Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Цялата серия ДМБ(на български би трябвало да се преведе като "Уволнявки", ма не знам дали е излизал преведен). Всеки, който е служил, ще се попикае от смях.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taken 3

 

Добър завършек на поредицата. Има доста повече наредени моменти от предишните части, но какво да се прави - в съвременните екшъни реализмът е застрашен, почти изчезнал вид.

Link to comment
Share on other sites

И безпричинното клатене на камерата е заразило и тоя режисьор... нз що просто не снимат всички филми като на Киану Рийв последния ... всичкия бой се виждаше, ясно беше кой кого бие и т.н.  

 

John Wick - 7.5/10

 

Taken 3 - 5.5/10

Link to comment
Share on other sites

prd-87057-180x250.jpg

 

The Kite Runner / Ловецът на хвърчила (2007) 

На  мен ми хареса ,сигурен съм че на много хора не би се харесал...все пак става.Филм за грозната действителност,а тя в Афганистан била много "грозна".

Книгата е много по-силна,ако някой иска да започне с нея и да не се занимава с филма.

Link to comment
Share on other sites

Big hero 6

 

Много готин и забавен. Киното и 3Д-то не са задължителни. Филм, който се справя безотказно с лошото настроение.

Link to comment
Share on other sites

AMERICAN HEIST

 

Филмът не е лош, вероятно следва оригинала (който не познавам), но не ме впечатли особено. 

 

BEFORE I GO TO SLEEP

 

Приличен филм, задника на Никол остава перфектен! 

 

ASMODEXIA

 

Типично по испански - странно интересен. 

Link to comment
Share on other sites

Интерстелар!!!

 

П.п. Не е за гладки мозъчета, ако и да има много шаренийка....

Link to comment
Share on other sites

Escobar.Paradise Lost

Много добър!

 

Аз не съм на това мнение, но пък всеки си има собствена гледна точка. ;)

 

 

P.S. Вероятно е по причина, че преди да го гледам, в резюмето прочетох "Paradise Loss'' е вдъхновен от реални събития..." и очаквах много повече достоверност. Знам подробно цялата му биография (за Ескобар говоря), гледал съм всички възможни документални филми, правени за него, както и съм изгледал сериала (между другото от 113 епизода) "Escobar: El Patrón del Mal", който определено пресъздава ситуациите от онова време изключително реалистично - от външния вид и държането на актьорите, до....докъдето се сетиш. Вероятно ако не бях чел и гледал всичко това дето изброих, филмът можеше и да ми хареса. :))

 

Link to comment
Share on other sites

Perfect sense (2011) - страшно силен филм. Може да ти убие настроението, но си заслужава и мамка му, ще се повторя - страшно силен филм! 

 

Colt 45 - по-добре от американска боза, но все пак боза. Както и да е, за убиване на времето - ядва се.

Link to comment
Share on other sites

A Million Ways to Die in the West

Простовата комедийка,която вероятно няма да се хареса на мнозина,но мен ме накефи :))

Гласувам с две ръце,два крака и каквото още се сетите :lol:

Каста е страхотен-Liam Neeson да го видим като лошия,Seth MacFarlane е симпатичен за разлика от оня,другия Сет,а Charlize Theron е толкова сладка,че направо бих я изпапкал ... ако можех :laughing:

И другите си заслужават с пикантните хрумки!!!Още на 27 минута ми стана любим:

A_Million_Ways_to_Die_in_the_West.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vice.

Добър е, хареса ни.

 

The imitation game.

Добър е, но за мен Beautifyl mind си остава един и нито един подобен нему филм не може да бъде на нивото му, или да го надмине !

Link to comment
Share on other sites

Philadelphia (1993)

 

Сериозен и хубав филм за СПИН и предразсъдъците.

Том Ханкс, Дензъл Уошингтън и Антонио Бандерас - и тримата играят страхотно.

Link to comment
Share on other sites

которе бре... къде го видя тоя екшън "в стил матрицата"? Преди малко се връщам от прожекцията и съм по-скоро леко разочарован. Имаше яко пюу-пюу, CGI и толкова. Линейна и плоска история и никаква нотка на иновативност - нещо неприсъщо за Уашовски. Сега разбирам защо филмът има 6 в ИМДБ. Толкова му давам и аз 6/10 и препоръчвам по-скоро да се изгледа вкъщи отколкото на кино.

Link to comment
Share on other sites

Поредно добро доказателство, че 60+ инча вече са дастатъчни, за да се насладим на "блокбастърите"....

 

Сега съм в скуиз на инчове или на "екстри" да залагам и май съм на прав път...

Link to comment
Share on other sites

Страхотна 55-ца на Панасоник имаше в Технополис за 1700 лв ...

Никакви екстри не ми трябват. Ръгам му HDMI и гледам от компа, както и досега, ама 42-ката отесня...

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

"Нашите майки, нашите бащи". Един от най-добрите филми за войната които съм гледал. Просто уникален. Горещо препоръчвам. Историята е разказана през погледа на немците.

 

10868109_318528728336504_339468642153010

Link to comment
Share on other sites

Страхотна 55-ца на Панасоник имаше в Технополис за 1700 лв ...

Никакви екстри не ми трябват. Ръгам му HDMI и гледам от компа, както и досега, ама 42-ката отесня...

 

Аз на тоа принцип гледам един Шарп 80"... :shy:

 

FURY

 

Приличен филм със силна актьорска игра. Жалко, че темата е вече банална

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...