи моля някой да ме уведоми на лични каква е подредбата и чий е бил най-голям, кой е след него и т.н.</offtopic>

 

<ON-topic>Оплаквам се че само ме лъжат с една мусака и само извинения си намират а аз си стоя гладен... </ON-topic>

 

 

 

Дедо, 1 ацефеин и ще ти мине главата - поне за 3-4 часа ;)

 

Саридон изпих - 2рия помогна... работата е там че трябва да свърша още малко работа а когато те боли тиквата а се налага да мислиш болкоуспокояващите не помагат особено или поне не за достатъчно дълго време... хубавото е че малко остана и скоро минавам на друг вид "лекарство" :D

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...