Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

<offtopic>Като свършете с меренето на органи моля някой да ме уведоми на лични каква е подредбата и чий е бил най-голям, кой е след него и т.н.</offtopic>

 

<ON-topic>Оплаквам се че само ме лъжат с една мусака и само извинения си намират а аз си стоя гладен... </ON-topic>

 

Дядко,откажи се. Няма да си получиш мусаката. Аз,като внучка,може и да ти сготвя някой ден,но нищо не обещавам!

Горкият дядко.

 

Вещице , как не те е срам да лъжеш старият ми дядко!? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А не мога да разбера КАК ги бъркат изобщо...
На някои хора им е трудно да вървят и дъвчат дъвка едновременно...
Opitvam se da si spomnq kakvi bqha pravilata za samostoqtelno izre4enie - trqbva6e li da ima podlog, ili pone glagol??
Не си оригинален, спри се вече...
Link to comment
Share on other sites

Един от двата сома, които си купих вчера! Намерих го зад дивана днес ЖИВ - свинята недна!

Да не би да сте си спретнали семинар по риболов на бъркане или чрез употреба на гивгир след като ви напуснах....? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Спрете се вече с таз мусака!

То е ясно като бял ден, че явно няма да ви я направят нито реално нито виртуално, ами само дето на някои хора нещо им се поврежда!

Ми не бива така!

Link to comment
Share on other sites

@потребителскоиме - Сладурано, много са ти готини чорапките ;) Вземи спретни ти една... щом са ти толкова ясни нещата ;)

 

На драго сърце бих спретнала една, но както разбирам ВЕЩИЦАТА на мусаката си ти! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

На драго сърце бих спретнала една, но както разбирам ВЕЩИЦАТА на мусаката си ти! :laughing:

 

Ти мусаката остави на Вещицата. :) И не се бъркай. Не бива така.

 

edit: Ако изглеждаш като на двете картинки,които си си сложила, въпрос на време е да изритаме Вещицата,и ти да ни направиш мусаката. :laughing: Но силно се съмнявам, а и ние си таим надежда,и силно вярваме,че ще си получим мусаката.Или поне тези,на които е обещана. :) Тъй че не ги обезнадеждавай,само и само да се закачаш с тях.

Edited by glory
Link to comment
Share on other sites

Ти мусаката остави на Вещицата. :) И не се бъркай. Не бива така.

 

edit: Ако изглеждаш като на двете картинки,които си си сложила, въпрос на време е да изритаме Вещицата,и ти да ни направиш мусаката. :laughing: Но силно се съмнявам, а и ние си таим надежда,и силно вярваме,че ще си получим мусаката.Или поне тези,на които е обещана. :) Тъй че не ги обезнадеждавай,само и само да се закачаш с тях.

 

Ами аз нали това и казах, че тя е човека с мусаката, т.е. оставих я на нея и нямам намерение да се бъркам, но явно трябва да се обяснявам - все едно не съм писала на български одеве.

 

Никого не искам да изритвам, моля говорете за себе си!

А последното изречение като заплаха ли трябва да го разбирам?!

Link to comment
Share on other sites

Ами аз нали това и казах, че тя е човека с мусаката, т.е. оставих я на нея и нямам намерение да се бъркам, но явно трябва да се обяснявам - все едно не съм писала на български одеве.

 

Никого не искам да изритвам, моля говорете за себе си!

А последното изречение като заплаха ли трябва да го разбирам?!

 

!!!!!!!!!!!!!! да!! :laughing: :laughing: Заплаха,която гласи "Не закачай мъжете и жените ми в този форум!" :)

 

Ти чуваш ли се,момиче? :)

Нямаш чувство за хумор като гледам.

 

edit: Аз казах,че ние ще я изритаме ако се навиеш да ни сготвиш с такова облекло.

Все едно не съм писала на български одеве. Пфуу начи.

Edited by glory
Link to comment
Share on other sites

Кого ще ритате бе. :laughing: Първо ритате, после питате, а ;) :starwars:

 

Искам да се оплача... много... Както си летях с метлата и се блъснах в едно дърво :shy:

 

Ехаа.. Ново 20. Вещице,обличай се по бельо и хайде да ни готвиш,че виж,тука момичето има мераци да те изрита.

Хахахахахах.

Шегувам се. :)

Link to comment
Share on other sites

Глоре, в жегите бельо не нося, хахахахаха... не се шегувам ;)

 

Най-добрата новина за деня. :)

Следващата среща на форума трябва да е към 1ч. по обед. Съгласни ли сте всички, Вещичката ще дойде с метлата :laughing:

 

edit: дай да се преместим в "какво ви минава през главата" , щото тука не подходящо.

Edited by glory
Link to comment
Share on other sites

Не мога грам да седна да уча по математика, а другиден ми е едната ликвидация, а на следващия ден ми е другата :( Главата е на съвсем различно място мамка му...

Link to comment
Share on other sites

Не мога грам да седна да уча по математика, а другиден ми е едната ликвидация, а на следващия ден ми е другата :( Главата е на съвсем различно място мамка му...

 

По-добре сега сядай.. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Уникален боклук, писачката е ужасна, сонито да си я наврът в **** и фирмуера им не струва, та и него да си го инсталират!

Утре ако не ми записва и с друга марка дискове ще ги кълна и вуду магии ще им правя по цял ден!

Записвачките им празен диск да не усетят дано!

 

Аз цял ден се занимавам със скапаният им хардуер и бъгавите им фирмуери.

Единият фирмуер не чете такива дискове, другият не записвал онези дискове, третият пък ми дава хипер-уникалната възможност да си отворя двд-то и да го затворя от копченцето... ама не всеки път.

 

И онея дето продават телефони и споменават като допълнителна функция фенерчето... и тях месоядни охлюви да ги лазят!

Link to comment
Share on other sites

алоооо кви са тея мускаи, айде стига сте се карали ми вземете се същзете и направете една голяяяяяяма мусака, от която всички да ядем. ОГЛАДНЯХ!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...