Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Може би съм гледал през розови очила, защото харесвам Дензел (черният ми идеал за badass, Лиъм е белият), но факт е, че не съм разочарован. Получих това, което очаквах, това имам предвид под "стабилен".

Link to comment
Share on other sites

The_Equalizer_poster.jpg

 

 

Може би съм гледал през розови очила, защото харесвам Дензел (черният ми идеал за badass, Лиъм е белият), но факт е, че не съм разочарован. Получих това, което очаквах, това имам предвид под "стабилен".

и аз съм на същото мнение .. "типичен" филм за дензъл уошингтън - нищо различно от предните му филми, но е добре направен/заснет. сигурно някои хора ги дразнят еднообразните му персонажи, но са яки(като примерно тези на джейсън стейтъм). все пак за екшън не мисля, че тривиалния сюжет е някакъв минус.

Link to comment
Share on other sites

THE MAZE RUNNER

 

Този филм през цяото време тъпееше, но накрая стана интересно. Оттук нататък е на кантар, в зависимост как ще продължат историята

 

THE STONEHEARST ASYLUM

 

Един приятен за гледане филм. Още по-приятно е българското участие в него. 

 

THE SALVATION

 

Приятна изненада - скоро не е имало читав уестърн на хоризонта. 

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета, никой ли не гледа филми, които не са на първа страница в IMDB или Zamunda? Очаквах някакви неочаквани предложения да видя, пък то само разни "блокбъстъри".

--------------

Tell No One

 

Приятен филм. Има съспенс. Има история. Актьорската игра е на ниво. Личната ми оценка е 7/10

 

Enemy

 

Аз лично не бях сигурен какво видях като свърши този филм, та трябваше да мине малко време преди да ми се изясни. Атмосферата на филма за мен беше доста силна. - 6/10

 

The Double

 

Този е малко на ръба за другата тема. Слагам го тук само, защото като цяло контрастира на фона на останалите филми с подобна насоченост. На края също не бях сигурен какво съм гледал, но ми отне доста по-малко време да се осъзная, отколкото за Enemy - 6/10

Link to comment
Share on other sites

In Order of Disappearance (2014)

Kraftidioten

http://www.imdb.com/title/tt2675914/?ref_=nv_sr_5

 

Последно май това гледахме и да ни е харесало... леко на майтап ама показва какво мислят хората за източна европа.

 

6/10 - става за отпускане, нищо изненадащо, ново или интересно, просто е заснет прилично въпреки скромния бюджет

Link to comment
Share on other sites

Gone Girl ми хареса. 

The Equalizer също.

Another Earth - неочаквано добър. 

I Origins - на същия режисьор като Another Earth. Нямам търпение да прави още филми, харесва ми подхода му. 

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

Gone Girl

 

Gone_Girl_Poster.jpg

 

Започнах да го гледам с отрицателна нагласа и отначало наистина филма не е кой знае какво, но с напредването на историята разбрах, че съм бил в грешка. Определено филм, който според мен за тази тема, много добро представяне на Бен Афлек и Розамунд Пайк :)

Edited by Xeon
Link to comment
Share on other sites

THE MAZE RUNNER

 

Този филм през цяото време тъпееше, но накрая стана интересно. Оттук нататък е на кантар, в зависимост как ще продължат историята

 

 

Не мислиш ли, че сбърка темата? 

Link to comment
Share on other sites

Щеше да е окей ако нямаше десетки подобни филми. Че даже и по кината го даваха, все едно са открили топлата вода :D

6/10

 

Insidious: Chapter 2 (2013)

Нищо невиждано, но направено както трябва. В някои отношения надминава първата част, колкото и висока летва да беше поставила тя. Добър хорър, който си има всичко. И все пак, за да се усети всичко, звука трябва да е на достатъчно добро ниво.

7/10

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Не мислиш ли, че сбърка темата? 

 

Не четеш ли какво съм написал? Филмът е дъска, но последните 5 минути го осмислиха в бъдеще време. 

Link to comment
Share on other sites

The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

Като изключим 2 сцени, които идваха прекалени (в едната Хобита замеря орки с камъни и ги сваля като плюшени играчки и една, в която Леголас се катери по падащи камъни, което беше супер изкуствено), филмът е много добър завършек на сагата. Нямаше празни моменти, все нещо се случва, отлично направен.

8.5/10

 

Interstellar (2014)

С една дума - страхотен. Въпреки неубеждаващия трейлър, който бях гледал ме изненада доста приятно. Много добре завършено и изпипано всичко. Показва нагледно доста от теориите за вселената ни, макар и някои неща да ми идваха прекалени, по-хубав научно-фантастичен филм не си спомням да съм гледал.

9.5/10

Link to comment
Share on other sites

Open Windows - на 30-тата минута съм но определено ме грабна. Не, че няма филми които внезапно затъпяват във втората си половина, но ако стане така, ще едитна :)

Този филм лично за мен беше малоумен. Издиша от всяка една пукнатина, като се започне от режисура, до актьорска игра, минем през историята и стигнем до локациите и атмосферата. Технологичните измишльотини и малките недомислици изобщо дори не ги вкарвам в това число. Личната ми оценка е 4/10.

Link to comment
Share on other sites

Сега на горното ли да вярвам или на долното :)

 

Струва ми се, че имате един проблем. Гледате на всеки филм, като на документален.
Та чак и приятел астроном......

Хубаво, че нямам приятел, който да се занимава с отвъдното, че сигурно и The Others нямаше да ми хареса. Примерно.

 
Link to comment
Share on other sites

Написал съм, че неточностите изобщо не ги взимам под внимание. Филма издиша на много повече места, още преди да се стигне до тия невъзможни глупости, които се случват.

Link to comment
Share on other sites

gone-girl-poster.jpg

 

Gone Girl

 

 

добър е. дейвид финчър би трябвало да ви е достатъчен, за да обърнете внимание на този филм. розамунд пайк играе страхотно, но се чудя този бен афлек ... как изобщо се добира до роли в свестни филми. не знам дали само при мен впечатлението е такова, но играта винаги му е една такава ... безлична. аз акьторска игра/присъствие от него не мога да се сетя да съм виждал.

 

b.jpg

 

Bang-hwang-ha-neun kal-nal/Broken

 

хареса ми, но аз по принцип си падам по корейското кино, така че ако и на вас ви допада, бих го препоръчал. протяжен е, сюжета е банален, но за сметка на това атмосферата и персонажите са на ниво .... а, и последните минути са много силни.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Edge of Tomorrow (2014)

Готина фантастика с нашествие на извънземни. Ако не друго, то поне не бях гледал концепцията за повтарящия се ден в такава светлина, затова до някаква степен сценария беше оригинален. На моменти ми дойде малко прекалено повтарянето на едно и също, но после нещата се пораздвижиха и пооправиха. Краят, макар и добър, ми се стори като минус, заради самата идея, къде се озовава и за смисъла на всичкo.

8.5/10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...