Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

шшш с тая мусака станахте не банални ами... имам предложение към модераторите - следващия споменал думата "мусака" да излети за дъъъълго от тук. еби му мамата. то бива дир.бг и тийнпроблем, ама до време, и ако вие не можете да се усетите кога да спрете, трябва да ви се помогне. бахти безнадеждните случаи и диагнози се довлякоха тука. невероятен късмет имате, да знаете, ходете пуснете тото... ако бяхте се показали два-три месеца по-рано изобщо нямаше да стигнете до десети пост.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

шшш с тая мусака станахте не банални ами... имам предложение към модераторите - следващия споменал думата "мусака" да излети за дъъъълго от тук. еби му мамата. то бива дир.бг и тийнпроблем, ама до време, и ако вие не можете да се усетите кога да спрете, трябва да ви се помогне. бахти безнадеждните случаи и диагнози се довлякоха тука. невероятен късмет имате, да знаете, ходете пуснете тото... ако бяхте се показали два-три месеца по-рано изобщо нямаше да стигнете до десети пост.

 

шшшшшшшш извиняяяяяяяяяяяяяй.

Link to comment
Share on other sites

правиш по 8 поста дневно и 2/3 от тях са като горния ти... от трети август до 30 август имаш 218 поста - колкото имат хора с регистрации от по над две години тук... ти си невероятна късметлийка... не осъзнаваш колко ти върви просто...

 

но и късмета си има граници... твоя си го насилила вече далеч отвъд всякакви такива. време е да помислиш за промяна.

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

правиш по 8 поста дневно и 2/3 от тях са като горния ти... от трети август до 30 август имаш 218 поста - колкото имат хора с регистрации от по над две години тук... ти си невероятна късметлийка... не осъзнаваш колко ти върви просто...

 

 

Оф писна ми,честно казано.

Не,че показвам неуважение към симпатичния форум, ама пък твърде силно се изразяваш. Късметликка съм била,че още съм тук... Невероятна при това.

 

Ще пиша,като си нямам друга работа. Понякога имам чувството,че съжалявате че сте го направили тоя форум.

Не ме чети просто.

Или пък ме разкарайте и така. Ако ще се почувстваш по-добре - моля те! Но не забравяйте че пак мога да се регна.. и да се преструвам на друг човек.. :laughing:

 

Прав си иначе, ама не мога нищо да не кажа.

Време за промяна.. да..

Но дълго ще се проточи. Ако не ме изхвърлите-успех.

Edited by glory
Link to comment
Share on other sites

шшшшшшшш извиняяяяяяяяяяяяяй.
С този ти пост виртуалната ти възраст падна от 19 на 15...
Ще пиша,като си нямам друга работа.
Тогава какво против имаш и другите да пишат?
Не ме чети просто.
А ти що четеш, че и коментираш мнението дето 'ни тъ кьефи'?
Но не забравяйте че пак мога да се регна..
Готов съм да се обзаложа, че не знаеш какво са IP и proxy.
Link to comment
Share on other sites

С този ти пост виртуалната ти възраст падна от 19 на 15...Тогава какво против имаш и другите да пишат? А ти що четеш, че и коментираш мнението дето 'ни тъ кьефи'?Готов съм да се обзаложа, че не знаеш какво са IP и proxy.

 

 

Твърде много говориш обаче,не помня някъде да съм те споменавала.

 

 

Ууух,какъв дълъг пост бях написала. Но реших да го изтрия и да запазя добрия тон.

 

И мога да ти кажа , че с такъв пост говориш само и единствено за своята възраст.

Готова съм да се обзаложа,че неможа да ме разбереш! Тук аз съм най-умната! Пф..

Edited by glory
Link to comment
Share on other sites

Антареса много насериозно е взел форумите...вече е заговорил за форумна възраст, говори и за форумно ядене, форумни психоаналитици, форумен бой и агресия...форумен живот с две думи. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти си гледай в твоята купичка, пък била тя и празна...

 

Другарю,жилещ и отровен. Ако беше по-умен изобщо нямаше и да постнеш нещо,което ме засяга по някакъв начин,защото така ще пиша още.

Получих едно предупреждение вече.

Какво ли не видях в тоя форум, смятам,че е несправедливо,но ще се съобразявам.

И без това си кисел,неща да допринасям с нищо за настроението ти.

Link to comment
Share on other sites

Абе някой го каза горе. Не можеш да съдиш за някого, спрямо постовете, които пише. Аз самия написах за себе си, че съм тъп и невъзпитан селянин.

Т'ва, че аз си позволявам да правя класификации, да определям кой е умен и кой глупав ни най-малко не значи, че в това има и капчица истина, или пък го мисля, или пък въобще ми пука.

 

Форум =/= реален живот.

 

Thief, ако си гледаш своята купичка - едва ли ще те вълнуват чуждите. Освен, ако не е празна.

Link to comment
Share on other sites

И ти си толкова дипсперсна личност, че те бие на шезофрения, та чак въобще да не се съди по писаниците из форума...добре.Винаги може да се извличат изводи, чрез какъв метод и колко точни...

 

_____________________________________

 

По темата - тази сутрин сам на тренировка, 2 дни до изпита...

Link to comment
Share on other sites

Хосте, (щото предполагам, че поста ти е адресиран към мен) не знам как можеш да говориш за дадена личност, без да си виждал имперсонацията й, и без да си имал реален контакт. Форумното ми Аз не бие на шизофрения, ами си е чиста шизофрения. Както многократно съм казвал - тук не се напъвам да бъда себе си, тоест Пешо, ами си играя най-различни театрални роли. За това и държа да не се обръщат към мен по име хора, които не са ме виждали на живо. Защо го правя - ще ми е много трудно да ти обясня, особено и без да има жив контакт (когато комуникацията е доста по-богата и изчерпателна). Причини си имам, основно - забавление. Аз поне, намирам, че форума е именно за това - комуникация и забавление. И след като тази секция от форума не е тематична, няма пряко зададени изисквания за съдържанието на постовете - мога да си позволя да бъда каквото си поискам, стига правилата да го позволяват.

 

Оф, съжалявам, че и аз продължавам да пълня темата с тотален офтопик... Дайте да прехвърлим дискусията в темата за размислите и страстите...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

нямаше ме, а никой не забеляза. и преди ви мразех по принцип, както и всеки поотделно, но сега си имам и причина.

 

и изгорях.

 

и из водата имаше лайлонени гадости, а в пясъка филтрите на цялата миналогодишна продукция на всички видове булгартабаци от всичките земни кълбета.

 

и кучета серящи по плажа. и малоумните им стопани с кас'т'фон на батерийки, откраднат от някой беден столипиновец, ръсещ идилична чалга неспирно.

 

и скатани за догодина остатъци от храна, надеждно заровени под 5 санта пясък, а опаковките съхранени разделно от продуктите на същата дълбочина в пясъка или поне тези, които не са във водата.

 

и много малко голи чехкини/словачки/рускини или други славянки. за сметка на това пенсионерки.

Link to comment
Share on other sites

Там, където бях аз имаше само и единствено голи мадами. Българки. Имам чувстовото, че във Варна не се продават сутиени.

Е тв'а май е за другата тема.Да беше жена, да се оплакваш че не продават... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мммм лошо, много лошо... не нося бельо, а сега забелязах, че ципа ми е разкопчан! :laughing:

Хубаво, че през повечето време бях сам и шанса някой да е забелязъл е малък.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да ходя до Кауфланд където има 50% намаление на всичко и няма колички и е пълно с пенсионери...

Само днес ли е?

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Там, където бях аз имаше само и единствено голи мадами. Българки. Имам чувстовото, че във Варна не се продават сутиени.

 

Именно заради това не си забелязал, какво има на 10см навътре в пясъка защото след 2рия чифт цици си стоял като хипнотизиран, докато мобо най-вероятно е бил с жена си и старателно е избягвал да гледа други мацки та от нямане какво да зяпа е сондирал пясъка :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...