Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Само днес ли е?

Дам отивай защото сичко почва да свършва.Аз търсех палатка 5 местна за 20 кинта и хладилна чанта за 7 кинта ама някой ги беше изкупил...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Именно заради това не си забелязал, какво има на 10см навътре в пясъка защото след 2рия чифт цици си стоял като хипнотизиран, докато мобо най-вероятно е бил с жена си и старателно е избягвал да гледа други мацки та от нямане какво да зяпа е сондирал пясъка :lol:

 

да, точно така. с кофичка,лопатка и гребълце от магазина "мамамикупиднес".

Link to comment
Share on other sites

Бях на Мусала за 2 дена, но по пътя - долу от Боровец до върха и обратно,

ми се налагаше да гледам на всеки по-голям камък надписа "СИДЕРЕ, КУЧЕ, АНАТЕМА!",

издраскан със черен спрей от някакви заблудени националисти, които явно си мислят,

че планината им е бащиния! Аааггрррррххх...!!! :angry1 :angry1 :angry1

Edited by Deftur
Link to comment
Share on other sites

Мммм лошо, много лошо... не нося бельо, а сега забелязах, че ципа ми е разкопчан! :laughing:

Хубаво, че през повечето време бях сам и шанса някой да е забелязъл е малък.

няма нищо, пусни го по лайсната да се разхожда...да подиша и той въздух :laughing:

Link to comment
Share on other sites

няма нищо, пусни го по лайсната да се разхожда...да подиша и той въздух :laughing:

Абе мани бе, прекарал съм му вентилацията, то ципа да закопчееш, а джоба скъсан. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

да, точно така. с кофичка,лопатка и гребълце от магазина "мамамикупиднес".

 

Ъхъ :) И аз тъй правя... един приятел по този начин преди години от старание да копае за да не се зазяпва (че жена му го дебнеше зорко и съскаше като се заплесне) та той успя да изкопае дупка около 2х1х1 и сам се закопа вътре :lol:

 

"СИДЕРЕ, КУЧЕ, АНАТЕМА!"

 

Какво всъщност означава това? И аз го видях горе и се почесах по тиквата умно но не можах да се сетя защо са го написали?

 

(Същото като "смърт за христолов" но това ме светнаха че имало нещо общо с някакъв футблен клуб)

Link to comment
Share on other sites

КАкво се случва йклрша5к а4шк5й !!?!?!?!? Какъв е тоя вирус дет ми разкатава фамилията?! Цяла нощ повръщане, ся продължава, но понеже НЯМА КАКО и връщам вода... Работата отива много бързо към системи! Най - тъпото е, че го лепнах на майка ми! И ся бащата си стяга багажа и бяга от нас. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Часовникът ми е вече 72 часа в безисвестност . Проверих в нас , на работа , колата на колегата , моята , колите на приятелите дето съм бил с тях , барчетата където сме ходили последно и никъде го няма ....

 

На крачка от лудостта съм ... :(

 

EF500D-1.jpg

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

КАкво се случва йклрша5к а4шк5й !!?!?!?!? Какъв е тоя вирус дет ми разкатава фамилията?! Цяла нощ повръщане, ся продължава, но понеже НЯМА КАКО и връщам вода... Работата отива много бързо към системи! Най - тъпото е, че го лепнах на майка ми! И ся бащата си стяга багажа и бяга от нас. :lol:

 

Нищо не ти остава освен да пиеш вода и да идеш на лекар.

 

Часовникът ми е вече 72 часа в безисвестност . Проверих в нас , на работа , колата на колегата , моята , колите на приятелите дето съм бил с тях , барчетата където сме ходили последно и никъде го няма ....

 

КАК се губи часовник? Никога не ми се е откопчавал часовник от ръката, а съм носил часовници 13 години без да ги свалям никога.

Link to comment
Share on other sites

Последно си спомням че в Събота вечерта преди да си тръгна от работа го свалих за да си измия ръцете и после нямам спомен , взех ли го , не го ли взех . Ама съм го взел 100% щото охраната е точен пич и вече 2 пъти ми го е давал на следващият ден ,ама явно съм го взел тоя път и къде съм го посял и по какъв повод - господ знае . Притеснението ми дойде когато в неделя сутринта се събудих , погледнах си лявата китка , но там нямаше часовник (спя с часовник , още от малък ) и ужаса почна от тогава ... всичко прерових . Никъде го няма :(

 

Не ме е яд че струва там 100 и кусур лева , яд ме е че беше подарък и то на бая важен ден ... а аз го изгубих , да са е*а в простия турбо мега надарен и одървен рейсър ...

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

HTC-то се ебава :( Губи ми се повече от половината памет...

 

ако е вътрешната - смятай мегабайтите за виндоуса и резидентните му програмки. ако бозичката е под 6.0 са повечко мегабайтите и например от 64МБ вътрешна зимат точно 32МБ и още толкова от РАМ-а. ако е за външната памет на карта и ти чезне точно половината, най-вероятно проблема е в самата карта. все пак пробвай един два хардуерни ресет-а дали няма да те спасят.

Link to comment
Share on other sites

HTC TyTN. Губи се памет от sd карта, 64 мегабайтова. Имам налични само 15 ( :confused )... Опитах с кво ли не... Бозичката е 6.01, за Хермес, ама то нема разлика...май..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...