Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Хората, дърпащи конците на подобна порочна система нямат ни най-малкото желание, намерение или интерес да се опитат да я променят. Напротив.

 

Както казва един приятел "Тук е така".

Ем да така е... сичко опира до морал, а той освен за бърсане на задници, за друго не се полза, по лични наблюдения...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ми това се предлага в момента. Единствената свястна обява, която видях по сайтовете. Обикновено са за болногледачки, строители и прочие пролетариат. За ЕС главно иде реч.

Иначе има и добра страна - Виена на има-няма 10 км! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ми това се предлага в момента. Единствената свястна обява, която видях по сайтовете. Обикновено са за болногледачки, строители и прочие пролетариат. За ЕС главно иде реч.

Иначе има и добра страна - Виена на има-няма 10 км! :rolleyes:

 

Нима очакваш да търсят високоплатени специалисти с над 10 години опит на подобни места? Много ясно че където търсиш такава работа ще намериш. А за нещо по-така си трябва опит защото никой няма да вземе някой млад и зелен на 10 хилки заплата...

Link to comment
Share on other sites

Като си се опитвал да ме категоризираш, малко си се объркал. Не искам 10 хилки. Искам само да не ми се грочат, като им кажа 800 лв. началана заплата. Щото като ми се грочат, ми иде да ги ритам в нагрочената муцуна... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Забранен ми е твърдият алкохол за месец е половина....може само бира и то не всеки ден :(

 

Що така бе?

Иначе не се притеснявай, обещавам да пия и за тебе :lol:

Link to comment
Share on other sites

Забранен ми е твърдият алкохол за месец е половина....може само бира и то не всеки ден :(

 

Тука жена има пръст!

Ако е заради здравословен проблем,извинявам се за неуместната шега.

Link to comment
Share on other sites

Тука жена има пръст!

Ако е заради здравословен проблем,извинявам се за неуместната шега.

 

Ах не вярвам жена да има пръст, ако наистина е заради жена срам и позор :P

Link to comment
Share on other sites

Мне - просто съм на едни витамини с антибиотичен ефект - по-особени,иначе съм си здрав като бик и след месец и нещо се завръщам обратно на бойния фронт :punk

 

дотогава бира и бЕло вино :woot

Link to comment
Share on other sites

То и аз от месец само веднъж едни бири... Налагат си се такива жертви :) . Аз ще изпия една виртална, че в близките седмици друга едва ли :beer:

Link to comment
Share on other sites

Отглеждаме психопат, облечен като бяла котка. Преди малко имах неблагоразумието да дръпна найлоновата торбичка, над която беше легнал. Сега единственият безопасен изход е терасата. А той знае как да дере...

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

Отглеждаме психопат, облечен като бяла котка. Преди малко имах неблагоразумието да дръпна найлоновата торбичка, над която беше легнал. Сега единственият безопасен изход е терасата. А той знае как да дере...

 

!! Имам си работа със същия,но при мен е в черно! Ах.. !!

Link to comment
Share on other sites

Отглеждаме психопат, облечен като бяла котка. Преди малко имах неблагоразумието да дръпна найлоновата торбичка, над която беше легнал. Сега единственият безопасен изход е терасата. А той знае как да дере...

А знае ли как да лети?

Link to comment
Share on other sites

Отглеждаме психопат, облечен като бяла котка. Преди малко имах неблагоразумието да дръпна найлоновата торбичка, над която беше легнал. Сега единственият безопасен изход е терасата. А той знае как да дере...

 

Какво стана с черния???

Link to comment
Share on other sites

След като ми направи един фиат на дясната ръка, моята, за кратко, котка изкара уроци по летене. Както и няколко стенни краш-теста. Стената се оказа здрава.

Имаше лошия късмет в квартирата ми да има строителни ръкавици...

Link to comment
Share on other sites

След като ми направи един фиат на дясната ръка, моята, за кратко, котка изкара уроци по летене. Както и няколко стенни краш-теста. Стената се оказа здрава.

Имаше лошия късмет в квартирата ми да има строителни ръкавици...

Детска му работа.
Link to comment
Share on other sites

:lol: Това ме разсмя...

Интересно ми е как трябва да постъпваме с каките, когато се отитват да рисуват Фиатчета по гърбовете ни?

.....Започваш да преподаваш уроци по дълбоко сондиране! (естествено ако сондата ти става за такава работа :blush: )

Link to comment
Share on other sites

Искам да се уплача от един селски бек които вече 3-та вечер по това време идва (живея до първото колело в тракия към мебелна къща) и си остава гумите на колелото,прави 3 кръга и газ.Омразна ми от селндури !!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Купи си снайпер и се научи да стреляш по подвижни мишени. И пробвай да се Оплакваш, а не да се Уплакваш. Чете се някак си по-лесно. Също така се пише омрЪзна ми, а не омрАзна ми. Щото не върви да разправяш, че другите са селЯндури, а ти да не можеш да напишеш няколко думички правилно. Без да се задълбочавам повече.... айде да ти спомена че се пише коЙто, а не коИто, щото излиза че говорим за няколко селски бека, не само за един. Става тайфа селски беци и ще ти трябва тежка картечница, не снайпер. Честно, почва да става много дразнещо с тоя правопис.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...