Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Филма е мега тъп, то това че се намира в топ 10, такива като нас гласуват, така че това не е показател!

Я кажи къде точно са тези 5 минути, че аз чакам blu-ray изданието като си го сваля да не си губя времето с 3 часа, а да ги пусна точно тези 5 минути :P

Шегата на страна, от филма нищо не очаквам пускам и го гледам щом беше влезнал в топ 10 в imdb а вмомента се намира под номер 19, това говори достатъчно !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ще ти кажа, 192-рата минута. :P

 

Филма е супер прехвален и не е кой знае какво. Който не е съгласен с мен ма сърби нейде и ще си го прехвърля от другата страна.

Това беше просташко.Ти нямаше ли нещо общо с gal4enceto ?

Link to comment
Share on other sites

Личи си -на един акъл са :lol:
Сега аз за Interstellar нищо не мога да кажа-не съм го гледал все още.Допускам,че и на мен е възможно да не ми хареса в някакъв аспект.Но като цяло винаги съм имал правилна ориентация към филмите-в смисъл знам какво да очаквам от един или друг.Затова е възможно някое заглавие в последствие да съм го намирал за дразнещо,но не и в ситуация да ме направи краен хейтър и да храча по филма,режисьора,каста,историята и какво ли не...
 Мисля,че има хора,които просто си губят времето и се излагат като се ориентират единствено по вкусовете и настроенията на масите.В един друг форум пак във филмовата тема се стигна до подобна ситуация-Нолан с неговото творение беше посечен като имаше изказвания,че всичко след МЕМЕНТО е боклук и какви ли не още подобни приказки.Имаше хора,на които филма беше допаднал ,но те просто се включваха ЕДНОКРАТНО,за да отбележат одобрение и ТОЛКОВА.А една много АКТИВНА групичка потребители посветиха време и усилия за опикаването на лентата.ЗАЩО?Не знам със сигурност-мога само да предполагам.Не съм учил социология,психиатрия,психология-чел съм само няколко книги по тематиката.Inception също беше нехаресван-а за мен лично той просто е направен ,за да те кара да мечтаеш.Но виждам,че има доста българчета,на които не им се мечтае.

Christopher Jonathan James Nolan (/ˈnlən/; born 30 July 1970)%5B1%5D is an English-American film director, screenwriter, and producer. He has created several of the most successful films of the early 21st century. His nine films have grossed over $4.2 billion worldwide and garnered a total of 26 Oscar nominations and six awards.

Interstellar

Budget

$165 million[3] Box office $671.1 million[3]

Surprising facts about Christopher Nolan!

director-christopher-nolan-in-the-dark-k

Да е жив и здрав човека,който получи възможността да реализира и цели 3 филма за Батман,в единия от които Хийт Леджър направи феноменално изпълнение-може би ролята на живота си.

tumblr_m7l49kpii81rtdzauo5_r1_1280.jpg

 

:)
 

П.С.На Кристофър Нолън може само да му завиждаме,че е щастлив и преуспял-кой благородно,кой не...

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Това беше просташко.Ти нямаше ли нещо общо с gal4enceto ?

Между акъл и вкус разликата е... голяма.

Не съди по идеите за хубав филм на някого за умствения му багаж.

Съжалявам за офтопика. И съжалявам хората, които не могат да различат двете неща и търсят повод да се заяждат на теми, на които най-много боли - вкусът ми (ни) за филми. Няма да спим тази вечер от мисли как може да не сме харесали този или онзи филм, защото бил на незнам кой си режисьор и с не знам си колко номинации на Оскар.

Link to comment
Share on other sites

Дръжте се прилично и не като петокласници... Очевадно ясно е, че няма как всички да харесват или не харесват даден филм. Това е все едно да се спори сега дали е хубаво розовото или не е ... На който му харесал - харесал, на който пък не - същата работа. Тия неща не са по задължение, нито пък по рейтинги, които знаем как се правят и награди как се раздават. Специално за мен вече Оскар е най-тъпанарската и неадкватна награда в света на киното. И се раздава на безумно некадърни филми в последните години без никакъв смисъл! Явно по еврейски - на шуробаджанашки принцип или нещо подобно, но не и по филмови заслуги. Естествено не е задължително всички да споделят моето мнение. 

Link to comment
Share on other sites

.... Естествено не е задължително всички да споделят моето мнение....

E къ така ?? Ти модератор ли си или на петел шията ?? :D Ша споделят не ами ще пеят :) Особено на края на първия кег :D

Link to comment
Share on other sites

Бележката с акъла беше САМО задявка с поведението  и начина на изразяване и нямаше нищо общо с това дали харесвате филма.Ама някой пак се изложи с неумението да води спор.

Tinker Tailor Soldier Spy

В момента го гледам и вече ми харесва.

tinker_tailor_soldier_spy__2011__fan_pos

Link to comment
Share on other sites

Дръжте се прилично и не като петокласници... Очевадно ясно е, че няма как всички да харесват или не харесват даден филм. Това е все едно да се спори сега дали е хубаво розовото или не е ... На който му харесал - харесал, на който пък не - същата работа. Тия неща не са по задължение, нито пък по рейтинги, които знаем как се правят и награди как се раздават. Специално за мен вече Оскар е най-тъпанарската и неадкватна награда в света на киното. И се раздава на безумно некадърни филми в последните години без никакъв смисъл! Явно по еврейски - на шуробаджанашки принцип или нещо подобно, но не и по филмови заслуги. Естествено не е задължително всички да споделят моето мнение. 

Абсолютно съгласен дават се оскари на напълно дебилни и малоумни филми!

Да не съм офтопик galaxy за мен INCEPTION -9/10 е изключително добър филм 

Link to comment
Share on other sites

За оскарите съм съгласен, но за останалото съм с galaxi . Не съм от хората, които гледа кой какво е правил зад един филм, ето затова наскоро разбрах, че Нолан седи зад някои от любимите ми филми, затова ще изгледам цялото му творчество. За мен човека прави всичко със стил, влага индивидуален почерк и филмите са му всичко друго, но не посредствени и тъпи. Може би просто остава неразбран и недооценен, но всеки с вкуса си. Аз бих се радвал на хората, които се изказват негативно за даден филм, да кажат и малко от това, кое не им е харесало, понеже коментари като тъп, не струва е малко като коментарите в замунда, с които нищо не помагат. Понеже съм и от хората, които четат доста коментари преди да гледат нещо и си правя нещо като статистика или профил на филма какво да очаквам...

Като видиш градивна критика, сам можеш да си прецениш да го гледаш ли или не.

Link to comment
Share on other sites

Interstellar.

 

В тази тема е само заради 5 мин. от 3 ч.

Ан Хатауей, наистина?!

Няма да ви занимавам с всичките проблеми на филма.

 

 

И по-добре.

 

 

И на кой по-точно да обясня какво не ми е харесало като всички са големи разбирачи и филмови критици?!

Има многоооооооо забележки по Интерстелар, като го изгледате, ще се убедите.

 

А за задявките на галакси, естествено, че си се задявал за поведението, да не би темата да е за филми? Няма смисъл да се обяснявам на коне с капаци.

Link to comment
Share on other sites

Бележката с акъла беше САМО задявка с поведението  и начина на изразяване и нямаше нищо общо с това дали харесвате филма.Ама някой пак се изложи с неумението да води спор.

 

 

Хайде, хайде задявка друг път. Още първия ти коментар след мнението за филма беше чиста проба заяждане. Има си и начини и начини, ама твоето не беше това, което твърдиш. Определено имаше много общо дали харесваме филма или не. Не мога да разбера що трябва да сме като през комунизма, един като каже нещо ние да сме съгласни и да ръкопляскаме...

Link to comment
Share on other sites

offf

Точно понеже всеки човек има различни разбирания и харесвания - темите харесах/не харесах са безсмислени. Тук много пъти е имало и доказателство за това - един и същи филм едновременно попада и в двете теми. Ха сега де хубав ли е, не е ли? За да разбереш го гледаш и тогава си преценяш. Обаче и да не ти е харесал времето вее е изгубено :)

Link to comment
Share on other sites

Има разбира се :) Виждаш кой харесва филми като тебе и следиш на него какво му е харесало :) Аз по този начин съм изгледал доста филми, които не съм подозирал, че ги има и дори са ми харесали :) Има го и другия вариант. Виждаш някой, с който вкусовете ви нямат нищо общо. Тогава не гледаш нищо, което на него му е харесало :)

Link to comment
Share on other sites

Има смисъл от темите ; няма смисъл от коментарите под съответния филм в Замунда например...

Тук хората обикновено се обосновават, често се завързва и дискусия за определен филм, а там обикновено виждаш "Ебаси тъпия филм!!!!!!!", а под него - "Много як филм!"....и така....до края на коментарите с леки вариации на двата полюса + междинни бонуси, касаещи интелигентността и естетическия вкус на преждеизказалия се. :)

Link to comment
Share on other sites

offf

Точно понеже всеки човек има различни разбирания и харесвания - темите харесах/не харесах са безсмислени. Тук много пъти е имало и доказателство за това - един и същи филм едновременно попада и в двете теми. Ха сега де хубав ли е, не е ли? За да разбереш го гледаш и тогава си преценяш. Обаче и да не ти е харесал времето вее е изгубено :)

 

Има смисъл и то много голям - казали са ти го вече, Слакър. Например аз добре знам кой от пишещите тук къде ще постави определен филм. Разбира се, както се каза вече многократно, напълно е излишно да се обвинява който и да било за това, че е харесал/не е харесал даден филм. 

Link to comment
Share on other sites

Taken 3 

 

5/10 - става за едно гледане

 

The judge 

 

8/10 Робърт Дауни определено е велик актьор, целият филм го изнесе на рамената си, като актьорска игра филма е даже 10/10, историята не е кой знае какво. 

 

 

 

ОФФ : 

 

Interstellar на мен не ми хареса, не обичам филми които излишно се разточват, бях на кино, отидох с огромни очакванията и точно 1.31мин след началото ме хвана нервата и си тръгнах.....никой не може да ме убеди че тоя филм е толкова качествен колкото се опитват да го изкарат всички, напомня ми за хийп-а покрай Аватар..... 

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

+1 На същото мнение съм и аз.


 

 

ОФФ : 

 

Interstellar на мен не ми хареса, не обичам филми които излишно се разточват, бях на кино, отидох с огромни очакванията и точно 1.31мин след началото ме хвана нервата и си тръгнах.....никой не може да ме убеди че тоя филм е толкова качествен колкото се опитват да го изкарат всички, напомня ми за хийп-а покрай Аватар..... 

Link to comment
Share on other sites

Тук някак си не виждам възможност за грешка, но да не взема пък да урочасам нещата... :laughing:  

Аз със сигурност ще ходя да го гледам, но имай предвид, че 2 пъти му отлагаха премиерата, та не знам...

 

Иначе препоръчвам Big Hero Six - много приятна анимация. И The best of me - правен е по роман на небезизвестния Никълъс Спаркс с неговите Тетрадка, Диър Джон и т.н. - филми, които на на мен не ми допаднаха - но тук нещата си бяха на място.

Link to comment
Share on other sites

Аз със сигурност ще ходя да го гледам, но имай предвид, че 2 пъти му отлагаха премиерата, та не знам...

 

Иначе препоръчвам Big Hero Six - много приятна анимация. И The best of me - правен е по роман на небезизвестния Никълъс Спаркс с неговите Тетрадка, Диър Джон и т.н. - филми, които на на мен не ми допаднаха - но тук нещата си бяха на място.

 

Това с премиерата е, защото се целят в по-слаб сезон, когато няма друго какво да се гледа. Така ще се налеят яко с кинти.

Да не забравяме, че в него участва и Eddie Redmayne които според много хора, тепърва ще жъне много успехи.

 

@zlobil е ти пък... Само заради Matthew McConaughey трябваше да го догледаш. И преди го тачех много, но след като изгледах True Detective, за мен в момента няма равен.

Link to comment
Share on other sites

Има смисъл от темите ; няма смисъл от коментарите под съответния филм в Замунда например...

Тук хората обикновено се обосновават, често се завързва и дискусия за определен филм, а там обикновено виждаш "Ебаси тъпия филм!!!!!!!", а под него - "Много як филм!"....и така....до края на коментарите с леки вариации на двата полюса + междинни бонуси, касаещи интелигентността и естетическия вкус на преждеизказалия се. :)

 

Off/ Само за подкрепа на горния цитат...таман бях решил да хвърля един поглед на един филм... ;)

 

 

 

- Мноооого добър филм! thumbsup.gif  fczamunda.gif

 

- За първи път пища коментар,но не съм гледал по-голяма боза!!!И сега като видях оценка 4.5 и умрях от смях,100% се манипулира,за да има сваляния на торента! Смях в залата!

 

- Вие гласувахте за този торент с "5 - ЖЕСТОКО!" Благодаря на ъплоудъра и на преводача! thankyou.gif

- Тоталната боза е филма .... no.gif

 

- Кинокритиците веднага в действие,ми че направете вий по-един хубав филм,че да блеснете бе Лайнарчета.Хората ви доставят нещо безплатно да гледата,ама вий големите кинокритици не го оценявате....мамицата ВИ!!!!

 

- Върховната боза, най-гадното е, че в началото някой си позволява да влиза с много профили и да слага високи оценки с което много хора се подлъгват. Когато го свалих рейтинга беше 4.5 което е доста висок рейтинг, сега е 3.6 !!!! angry.gif

- Уникален филм, непредсказуем финал и невероятна актьорска игра..препоръчвам го горещо на всеки grin.gif !

 

Не си губете времето,уникално тъп!

 

.................................................

 

 

 

 

...и така - още няколко страници коментари (btw филмът е "Американски обир")

Link to comment
Share on other sites

ADMIRAL - ROARING CURRENTS

 

Родина, чест, достойнство, дълг, мъст и много кръв - типичен азиатски военен екшън. 

 

THE TAKING OF DEBORAH LOGAN

 

Вече станаха доста филмите от този тип, но специално този е приличен.

 

JESSABELLE

 

Чудесно направен, останах много доволен. Добро попълнение в жанра.

 

OUIJA

 

Тук очаквах някаква посредствена интерпретация на тема Джуманджи, но филмът се оказа добър. 

 

Виденеееее, ти си психясал бе, кви са тез филми , де не те е увапъл некой вампир или върколак горе на асансьорното докат окачаш мръвите.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...